Nowe, akumulatorowe wiertarko-wkrętarki firmy Bosch, w tym modele: GSR/GSB 14,4/18 VE-2 LI Professional, sprawdzają się w najtrudniejszych pracach związanych z wkręcaniem i wierceniem w drewnie i metalu, oraz przy wierceniu z udarem w murze (wariant GSB). Produkty dostępne są w sprzedaży od września.

Maksymalna wytrzymałość oraz duża wartość momentu obrotowego to cechy charakteryzujące nowe akumulatorowe wkrętarko-wiertarki Bosch z serii Heavy Duty Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest wiercenie otworów i wkręcanie śrub w twardych materiałach. Są niezbędnym urządzeniem w pracy stolarza, dekarza, czy hydraulika.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 18 VE-2 LI Professional osiąga prędkość nawet 2.050 obrotów na minutę, zapewniając w ten sposób ciągłość pracy. Do twardego wkręcania śrub o średnicy do 12 mm lub wiercenia w drewnie otworów o średnicy do 50 mm, nadaje się wkrętarko-wiertarka GSR 18 VE-2 LI Professional. Zoptymalizowany mechanizm zapewnia szybki postęp pracy przy wierceniu zwykłym i udarowym (wersja GSB). Dzięki stopniowo zwiększanemu momentowi obrotowemu możliwe jest dopasowanie pracy urządzenia do każdego rozmiaru śruby. Szybką i wygodną pracę zapewniają ergonomiczny kształt uchwytu, niewielki ciężar oraz optymalne wyważenie.

W nowych produktach Bosch zastosowano elektroniczną ochronę silnika „Electronic Motor Protection” (EMP), która automatycznie wyłącza silnik w chwili, kiedy traci on szybkość. W ten sposób system zapewnia długą żywotność urządzenia oraz zapobiega przegrzaniu się silnika. Natomiast dzięki elastycznej i wytrzymałej obudowie „Dura Shield”, akumulatorowe wiertarko-wkrętarki zachowują pełną funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane