Nowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch PSR 9,6 VE-2, PSR 12 VE-2, PSR 14,4 VE-2 i PSR 18 VE-2 zostały wyposażone w wielofunkcyjny wyświetlacz oraz mikroprocesor. Urządzenia dostępne są w sprzedaży od listopada 2003r.

Kup w Narzedzia.pl
1 198 928,99

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch PSR 9,6 VE-2, PSR 12 VE-2, PSR 14,4 VE-2 i PSR 18 VE-2

Osoby, które wykorzystują elektronarzędzia do różnorodnych prac, często zadają sobie pytanie, jak długo mogą pracować urządzeniem, aby go nie uszkodzić. Bosch wprowadził w nowych wiertarko-wkrętarkach rozwiązanie w postaci wyświetlacza, dzięki któremu można kontrolować podstawowe funkcje składające się na pracę urządzenia.

Czytelny wyświetlacz wskazuje właściwe wartości momentu obrotowego i biegu w zależności od zastosowania urządzenia. Jeśli moc akumulatora spada poniżej 10% na wyświetlaczu miga odpowiedni symbol, sygnalizując konieczność doładowania. Wyświetlacz ostrzega użytkownika również wtedy, gdy silnikowi grozi przegrzanie.

Czytaj też: Jaka wiertarko-wkrętarka do 300zł? Ranking wiertarko-wkrętarek akumulatorowych.

Wprowadzenie danych dotyczących obrabianego materiału oraz średnicy wiercenia lub średnicy wkrętów odbywa się przy pomocy dwóch przycisków. Na podstawie tych danych mikroprocesor oblicza optymalne parametry pracy urządzenia i pokazuje je na wyświetlaczu. wyświetlacz wkrętarki boschNowe wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Bosch PSR 9,6 VE-2, PSR 12 VE-2, PSR 14,4 VE-2 i PSR 18 VE-2 zostały wyposażone w wielofunkcyjny wyświetlacz oraz mikroprocesor. Urządzenia dostępne są w sprzedaży od listopada 2003r.

Osoby, które wykorzystują elektronarzędzia do różnorodnych prac, często zadają sobie pytanie, jak długo mogą pracować urządzeniem, aby go nie uszkodzić. Bosch wprowadził w nowych wiertarko-wkrętarkach rozwiązanie w postaci wyświetlacza, dzięki któremu można kontrolować podstawowe funkcje składające się na pracę urządzenia.

Czytelny wyświetlacz wskazuje właściwe wartości momentu obrotowego i biegu w zależności od zastosowania urządzenia. Jeśli moc akumulatora spada poniżej 10% na wyświetlaczu miga odpowiedni symbol, sygnalizując konieczność doładowania. Wyświetlacz ostrzega użytkownika również wtedy, gdy silnikowi grozi przegrzanie. Wprowadzenie danych dotyczących obrabianego materiału oraz średnicy wiercenia lub średnicy wkrętów odbywa się przy pomocy dwóch przycisków. Na podstawie tych danych mikroprocesor oblicza optymalne parametry pracy urządzenia i pokazuje je na wyświetlaczu.

Silniki o dużej mocy i dwubiegowa przekładnia zapewniają urządzeniom różnorodność zastosowań: można je wykorzystywać do wiercenia i wkręcania wkrętów w drewnie, kamieniu i metalu. Prędkość obrotowa bez obciążenia w modelach PSR 9,6 VE-2 i PSR 12 VE-2 osiąga wartość 390 obrotów na minutę na pierwszym biegu (400 w modelach PSR 14,4 VE-2 i PSR 18 VE-2) oraz 1 250 obrotów na minutę na drugim biegu (wszystkie modele). Maksymalna średnica wiercenia dla modelu 9,6 V wynosi w drewnie 18 mm, w stali 10 mm. Dla modelu PSR 18 VE-2 średnica wiercenia w drewnie wynosi 30 mm, w stali 12 mm. Urządzenia przeznaczone są do wkręcania wkrętów o maksymalnej średnicy 8 mm.
kobieta używa wkrętarki bosch
Niewielki ciężar umożliwia wykonywanie prac wymagających trzymania urządzenia nad głową. Hamulec silnika zatrzymuje wiertarko-wkrętarkę od razu po wyłączeniu, gwarantując precyzję przy wkręcaniu wkrętów. System Auto-Lock w połączeniu z jednoczęściowym uchwytem wiertarskim ułatwia wymianę wierteł i końcówek wkręcających.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz