autor: bosch.pl

Elektronarzędzia akumulatorowe są bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony. Pod koniec ubiegłego roku firma Skil wprowadziła na rynek nową serię wiertarko-wkrętarek akumulatorowych.

Tym co wyróżnia te wiertarki od podobnych urządzeń obecnych na rynku jest ich atrakcyjny wygląd. Ergonomicznie zaprojektowana czarna maszyna z kontrastowymi czerwonymi wykończeniami rzuca się w oczy i zachęca do wypróbowania. W trakcie użytkowania potwierdza się pierwsze wrażenie: dobre wyważenie i parametry techniczne pozwalają na komfortowe wykonanie prawie każdej pracy - zarówno wiercenia jak i wkręcania.

Maszyna jest wyposażona w pięciostopniowe sprzęgło, umożliwiające regulację momentu obrotowego w zakresie do 15 Nm. Samozaciskowy uchwyt wiertarski pozwala na mocowanie narzędzi o średnicach do 10 mm. Prędkość obrotowa jest regulowana włącznikiem w zakresie od 0 - 700 obr/min. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją.
Skil proponuje nowe wiertarko-wkętarki akumulatorowe po bardzo atrakcyjnych cenach - dwunastowoltowa wersja kosztuje poniżej 300 zł.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane