Jesień w pełni – czas na porządki w ogrodzie. Tu niezbędny okaże się aerator. Bierzemy pod lupę aerator BlackDecker GD300. Model przeznaczony do niewielkich prac w domu i ogrodzie. To niepozorne, lekkie urządzenie ma optymalne możliwości dla amatora prac w ogrodzie. Sprawdźcie sami.

Kup w Narzedzia.pl
Aerator BlackDecker GD300
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
443

Aerator BlackDecker GD300 to urządzenie przeznaczone do pracy w małych i średnich ogrodach Wyposażony jest w silnik o przyzwoitej mocy 600W. Zasilany elektrycznie, co oznacza, że będziemy musieli uważać, żeby nie uszkodzić kabla. Długi, bo 10-metrowy przewód zasilający oraz specjalny zaczep do mocowania przedłużacza przemawiają jednak na plus dla tego urządzenia.

Jakość wykonania

Użytkownicy zwracają również uwagę na jakość aeratora. Obudowa wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego, co wpływ na niewielką masę, ale jest na tyle wytrzymały, że gwarantuje odporności na uszkodzenia. Oprócz tego GD300 jest ma bardzo kompaktowy rozmiar i waży niespełna 7kg. Dzięki czemu łatwo się nim manewruje, a prowadzenie nie będzie stanowiło problemu nawet dla filigranowej kobiety. 

Najważniejsze parametry

Istotny jest również fakt, że głównym mechanizmem roboczym aeratora BlackDecker GD300 jest walec tylny wyposażony w metalowe kolce – solidne, odporne na uszkodzenia, łatwo wbijające się w glebę. Stopnie regulacji cięcia ustawiane są centralnie w zakresach: 2, 3, 8mm. Użytkownicy doceniają również  włącznik z blokadą dla zachowania bezpieczeństwa. Aerator został wyposażony w  30l zbiornik na zgrabioną trawę i chwasty – wymaga częstych przerw, bowiem jego pojemność nie jest zbyt imponująca. Jednakże nie jest na tyle duży, że wpływać na masę urządzenia i utrudniać jego prowadzenie.

Podsumowując

Aerator BlackDecker GD300 jest stosunkowo tani, jak na narzędzia ogrodowe. Bez wątpienia stosunek jakości do ceny został zachowany. Posiadacze aeratora szczególnie doceniają łatwość obsługi oraz wydajność. Za minus uznaje się zbiornika na zgrabione odpady, który ma małą pojemność – konsekwencją tego jest konieczność częstego przerywania pracy w celu jego opróżnienia. Ocena ogólna – piątka z minusem.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane