Do czego służą: wertykulator, aerator i glebogryzarka?

Zima to ciężki czas nie tylko dla drzew, krzewów czy kwiatów. Wiosenna regeneracja przyda się również trawnikowi. Najskuteczniej pomogą ją przeprowadzić trzy maszyny: wertykulator, aerator i glebogryzarka

Wiosenne porządki w ogrodzie z marką Greenworks

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Na drzewach zaczynają się pojawiać pierwsze pąki, w ogródkach kwitną pierwsze kwiaty, a trawa zaczyna się zielenić. Zanim jednak to nastąpi, warto poświęcić trochę uwagi naszym ogródkom, aby te jeszcze piękniej odpłaciły się nam latem.

Greenworks podbija polski rynek

Gdy na rynku pojawia się nowa marka, często podchodzimy do niej bardzo sceptycznie, nie wiedząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Często jednak okazuje się, że nasze obawy były niesłuszne, a oferowane produkty są powyżej naszych oczekiwań. I tak też było z marką Greenworks. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, a już znalazły sporą rzeszę fanów, którzy uzupełniają swój asortyment ogrodowy o coraz to nowe urządzenia. Można powiedzieć, że praktycznie od...

Jaki aerator wertykulator wybrać?

Jeśli chcemy szybko i wygodnie przeprowadzić aerację i wertykulację trawnika to warto pokusić się o narzędzie dwufunkcyjne, które jest przeznaczone do obu tych zadań. Do średniej wielkości trawników możemy wybrać elektryczny aerator-wertykulator Itamati. Jeśli zależy nam głównie na wertykulacji to można zdecydować się na wertykulator elektryczny EVC 1000 Gardena, który posłuży na mniejszych i średnich trawnikach. Do dużych powierzchni poleca się urządzenia spalinowe, takie jak Hecht S390H.

Glebogryzarka czy wertykulator?

Często mamy dylemat: czy do prac ogrodniczych przyda nam się sama glebogryzarka, czy warto również zainwestować w wertykulator? A może po prostu szukamy narzędzia, które pozwoli nam zapomnieć o żmudnej pracy w ogrodzie z łopatą i grabiami? Sprawdźmy zatem, co może nam pomóc oraz jak wybrać to najodpowiedniejsze narzędzie.

Aerator BlackDecker GD300 wg opinii użytkowników

Jesień w pełni – czas na porządki w ogrodzie. Tu niezbędny okaże się aerator. Bierzemy pod lupę aerator BlackDecker GD300. Model przeznaczony do niewielkich prac w domu i ogrodzie. To niepozorne, lekkie urządzenie ma optymalne możliwości dla amatora prac w ogrodzie. Sprawdźcie sami.

Aeracja vs wertykulacja – czym się różni?

Zdrowy trawnik to taki, który przepuszcza powietrze, a jego struktura nie jest zbita. Zabiegi takie jak wertykulacja i aeracja pomogą nam utrzymać trawnik w dobrej i zdrowej kondycji.

Aerator - do czego służy i który wybrać?

Aby móc cieszyć się pięknym trawnikiem w okresie wiosenno-letnim o jego pielęgnacji warto pomyśleć już jesienią. Wrzesień to dobry czas na przeprowadzenie zabiegu aeracji gleby.

Kolejne nowości ITAMATI w 2013 roku

Marka ITAMATI nie poprzestaje – wciąż się rozwija. Świadczą o tym chociażby kolejne narzędzia, które właśnie pojawiły się na rynku. Poszerzono asortyment o narzędzia ogrodnicze – nożyce do trawy i krzewów, podkaszarkę i aerator-wertykulator, a także o dwie ostrzałki elektryczne – do nożycy oraz ostrzałkę do łańcuchów. Jesień 2013 obfituje w nowości ITAMATI.

ITAMATI - nowości, z którymi warto się zapoznać

Marka ITAMATI wprowadza na rynek nowe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z największymi atutami butów do aeracji, torby na narzędzia, środka do czyszczenia grilla i kominka, pompy zatapialnej do wody brudnej i pompki nożnej
Strona 1 z 2