Informujemy o nowych warunkach gwarancji narzędzi marki Hitachi. Zobacz szczegóły i skorzystaj z oferty!

Informujemy, że od dnia 15 lipca 2014 roku firma Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o. oficjalnie uruchamia program 3 letniej gwarancji na elektronarzędzia.

Priorytetem firmy Hitachi Koki jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań klientom przy zachowaniu najwyższej jakości oraz najwyższych standardów obsługi.

Program trzy letniej gwarancji Hitachi przeznaczony jest dla klientów ostatecznych chcących wydłużyć okres gwarancji na elektronarzędzia do 3 lat.

Warunki uczestnictwa w programie:

  • Zakup elektronarzędzia Hitachi,
  • Rejestracja na stronie internetowej Hitachi,
  • Spełnianie wszystkich warunków uczestnictwa w programie (m. in. zakup w autoryzowanym punkcie handlowym Hitachi, zgoda na 3 przeglądy w okresie wydłużonej gwarancji.)

Warunki uczestnictwa w programie znajdują się w zakładce "Gwarancje Hitachi".

Po kupnie urządzenia należy go zarejestrować na naszej stronie do 30 dni od daty zakupu. Formularze rejestracyjne znajdują się w prawym górnym rogu na stronie www w panelu: "Gwarancje Hitachi".

Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlającą się na stronie. Należy podać model urządzenia, jego nr seryjny, nr karty gwarancyjnej itd. Po rejestracji klient otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający przedłużenie gwarancji do 3 lat. Ponadto w tym miejscu znajdują się wszelkie informacje dotyczące warunków gwarancji 3-letniej Hitachi. Można również sprawdzić status urządzenia tzn. czy dane urządzenie jest już zarejestrowane w programie 3-letniej gwarancji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty!

Zapraszamy na http://www.hitachi-narzedzia.pl/txt/warunki_3_letniej_gwa

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane