Koszty dostawy

Przy zakupie powyżej
1 000 PLN dostawa gratis (dla wysyłek standardowych).

Masz pytania? Zadzwoń!

52 323 68 00
Od pn. do pt. 8:00 - 17:00
Itamati

Opryskiwacz ogrodowy Itamati

Kategoria:
Dostępne w magazynie. Wysyłka już o 16:00
Obecnie 203 szt.
39 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Ocena łączna:
164 osób rekomenduje ten produkt
 • Nr katalogowy: G00267
 • EAN: 4895166968884
 • Gwarancja: 1 rok / 2 lata
Opinie Klientów - Opryskiwacz ogrodowy Itamati
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Jak dla mnie urządzenie numer jeden jeżeli chodzi o pielęgnacje drzew przed szkodnikami. Rozprowadzam w nim płyny potrzebne do tego, aby szkodniki nie iszczyły moich upraw. Ma odpowiedni strumień rozpylania, dzięki temu nie serwuję moim drzwom zbyt dużej,a ni zbyt małej ilości płynów. Pozdrawiam

Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Opryskiwacz bezproblemowo rozpylił środki ochronne na moje drzewa w sadzie. Wygodny w obsłudze, lekki. Polecam produkt

Opryskiwacz wypróbowany. Drzewka i krzewy spryskane. Wszystko ok.

Opryskiwacz ręczny

Opryskiwacz ręczny jest uniwersalnym urządzeniem, znajdującym bardzo szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciecz rozpylona pod ciśnieniem. Sprzęt do rozpylania okaże się idealny do pracy w Twoim ogrodzie, sadzie, szklarni bądź na plantacji roślin. Opryskiwacz ręczny przeznaczony jest do oprysków roślinności, trawników oraz do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji w mieszkaniach i pomieszczeniach gospodarskich. Korzystając z urządzenia bez wątpienia uzyskasz większą wydajność  i odczujesz komfort pracy. Opryskiwacz ręczny przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych. Doskonale nadaje się do rozpylania środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do pielęgnacji kwiatów, a także do nawożenia roślin w domu i ogrodzie. Urządzenie to jest proste w obsłudze. Ciśnienie potrzebne do rozpryskiwania cieczy wytwarza się za pomocą ruchów pompką tłokową, która jest zainstalowana w zbiorniku. Do rozpylenia cieczy wystarczy jeden ruch ręką – należy poruszyć dźwignię pompki. Napełnimy dozownik płynem i jesteśmy gotowi do pracy. Chcesz, aby Twoje prace w domu, ogrodzie czy sadzie były czystą przyjemnością? Sięgnij po opryskiwacz ręczny.

Opryskiwacz ręczny ITAMATI

Opryskiwacz ręczny ITAMATI jest bardzo przydatny podczas prac na Twojej działce czy w ogrodzie. Pozwala na optymalne dozowanie środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych w Twoim domu i ogrodzie. Prezentowany model ma pojemność 8l, co pozwala na dłuższą pracę z urządzeniem bez konieczności robienia przerwy na uzupełnianie dozownika. Opryskiwacz ITAMATI jest bardzo lekki, co zapewnia komfort pracy. Posiada regulację szerokość oprysku. Sprzęt wyposażony jest w lancę, która umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca – środek żywopłotu – oraz ułatwia pracę z wysokopiennymi roślinami. Opryskiwacz ITAMATI wykonany jest z dobrej jakości surowców, co gwarantuje mu sprawne działanie przez lata. W komplecie znajduje się pasek na ramię ułatwiający pracę i zwiększający komfort podejmowanych działań. Opryskiwacz ręczny ITAMATI sprawdza się doskonale przy uprawie drzew i krzewów w ogrodzie i na działce.

Charakterystyka produktu:

 • Opryskiwacz ręczny ITAMATI służy do rozpylania cieczy pod ciśnieniem.
 • Wysoko wydajna pompa opryskiwacza ITAMATI pozwala uzyskać optymalne ciśnienie.
 • Ergonomiczne kształty urządzenia zapewniają komfort pracy.
 • Szeroki wlew gwarantuje szybkie i proste napełnienie cieczą opryskiwacza.
 • Regulowana dysza umożliwia rozpylanie od bardzo delikatnej mgły do długiego strumienia.
 • Opryskiwacz ręczny jest urządzeniem uniwersalnym.
 • Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie urządzenia.
 • Węże są odporne na zużycie.
 • Optymalna długość węża zapewnia swobodną pracę z opryskiwaczem.
 • Zbiornik jest lekki, mocny i trwały.
 • Unikalna konstrukcja wysokoefektywnej pompy gwarantuje bezawaryjną pracę opryskiwacza.

Dane techniczne:

 • Pojemność: 8 l
 • Czarny pasek na ramię (długość): 1 m
 • Długość węża: 1,23 m
 • Półprzezroczysty zbiornik
Gwarancja Itamati

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Artykuły
 • 2014-02-19

  Wiosna coraz bliżej, czas pomyśleć o ogrodzie. Zobacz, jakie prace powinieneś wykonać. Do każdej z nich polecamy niezawodne narzędzia.

 • 2012-11-19

  Opryskiwacze ogrodowe zapewniają wygodne i sprawne dostarczanie Twoim roślinom niezbędnych środków: owado- i grzybobójczych, nawozu czy po prostu – wody. Przydadzą się więc każdemu – zarówno właścicielowi dużego zieleńca, jak i posiadaczowi kwiatów doniczkowych

 • 2012-08-21

  Itamati - Nowość na rynku We wrześniu tego roku na polskim rynku pojawi się nowa marka narzędzi – ITAMATI. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stałych klientów, firma Rotopino.pl S.A. zdecydowała się na wprowadzenie 3 linii narzędzi Itamati, które przeznaczone są głównie dla pasjonatów majsterkowania, właścicieli domów i ogrodów oraz działkowiczów.

Szukasz dodatkowych informacji o produkcie? Zadaj pytanie

Ostatnio oglądane:
Ukryj
+