W magazynie 10 szt.Wysyłka w dniu 2017-06-26
Wysyłka gratis
1 859 PLN Cena brutto / 1 szt.
Ocena:
4,3 / 5
Liczba opinii 2

Ponieważ przed zakupem nie mogłem znaleźć zbyt wielu informacji na temat tej jak i innych kosiarek aku, napiszę kilka słów.
Wybierałem spośród tej kosirki oraz AL-KO Moveo (42cm lub 46cm) ale ponieważ nie wiedziałem co są warte te maszyny odpuściłem droższą ALKO i kupiłem Ryiobi.
Kosiarka kosi fajnie jest w miarę cicha, lekka (moja stara ALKO 42Eclasic chyba 2 razy cięższa się wydawała) jedyne zastrzeżenie to montaż uchwytu do obudowy - można na zdjęciach pooglądać - na pierwszy rzut oka wygląda że w tym miejscu się to połamie bardzo szybko. Bateria daje radę komfort koszenia w porównaniu do elektrycznej dużo większy kosiarką spalinową nie miałem okazji kosić więc trudno się ustosunkować.
Kosiarka po wjechaniu na wyższą/gęstszą trawę podkręca obroty i kosi bez problemu, w przypadku koszenia co tydzień standardowej wysokości trawy bez problemu na jednej baterii powinienem skosić całe ~600/700 m2 trawnika, ewentualnie z drobną przerwą na podładowanie aku - jest OK, bałem się że nie da rady skosić nawet połowy i będzie na 3 razy trzeba kosić co byłoby lekko upierdliwe. Trudno mówić o jakości po dwóch tygodniach, mam nadzieję że bateria wytrzyma ze 4 lata wtedy będzie OK - zabaczymy.

Czy ta opinia jest pomocna?
5 / 2
Ocena łączna: (3,6/5)
Bezpieczeństwo pracy: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (3,0)
Jakość koszenia: (4,0)
Funkcjonalność: (4,0)
Cena a jakość: (3,0)

Super kosiarka! Tester naładowanej baterii jest w samej baterii jak i na środku miedzy raczkami. Pracuje cicho- halas nieporownywalny ze spalinowa kosiarką. Uchwyty przyjemne w dotyku, kosiarka tak wyważona, że gdyby to nie kosiarka dziecko mogło by ją obsługiwać. A propo dzieci przy akumulatorze jest czerwony kluczyk po wyjęciu kluczyka z kosiarki mimo obecności akumulatora nie uruchomimy jej. Ogólnie fajniejsza niż sie spodziewałem Przystawka do mulczowania super. Pojemność kosza 55l zadowalająca. Nie wyobrażam sobie mniejszej. Polecam!

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 1
Ocena łączna: (5,0/5)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Jakość koszenia: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Strona 1 z 1