W magazynie 1 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
Wysyłka gratis
1 860 PLN Cena brutto / 1 szt.
Ocena:
4,3 / 5
Liczba opinii 2

Ponieważ przed zakupem nie mogłem znaleźć zbyt wielu informacji na temat tej jak i innych kosiarek aku, napiszę kilka słów.
Wybierałem spośród tej kosirki oraz AL-KO Moveo (42cm lub 46cm) ale ponieważ nie wiedziałem co są warte te maszyny odpuściłem droższą ALKO i kupiłem Ryiobi.
Kosiarka kosi fajnie jest w miarę cicha, lekka (moja stara ALKO 42Eclasic chyba 2 razy cięższa się wydawała) jedyne zastrzeżenie to montaż uchwytu do obudowy - można na zdjęciach pooglądać - na pierwszy rzut oka wygląda że w tym miejscu się to połamie bardzo szybko. Bateria daje radę komfort koszenia w porównaniu do elektrycznej dużo większy kosiarką spalinową nie miałem okazji kosić więc trudno się ustosunkować.
Kosiarka po wjechaniu na wyższą/gęstszą trawę podkręca obroty i kosi bez problemu, w przypadku koszenia co tydzień standardowej wysokości trawy bez problemu na jednej baterii powinienem skosić całe ~600/700 m2 trawnika, ewentualnie z drobną przerwą na podładowanie aku - jest OK, bałem się że nie da rady skosić nawet połowy i będzie na 3 razy trzeba kosić co byłoby lekko upierdliwe. Trudno mówić o jakości po dwóch tygodniach, mam nadzieję że bateria wytrzyma ze 4 lata wtedy będzie OK - zabaczymy.

Czy ta opinia jest pomocna?
1 / 1
Ocena łączna: (3,6/5)
Bezpieczeństwo pracy: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (3,0)
Jakość koszenia: (4,0)
Funkcjonalność: (4,0)
Cena a jakość: (3,0)

Super kosiarka! Tester naładowanej baterii jest w samej baterii jak i na środku miedzy raczkami. Pracuje cicho- halas nieporownywalny ze spalinowa kosiarką. Uchwyty przyjemne w dotyku, kosiarka tak wyważona, że gdyby to nie kosiarka dziecko mogło by ją obsługiwać. A propo dzieci przy akumulatorze jest czerwony kluczyk po wyjęciu kluczyka z kosiarki mimo obecności akumulatora nie uruchomimy jej. Ogólnie fajniejsza niż sie spodziewałem Przystawka do mulczowania super. Pojemność kosza 55l zadowalająca. Nie wyobrażam sobie mniejszej. Polecam!

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: (5,0/5)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Jakość koszenia: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Strona 1 z 1