Zimy nie ma na wiosne czekam

G
miska22 2015-01-20 22:02

Zimy nie ma na wiosne czekam

Zimy w tym roku nie ma takiej jaką byśmy chcieli mieć (szczególnie nasze dzieciaki). Zastanawiam się w sumie już nad wiosną i chciałabym zakupić Nożyce do żywopłotu HT 700 Flexible Cut . Wiem, że to może być za wcześnie, ale czas najwyższy. Czy jest ktoś mi wstanie coś doradzić?

G
Kris 2015-01-21 09:38

Re: Zimy nie ma na wiosne czekam

Ja bym polecał sprawdzone nożyce Boscha AHS 60-16, mają niema podobno długoś prowadnicy a przy tym są bardoz poręczne i w większości sklepów teraz dostaniesz je w pormocji. To idealny czas na kupowanie sprzętu wiosennego bo teraz wlasnie obnizaja ceny takich narzędzi. Używałem jeszcze kiedyś nożyc Makity, ale one były krótsze. Chociaż nie wiem czy szukasz aż takich długich. ja tam wolę trochę się wychylić, ale mieć mniejsze bo się ręka tak nie męczy.

G
kolejarz 2015-01-21 13:00

Re: Zimy nie ma na wiosne czekam

Alko to niewątpliwie solidny wyrób, ale nie jestem pewien czy wydanie niemal 500zł na nożyce to udana inwestycja, zważywszy że w domowym zastosowaniu cięcia dokonuje się zwykle 2 razy w roku. Mam nożyce z casto za stoparę zł z 10 lat, żywopłot z wyrośniętych cisów 45 mb i jeszcze sąsiadom pożycam. Mogłyby być tylko trochę lżejsze, ale za to są duże i mocne i idą jak burza.

G
Markos 2015-01-23 12:27

Re: Zimy nie ma na wiosne czekam

Dokładnie, nożyce raczej używa się kilka razy w roku więc jeżeli potrzebujesz ich tylko do domu to sprawdź sobie inne opcje niż alko np. Lider czy Faworyt.

G
Bartek 2015-01-23 12:30

Re: Zimy nie ma na wiosne czekam

Janse kup sobie nożyce które używasz klika razy w roku tych marek co podają handlowcy i po jednym użyciu leć wymieniać na nowe, o ile dasz rade przyciaż wszystkie krzewy. No i pamietaj żeby mieć dowód kupna. A tak w drodze rozsądku, gardena jest naprawde solidna

k
karol.janik 2015-04-07 10:49

Re: Zimy nie ma na wiosne czekam

jestem tego samego zdania co mój poprzednik...

1