Zajechalem udar w DH24PC3 firmy Hitachi

G
ADARKAR 2008-08-18 00:00

Zajechalem udar w DH24PC3 firmy Hitachi

Po czteromiesiecznym uzywaniu mlotowiertarki DH24PC3 firmy Hitachi padl mi udar. Tzn. po duzym nagrzaniu wiertarki udar zaczyna dzialac ale nie da sie nia pracowac bo po wychlodzeniu udar nie dziala. Sposob uzytkowania: smarowanie systematycznie, 70 - 80 % wiercenie 20 - 30 % podkuwanie w ceramice. Prace wykonywane przy budowie wlasnego domu (koncowka elektryki i hydraulika) Wieksze przewierty i otwory na puszki wykonywane pozyczanym mlotem Hilti.
Oddaje do serwisu.
Moja ocena: negatywna. Zaluje ze kupilem. Zobaczymy co powie na to serwis.

G
Radekx001 2008-08-18 00:00

Re:Zajechalem udar w DH24PC3 firmy Hitachi

Nawet mercedes sie psuje
Ja kupiłem około 8 lat temu Boscha 7-8kg kojąco wiercący w wersji Profi i po 1-2h pracy siadł udar i oddałem do serwisu. Dali mi nowego od reki i mam go do dzisiaj i tylko 2x szczotki wymieniłem a już 8 lat mineło .
Wiec nie ma co do tego reguły jak miał sie zepsuć to dobrze ze na gwarancji wymienia i po kłopocie .
Tez posiadam 4 wiertarki Skila 750W profi i jedna padła po 3-4 miechach i reszta działa 1.5roku .Tamta po wymianie działa tez już rok i nic .
Wiec nie ma co sie źle nastawiać do firmy po 1 wiertarce

G
ADARKAR 2008-08-21 00:00

Re:Zajechalem udar w DH24PC3 firmy Hitachi

Oddalem do serwisu i przy okazji dowiedzialem sie ze ten model bedzie co jakis czas ciagle z ta sama usterka trafial do serwisu. Wina producenta. OSTRZEGAM CHETNYCH DO ZAKUPIENIA TEGO MODELU.

G
Wacio 2016-05-20 18:57

Re: Zajechalem udar w DH24PC3 firmy Hitachi

Wczoraj wierciłem, z udarem, używałem jej do kucia, pracowała do końca a dziś nie ma udaru. Potrzebuję pomocy aby naprawić, odnaleźć usterkę. Używam młotowiertarki raz - 2 razy w roku przez kilka godzin. Gwarancja minęła sprzęt nawalił, mam nadzieję że to nie poważna usterka. Wszystkie części po rozebraniu wyglądają na dobre. Jeśli ma ktoś wiedzę co do tego tematu to proszę o informację. Pozdrawiam

1

Producenci :