yato opinie

Do ostatniej strony »
G
krzymek 2009-03-03 00:00

yato opinie

planuje zakup zestawu narzędziowego firmy yato ( grzechotka, nasadki itp) prosze o opinię i czy warto zestaw bedzie wykorzystywany dośc często

G
krzymek 2009-03-03 00:00

Re:yato opinie

bo jest sporo firm które oferują podobne komplety jak np. NEO, LOPDEN LINE, YATO i wiele innych dziwnych podróbek. Najbardziej skłaniam się ku Yato, ale czy słusznie ??
Napiszcie co sprawdziło się u was, co możecie polecić a co omijać żeby nie wtopić.

G
Michał 2009-03-03 00:00

Re:yato opinie

masz jeszczę bete

G
krzymek 2009-03-04 00:00

Re:yato opinie

chciałbym zmiescic sie w 400 zl nie potrzebuje duzego zestawu bo czesc rzeczy mam głownie grzechotka nasadki przedlużki cos takiego

G
chris70 2009-03-04 00:00

Re:yato opinie

Moim zdaniem YATO to nie najlepszy pomysł ze wzgledu na wytrzymałość np; grzechotki.Skłaniał bym się w kierunku Proxxon, Kingtony i Beta, ceny w stosunku do jakości są dobre.W razie pytań jestem na mailu.

G
Mariusz 2009-03-24 00:00

Re:yato opinie

Mam zestaw Teng Tools i nie jest najgorszy a kosztuje mniej jak inne markowe. Według mnie Neo jest dużo lepsze od Yato

G
krzymek 2009-03-24 00:00

Re:yato opinie

kupiłem jednak lopden line dość fajny zestaw zobaczymy jak podziała

G
ice40 2009-03-31 00:00

Re:yato opinie

Witam, właśnie się przymierzam do zakupu Zestawu narzędziowego Lopden Line 94cz na allegro, widzę, że również go zakupiłeś co możesz mi o nim powiedzieć, czy warto, czy może lepiej kupic honiton bądź yato. Cena jest dobra + gratisy

G
krzymek 2009-04-01 00:00

Re:yato opinie

moim zdaniem warto yato slyszalem ze ma słabsze od lopdena grzechotki a lopden daje chyba najlepszy stosunek jakości do ceny i wyposażenia

G
Jacek 2009-04-01 00:00

Re:yato opinie

Witam
Od kilku miesięcy jestem posiadaczem nasadek yato 94elementy. Kupiłem dlatego, że kluczy używał będę rzadko i przy delikatniejszych robotach. Jeśli planujesz częste użycie przy ciężkich pracach to zdecydowanie yato odpada, w takim przypadku to najlepszym wyborem będzie Beta, ale ceny są wysokie.
Pozdrawiam

G
krzymek 2009-04-03 00:00

Re:yato opinie

ja swoich narzędzi używam dość czesto dlatego wybrałem lopdena co prawda beta ma b.dobre narzędzia ale troche za drogie jak już wspomniałem lopden daje dobry stosunek jakości do ceny

G
ice40 2009-04-14 00:00

Re:yato opinie

Witam, dziś otrzymałem paczkę z narzedziami lopden line, ciekaw jestem jak się będą sprawować, jak sprawdzę to szkrobne cos na forum ;)
p.s będę używal ich amatorsko przy samochodzie, ale wiele rzeczy umię sam naprawić i wymienić, piszę o tym aby inni mieli możliwość porównania / prace takie jak demontaż zawieszenia itp /

G
rebel82 2009-05-05 00:00

Re:yato opinie

hmmm a ja mysle ze narzedzia jednoczesciowe typu srubokręty to yato moze byc. Nie ma sie co w nich zepsuc procz koncowki.A jak sie urwie to nie szkoda tych 7 zł.Powiem tak.
Kupiłem nitownice Yato za 37 zł w realu.W sumie nie wazne gdzie sie to kupi wazne ze Yato ;).I powiem tak.
Sprzet działa OK.......ale.......dolozylbym 10 zl i mam Stanleya.fakt ze nie tak futurystyczny ksztalt jak yato bo podobny byl do niestuningowanego topexa ale stanley..
Co do kluczy zwlazcza z grzechotka stawialbym na lepsze marki.W koncu kupuje sie to raz na pewien czas a moze i dluzej wiec niech posluzy.

G
krzymek 2009-05-08 00:00

Re:yato opinie

śrubokręty czy inbusy bo tez takie mam mogą być ale zestawy grzechotkowe to juz z innej firmy co do stanleya to wydaje mi sie ze czasem cena jest zawyzana w stosunku do jakości

G
tom pietrzak 2009-05-09 00:00

Re:yato opinie

W pracy mamy dużo narzędzi NEO - w stosunku do ceny są b. dobrej jakości.

1 2 ... 6

Producenci :