Wybór wkrętarki

G
Kuba87 2017-11-15 20:28

Wybór wkrętarki

Witam,
Chciałbym prosić o pomoc w wyborze wkrętarki cena do 1300 zł ma na oku 4 modele i nie wiem który wybrać
wkrętarka będzie wykorzystywana bardzo często do nie rzadko do ciężkich prac jeśli chodzi o akumlatory to 3Ah wystarczą
Zastanawiam się nad tymi modelami
DEWALT DCD791P2
MAKITA DDF459RFJ
BOSCH GSR 18 V-EC
Makita DHP458RFJ

Dziękuje za pomoc

G
Kiribati 2017-11-19 01:37

Re: Wybór wkrętarki

Jak już chcesz wydać 1300 to dołóż nieco ponad 100 zł i weź DeWALT DCD795M2. Pracuję w firmie produkującej okna i kupiliśmy takie naszym serwisantom. Używane intensywnie, często na budowach, nawet do dyblowania okien i bez zastrzeżeń od żadnej z ekip serwisowych. Duży plus za pojemność akumulatorków.

G
adamox 2018-04-16 23:13

Re: Wybór wkrętarki

może w ryobi sprawdź, ja mam od nich już sporo rzeczy, bo co jakiś czas coś mi jest potrzebne i tak wracam do ch narzędzi. Dobrze mi w ręku leżą i są wytrzymałe. Sporo się już nimi narobiłem i jeszcze nic się nie uszkodziło. Mają dobra opcję z wymienną baterię, a to na serio ułatwia na dłuższą metę pracę.

G
lidi 2018-06-30 14:17

Re: Wybór wkrętarki

o ryobi też mogę podpowiedzieć i potwierdzic tę opinie, sam mam i też jestem zadowolony. Dostałem na imienini sprzęcik do majsterkowania właśnei tej marki i bardzo zadowolony jestem z narzędzi, działają sprawnie i są lekkie, poręczne, poza tym wymienna bateria w tych narzędziach jest bardzo pomocna.

M
MichalakPro 2018-07-05 16:54

Re: Wybór wkrętarki

Pracuję na bosch'ach. Są solidne ale też uważam, że DeWalt'y będą lepszym rozwiązaniem. Dużo przyjemniejsza w pracy. Ma pewniejszy chwyt i jakoś łatwiej jest ją wyczuć.

1