wkrętarka Metabo vs Sparky

G
Wiśnia 2014-12-08 12:30

wkrętarka Metabo vs Sparky

Co wybrać Panowie na prezent ?.. Obie w tej samej cenie w znanym markecie.

Metabo Powermaxx Bs - 1 akumulator 2A, idealnie leży w dłoni, rusza z szarpnięciem, mała/zaleta i piękna.

Sparky BR2 - 2 akumulatory ale mniejsze, walizka, nie szarpie jak Metabo ale głośniejsza, większa/wada, gorsze wykonanie obudowy/niezbyt efektowna.

G
Paw-Therm 2014-12-08 18:36

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

nie ma sie co zastanawiac metabo

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-12-16 23:12

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

Nad czym tu się zastanawiać? Przy ograniczonym budżecie rozumiem - można skusić się na tańszą opcję. Ale tutaj? Już z uwagi na chociażby gwarancję nie ma sensu się zastanawiać - gwarancja na narzędzie (po 3 lata), gwarancja na akumulator - Sparky pół roku, Metabo 3 lata.

G
Wiśnia 2014-12-17 11:01

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

Dziękuję za odzew, ostatecznie padło na niebieskiego Boscha 10,8V nie w markecie.
Za stówkę więcej są 2 akumulatory i walizeczka. Pracuje przyjemnie i również cieszy oczka. Na pewno obdarowany nie poczuje się zhańbiony :))

G
bastian 2014-12-30 16:53

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

Ja też przed swoim zakupem przymierzałem się do zakupu między Boschem, Metabo a Makitą, a ostatecznie ktoś mi polecił tańszego o parę złotych Trytona. Używam sporo, jestem zadowolony, działa sprawnie po długich i ciężkich pracach.

G
aaa 2014-12-30 19:02

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

znów ten nierozgarnięty handlowiec trytona.

A więc TRYTON to jedno z większych dziadostw na rynku, nie pare złotych tańszy ale raczej kilka razy i jakość tez kilka razy gorsza zwłaszcza baterii

G
Paw-Therm 2014-12-30 19:04

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

na Twoim miejscu to bym sie zwolnił bo być przedstawicielem trytona to wstyd

w Sandomierzu trytona sprzedają w sobotę na targu cyganie i inni kolorowi

G
zbych 2014-12-30 21:33

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

jak czlowiek zarabia na chleb trytonem to niema co w niego kamieniami rzucac ale o trytonie to jeszcze nie slyszalem

G
paw therm 2015-01-05 18:08

Re: wkrętarka Metabo vs Sparky

Niby tak ale to forum nie do tego służy

1