wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

G
tomekarczak 2012-11-30 13:32

wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

witam wszystkich. przymierzam sie do zakupu wkrętarki einhell rt-cd 10.8 li. moze mi ktoś z własnego doświadczenia napisać czy do domowych zastosowań w/w urządzenie wystarczy? dodam ze nie bede jej często używał, stąd aku litowo-jonowy a nie tańsze modele ni-cd.

p
pitertools 2012-11-30 15:48

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Witam,
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa RT-CD 10.8 Li to wysokiej klasy, wydajne i kompaktowe narzędzie spełniające najwyższe wymagania podczas prac w domu, warsztacie i garażu. Wydajny silnik z wysokim momentem obrotowym i mocną dwubiegową przekładnią metalową, obracającą się w prawo i w lewo, zapewnia dobre przenoszenie siły. Ponadto jak Pan stwierdził posiada akumulator Litowo-Jonowy w którym nowa technologia pozwala na skumulowanie dwa razy więcej energii niż w akumulatorach NiMH o tym samym ciężarze i wielkości. Akumulatorów tego typu nie trzeba formować, w przeciwieństwie do starszych typów.
W skład urządzenia wchodzą: ładowarka, zasilacz oraz bardzo poręczna walizka.

G
moniak 2012-11-30 17:23

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

To już jest lekka żenada...
nie widziałem ze einhell ma takich dobrych marketingowców.
nic dziwnego. bo to jest bardzo przecietna wkretarka i nie da sie o niej powiedziec niczego szczegolnego. Poszukaj czegoś innego z boscha lub aeg. Tym czyms nawet nie zawracaj sobie glowy, chyba ze ufasz marketingowcom z einhella....;/

G
tomekarczak 2012-12-01 09:28

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

No, mi tez sie tamta wypowiedz wydaje zbyt "slodka". Tylko ze na bosch trzeba dac z 5 stowek, na AEG jeszcze wiecej a ja nie mam firmy a tym bardziej kasy na takie cuda. Potrzebuje czegos do domu czego uzyje raz dwa razy w miesiacu

G
Czesław 2012-12-01 19:48

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Witam.
Ja w ubiegłym tygodniu na znanym portalu aukcyjnym kupiłem nową wkrętarkę Bosch GSR10,8-2-Li z 1 akumulatorem za 357 zł. łącznie z kosztami wysyłki, czyli około 100 zł drożej od wspomnianego Einchela. Sprzedawcą był sklep z narzedziami.
Rejestracja produktu na stronie Boscha bez problemów.

Pozdrawiam
MK

G
JK. 2012-12-02 21:24

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

o 100zł więcej kosztuje einhell z dwoma akumulatorami;) - naprawdę rewelacyjny zakup;P

G
Czesław 2012-12-02 23:24

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Jeżeli wkretarka ma byc uzywana sporadycznie to 1 aku. spokojnie wystarczy zwlaszcza, że czas ładowania Boscha to około 30 min, w Eichelu 3godz.
Poza tym Bosch to znacznie lepsza ergonomia i jakość wykonania.
Najlepiej przed zakupem pomacać obydwie i wtedy dokonać wyboru.
MK

G
ACDC 2012-12-03 13:45

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

A ja bym polecił Ci celmę. Jest w naprawdę dobrej cenie i kosztuje 350 zł za dwa akumulatory 10,8V. I nie jest to żaden lipny sprzęt

G
ACDC 2012-12-03 21:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
JK. 2012-12-08 00:17

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Czesławie mam obie wkrętarki w sprzedaży i jakość obudowy, moc i ergonomia lezy po stronie Einhella, tak mówią klienci którzy biorą je do ręki...I Bosch ma ładowanie 1h podobnie jak Einhell!! nie ma żadnych różnic.

G
polak 2013-01-02 20:34

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Co ty bredzisz, chyba ci się modele pomyliły albo tylko tak paplasz bez znajomości tematu i ludzi wprowadzasz w błąd.
Wracając do porady to akumulator (tylko 1 w zestawie) ładuje się w około 1h (a nie 3h sic!). Co do trwałości to jeszcze nie wiem, więc nie pomogę. Jedna uwaga to, że zamontowana dioda trochę słabo świeci i nie świeci dokładnie na miejsce wkręcania tylko tuż pod tym miejscem ale nie jest to jakaś duża wada i większość wkrętarek (tak, też tych typu bosch...) tak ma. Tyle na razie mogę napisać bo więcej nie wiem. Udanych zakupów.

G
robson 2014-07-04 10:16

Re: wiertarko wkrętarka einhell rt-cd 10.8 li

Ja srobiłem nią cały dach na wkręty. Naprawdę super sprzęcik za tą cenę. Żałuję czasami, że nie kupiłem z 2 akku....

1

Producenci :

Kategorie :