WIERTARKA DeWALT

Do ostatniej strony »
G
Krzysztof 2007-10-21 00:00

WIERTARKA DeWALT

Wiertarka firmy dewalt D25104K to najwieksze GGGGGGGGG!
głównie uchwyt SDS rozpada się na kawałki,2 razy używana i dwa razy się zepsuł(około 10 godzin pracy) Wspomnę jeszcze o Niemieckim serwisie firmy GeSe GmbH de.która poprzez ProfiZentum Dremmen Mobau w niemczech,przyjmuje całą wiertarkę do naprawy (zepsuty tylko wymienny uchwyt SDS)a następnie oddaje wiertarkę w częściach.

G
Terror 2007-10-30 00:00

Re:WIERTARKA DeWALT

Nie denerwuj się drogi kolego (że sobie pozwole tak pisać).
Nie tylko DeWalt dał ciała. Zaproponowałem klientowi pewną młoto wiertarkę - o podobnych parametrach, również profesjonalną a tu je*. Po wyłaczeniu udaru okazało się, że udar dalej działa (pobijak nie ma takiej siły ale nie można wiercić bez udaru). No to kolejną walizeczkę rozpakowałem i to samo! Ogólnie otworzłem 5 walizek i w 4 profesjonalnych sprzętach ta sama wada. Nigdy wcześniej nie przytrafiło mi się to nawet w sprzętach z najniższej półki. Ciekawe co się, dzieje? A odnośnie serwisów to nie tylko z DeWaltem są problemy ... pewna znana firma produkujaca narzędzia zielone i niebieskie zaczęła zatrudniać ostatnie sieroty chyba (chyba wiadomo kogo mam na myśli), kilka razy odbierałem już narzędzia z serwisu gwarancyjnego z opisem naprawione (oraz rodzaj usterki) Po pierwsze usterka źle rozpoznana, po drugie gołym okiem widać, że palcem narzedzie ruszone nie było. Często odmawiają naprawy ... kiedyś dzwoniąc na infolinię tej firmy poprosiłem o najblizszy autoryzowany serwis narzędzi na górnym śląsku (a jest takich kilka w mojej okolicy). Dowiedziałem się tyle, że na górnym śląsku nikt nie naprawia narzędzi:) NO KURCZE PARODIA!!!!!!!

G
Michał 2007-11-01 00:00

Re:WIERTARKA DeWALT

trafiłeś wade. dziwne że serwis niemiecki nie dał Ci nowej. w końcu 30 dni gwarantowanej satysfakcji.
pozdro

G
Marcin 2007-11-07 00:00

Re:WIERTARKA DeWALT

Terror ;) człowiek z infolinii boscha miał rację ;)
nie ma nigdzie w Polsce autoryzowanego serwisu gwarancyjnego (to bardzo ważne GWARANCYJNEGO) bo do takich napraw jest upoważniony WYŁĄCZNIE centralny serwis firmy bosch na ul. szyszkowej w wawie ;) podać telefon? 0-22 715 44 60-62 ;)

G
Robert 2008-03-13 00:00

Re:WIERTARKA DeWALT

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny elektronarzędzi znajduje sie w Bytomiu , ul. Piłsudskiego 54, tel.032 - 282 -06-41

G
Michał 2008-03-17 00:00

Re:WIERTARKA DeWALT

GWARANCYJNY SERWIS DeWALT MIEŚCI SIĘ W WARSZAWIE NA ULICY OBOZOWEJ 61
POZDRO

G
moch1976 2011-01-15 14:50

Re: WIERTARKA DeWALT

osobiscie polecam ta marke niestety 1 na 100 jest wadliwa zdarza sie

G
JK. 2011-01-16 01:05

Re: WIERTARKA DeWALT

Temat jak widać troszke stary, ale na "ciekawe opinie" moja:

1) Wadliwy sprzęt zdaża się najlepszym, i Dewalt nie jest tutaj wyjjątkiem.

2) Fakt faktem, że firma produkująca niebieskie i zielone narzędzia ma TYLKO jeden serwis GWARANCYJNY w warszawie; Ten fakt tyczy się również innych marek takich jak DEwalt, Metabo, Kress, AEG ma dwa.

3) Pan reklama Dewalt ALLtools - jest śmieszny, w stanach żółty oznacza profesjonalny?:D Od kiedy? dawno nie słyszałem tak durnej wypowiedzi, trace resztę szacunku dla ludzi od żółtych narzędzi, ich polityka rekalmowa jest wręcz kompromitacją. Skoro dla nich B&D jest prawie jak Makita, a Dewalt lepszy niż Hilti;))) brednie totalne. A Stanley? - tu już ubaw po pachy, 90% stanleya to teraz marketowe chińczyki. Skrzynki robi im Izrael, więc ich marka jest już dawno przereklamowana.

A programy w TV? - smiech na sali, w takich programach reklamują te narzędzia za jakie zapłacili im ludzie z Dewalta. Więc równie dobrze mogą "budowalńcy" uzywać w TV Ryobi lub Skila i tak nie zmieni to faktu ich rzeczywistej jakości sprzetu, jakoś sprawdza się w miesiącach i latach ostrej pracy;P
Dla mnie jedyne obiektywne pokazy narzędzi, sa na targach, gdzie mozna namówić wystawców do pewnych porównań.;) Choć rzadko się zgadzają;)

G
eryk21 2011-01-16 19:15

Re: WIERTARKA DeWALT

kolego JK pracujesz jako przedstawiciel makity czy boscha?? na cyferkach może się znasz ale pewnie prawda jest taka że nigdy nawet nie wywierciłeś jednego otworu profesjonalnym sprzętem np Dewalt i nie wypowiadaj się jak taki sprzęt sprawdza się w praktyce, widzę że czepiłeś się tego że B&D no i co z tego??????!!!!!!!!!!!!! to tak jak z boschem, zielony sprzęt dla amatorów i niebieski dla profesjonalistów, tak B&D robi narzędzia dla amatorów a Dewalt profesjonalistów , w każdym markecie sprzęt B&D i zielony bosch leży na jednej półce czyli to samo gówno, prawda jest taka bosch niebieski to złom, owszem pare lat temu był naprawdę dobry jednak teraz firma idzie na masówkę a nie jakość, szczerz polecam Dewalta mam ten sprzęcik i naprawdę robi robotę, szacunek dla makity , ale bosch zwłaszcza made in malesia, stanowcze nie.

G
JK. 2011-01-16 23:41

Re: WIERTARKA DeWALT

Kolego nie muszę wierciić dewaltem jednego otworku bo mam Milwaukee(dewalt się nie umywa) od tego, A co do samego wiercenia, To wierciłem już innym dewaltem, makitą, kressem, metabo i AEG, a wiec nie gadaj głupot, bo skąd możesz wiedziec czym wierciłem.???

. Nie rzeba być żadnym przedstawicielem, żeby po przeczytaniu takiego postu stwierdzić, że to czysta reklama, ale dla ułomnych umysłowo. Słyszałeś o czymś takim, że w stanach żółty kolor oznacza narzędzia profesjonalne? Bo ja wwiekszej głupoty nie słyszałem. Nie chodzi tutaj o markę Dewalt, tylko o ludzi którzy zajmują sie jej promocją. Dlatego własnie pare lat temu, zrezygnowaliśmy ze sprzedarzy Dewalta, skoro wolą jeździć po marketach Castoramy i wściskać takie brednie o ich narzedziach, zamiast współpracowć z profesjonalnym sklepami narzędziowymi to ich strata.

G
antyJK 2011-01-16 23:56

Re: WIERTARKA DeWALT

No jeśli ty jestes reprezentantem profesjonalnego sklepu to nie mam więcej pytan...

G
eryk21 2011-01-17 18:11

Re: WIERTARKA DeWALT

z jednym się z tobą zgodzę - kolor żółty to niby profesjonalny sprzęt?? heehe dobre. jednak, co do marketów to racja bosch zielony jeździe i wciska złom ale to ich sprawa, a co do milwaukee to już słyszałem taki tekst : "marcedes wsród wiertarek" hehee dobre no niestety te mercedesy są wadliwe a twoje anty dewalt mnie rozbraja nie współpracuje z profesjonalnymi sklepami?? :) dostajacie największe rabaty od boscha bo to złom, makita jest niezła ale też ma niezłe oferty dla hurtowników a dewalt trzyma cene i tyle, ale nic nie poradzę, bo przecież milwaikee najlepszy :) pozdrawiam

G
JK. 2011-01-18 00:26

Re: WIERTARKA DeWALT

Nie dostajemy żadnych rabatów od boscha;) jakbys czytał troszke to forum, to wiedziałbyś że jestem przeciwnikiem wciskania ludziom narzędzi z hasłem "bosch to bosch". Sprzedajemy troche zielonego boscha i troche B&D, tylko dlatego że mój szef uważa, że skoro ludzie znają tą markę to amatorom można je sprzedawać. Choć w wielu przypadkach w klasie amatorskiej i tak sprzedajemy Einhella głównie, są bardziej ekonomiczne a spora ich część jest podobnej klasy co Bosch czy B&D. Gdyby ode mnie to zależało nie bawiłbym się wcale w sprzedaż zielonego boscha i B&D. Z dwóch ekonomicznych przyczyn, B&D(Dewalt) - daje spore rabaty ale marketom typu Castorama, ciężko handlować Dewaltem i B&D skoro w pare kilometrów dalej jest Casto w którym sprzedaje się na palety, nawet obniżanie cen nic nie daje, chyba że brak premi dla pracowników. A Bosch znowu nie chce spuszczać z cen zakupu prawie wcale, choć spuszczają z jakości jak po równi pochyłej.
Co do mercedesów, to jasne że się też psują, ale na pewno znacznie rzadziej niż VW;) Czy jestem Antydewalt? Owszem, troche tak, ale tak jak mówiłem głównie jestem anty do ludzi z tej firmy i jej podejścia, jak do narzędzi. Baa gdybym miał wybierać nawet ciut bardziej wolę Dewalta niż niebieskiego boscha w ogólnym rozrachunku, bo dewalt nie ma na swoim koncie totalnych porażek, a bosch tak. Ale Bosch ma kilka jeszcze mocnych plusów, Dewalt w zasadzie tylko jeden.

G
Mariuszek 2011-03-04 23:32

Re: WIERTARKA DeWALT

ale wy pierdolicie głupoty mam narzędzia większości firm DeWALT, MAKITA, BOSCH, HITACHI. FLEX, PROOTOL ITD.

DEWALT- dla mnie piła aligator do cięcia porotonu i porothermu nie do zajebania
DEWALT- młotowiertaka 36 V li-on zajebista
MAKITA- wkrętarki bardzo dobre aku 18V li-on zajebiste
MAKITA- wkretarka 10,8 V li-on zajebista
HITACHI- akumlatorowa szlifierka kątowa 18 V li-on zajebista
HITACHI- młot wyburzeniowy 42 J zajebisty
FLEX-duży flex nie do zajebania raz w serwisie na 12 lat
PROOTOL- mieszadło i teraz chcesz wież chcesz niewież ma 15 lat wymieszało w huj ale to whuj wszystkiego w firmie -awaria- kabel do wymiany ,przełącznik
BOSCH zielony - mała szlifierka kątowa jest u mnie w firmie około 3 lat pracuje nom stop -zajebista
SPRZĘT SERWISUJE DBAM O NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JEST MIN. SPRZĘT KTÓRY POSIADAM RESZTY NIE BĘDE WYPISYWAŁ BO STRONY BY ZABRAKŁO WIESZ CO JEST NAJLEPSZE TO ŻE : kupuje elektronarzędzia wszystkich firm i wszystko mi chodzą- jak ja to kurwa robie? otoż każde nażędzie jest przystosowane do danych prac- jakby nikt nie wiedział ! podobno wszyscy ! to czemu kurwa wszystkie zjeby kupuą hilti i makite czy tam dewalta i myślą że jak mają sprzęt takiej marki to jest nie dozajebania i np. kupują małą młotowiertarke makity HR 2470 i zapierdalają niom beton cały dzięn chcąc wykuc mały otwur otóz każdy sprzęt można zajechać kwestia tylko czy się to chce zrobić :ludzie o sprzęt trza dbać !!!!!serwisować jak samochód ! , czy da się żeby samochód bez wymiany oleju chodził caly czas ? NIEEEEEE bo trza ten olej wymienić. W elektronarzędziach też to się robi, a nie naperdala się nim asz stanie taka polityka a może szczotki by jedna kurwa z drugo wymieniła ,przesmarowała to i owo, ale na huj po co przecież to jest pożądny sprzę to niemoże się zepsuć !Tacy ludzie własnie psują opinnie o takich firmach jak dewalt bosch itd.
W każdej ze znanych firm elektronarzedzi zdaża sie gówno wyprodukowane czy jest to hilti czy makita czy dewalt , szkoda słów!!!!!!!!!!!!!
A I JESZCZE JEDNO SORKA ZA BŁĘNDY !!!!!!!!!!

G
JK. 2011-03-06 03:03

Re: WIERTARKA DeWALT

Powinieneś raczej przeprosić za słownictwo;)) Ale w pewnym sensie masz rację, zawsze to powtarzałem, im mniej w głowie tym narzędzia częściej w serwisie niestety.

1 2

Producenci :

Kategorie :