Walizka Fatmax

G
Grzegorz 2014-11-06 10:52

Walizka Fatmax

Słyszeliscvie juz o nowje walizce narzedziowej Stanleya Fatmax? Na moje bardzo fajne rozwiązania, czy ktos juz jest posiadaczem i powie czy faktycznie jest taka uzyteczna?

G
::: 2014-11-06 11:09

Re: Walizka Fatmax

Tak, to jest chiński syf jak wszystko stanleja. Popytaj na targu, to jest miejsce na reklamowanie i sprzedawanie stanleja

J
Józek 2014-11-06 11:30

Re: Walizka Fatmax

Naprawdę jest aż tak źle? Może jakiś argument konkretny, a nie tylko komentarz, że to chiński wyrób? Ja nie korzystałem ze sprzętu stanleya nigdy i dlatego nie zamierzam ich od razu skreślać. A fakt, że coś jest chińskie dla mnie jeszcze niczego nie przekreśla, większość produktów jest tam teraz produkowanych, bo jest taniej, a nie zawsze gorzej.

G
Zenon 2014-11-06 13:05

Re: Walizka Fatmax

Chyba gośc tu troche przesadza z ta nienawiscia do stanleja.. Ja uzywam ich kluczy i nie mam zadnych problemow. Sa wytrzymale, nie wyginaja sie i odkrecaja naprawde cieskie sruby. Chinskie czy nie chinskie jestem ciekawy jak ta skrzynka wyglada na zywo bo po zdjenciu to tak ciezko powiedziec. Ale opisuja ja jaka wytrzymala wienc chyba nie taka chinszczyzna znowu.

G
aga 2014-11-06 19:21

Re: Walizka Fatmax

stanley fatmax to nie to samo co zwykly stanley i wszystko jest lepsze.walizki,kufry i systemy transportowe rewelacja.narzedzia reczne rowniez.maja tez elektronarzedzia ale nie mam zadnego wiec nie moge powiedziec choc wygladaja ok.walizki na ogol robione w izraelu jak juz ktos tak bardzo chinskiego nie lubi

G
Paw-Therm 2014-11-06 20:58

Re: Walizka Fatmax

ta walizka jest robiona z tego samego materiału co Irwina czyli ze specjalnej pianki strukturalnej czyli jest dużo lepsza od każdej innej plastikowej . Spokojnie polecam irwina , tego stanleya i dewalta są pancerne bardzo grube ścianki naprawde mocne

1