TARCZĘ DO CIĘCIA

Do ostatniej strony »
G
szczur777 TORUŃ 2012-02-04 09:18

TARCZĘ DO CIĘCIA

WITAM
POTWIERDZAM DOBRE OPINIE NA TEMAT TANIEJ TARCZY TO TYLKO MC2 Z FIRMY BERG A ICH SERIA PRO TO TARCZA PRODUKOWANA W ICH FABRYCE OD NIEDAWNA TECHNIFLEX CZYLI INCO VERITAS TAK SAMO JAK MOST KTÓRY RÓWNIEŻ PRZENIÓSŁ SWOJĄ PRODUKCJE DO INCO WRAZ Z GŁÓWNYM TECHNOLOGIEM Z UNIFAMU TA INFORMACJA CHYBA WSZYSTKO WYJAŚNIA JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ PRZEDEWSZYSTKIM NA WYSOKIM POZIOMIE

G
spawacz 2013-04-15 11:41

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

co ciekawe tarcze most mozna kupic taniej od incoflex a przeciez to to samo !

G
spawacz 2013-04-15 11:42

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

PS; a UNIFAM jest za drogi, zapomnialem dodac

G
spawacz 2013-04-15 11:43

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

PS; a UNIFAM jest za drogi, zapomnialem dodac

G
spawacz 2013-04-15 11:43

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

PS; a UNIFAM jest za drogi, zapomnialem dodac

G
koles 2013-08-28 13:50

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

tutaj macie testy roznych tarcz ;
http://grzegorski.net/wiki/doku.php?id=warsztat:testy:test_tarcz

w
walter_white 2013-08-29 15:55

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

Wygląda na to, że zwycięzcą jest Pentar

G
poznaniak 2013-09-02 11:13

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

- gdzie w Poznaniu mozna kupic tarcze PENTAR, chcialbym wyprobowac?

G
Mike 2013-09-02 15:05

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

Chcecie dobre tarcze? To tylko Norton Quantum. Cholernie drogie ale warte tych pieniędzy. Tylko wymagają mocnej szlifierki a nie jakiegoś marketowego 800W. Ja do firmy już tylko te kupuje. Super-szybko tną i na bardzo długo starczają. Kupisz w każdym sklepie który ma produktu Norton`a. W Leroy Merlin nie mają bo Quantum są za drogie na markety.

G
marek 2013-09-03 11:47

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

ale jaki jest stosunek ceny tych tarcz nortonowskich do ich jakosci? tzn jezeli sa np 50% drozsze a lepsze o 20% o innych to sie nie oplaci? przy zakupie najlepiej wyposrodkowac cene i jakosc czyli nie chinska za zlotowke i nie taka ze "zlota" za 10 zl .

G
Mike 2013-09-05 19:40

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

Zależy jakim parametrem chcesz określić to że są 20% lepsze. Quantum tną znacznie szybciej niż niższej klasy linie tarcz, szczególnie naprawdę twardą stal. Tez znacznie dłużej wytrzymują. Cięcie jest bardziej precyzyjne i "czyste" bez gradu. Szybciej się zagłębiają w materiał, nie "tańczą". Pyłu jest mniej bo mniej się wykruszają. Iskier też mniej bo tną "zimniej". Powiedział bym że są 500% lepsze. Bo dla mnie liczą się te wszystkie cechy. Ja je kupuje w spec-handlu za 4,85 netto 125x1 dla przykładu. Czyli są znacznie droższe niż np. Norton Vulcan czy Starline. Ale i tak tańsze niż Pferd od którego są lepsze.
Ja kupuje Nortona bo robią go w Polsce w Kole. I na Nortonie się nie zawiodłem tak jak np. na Celmie. I będę go kupował bo Polacy dzięki temu mają prace w tej fabryce w Kole .
Tylko jedna ważna rzecz !!! Ludzie teraz psioczą na Nortona że niby się "popsuł", jakość spadła. A to jest tak ze Norton wprowadził kilka linii produktów w tarczach. Są najtańsze Atlasy, podstawowe Starline i Vulcan. Lepsze Vulcan Plus i X-treme i produkty flagowe Quantum. A biedaki dusigrosze zawsze kupują to co najtańsze bo "niby to to zawsze jest to samo a te droższe to maja ładne opakowanie i płacisz marze dla Norton`a" - debilizm. Albo "Vulcan maja dobry stosunek jakości do ceny" a to bzdura. Zawsze im więcej kasy dasz tym więcej za to dostaniesz.
Pytaj konkretnie zawsze o QUANTUM i nie daj sobie wcisnąć Vulcana (sprzedawcy zawsze maja go pełno na magazynie i zazwyczaj tylko jego). Bo nie zobaczysz różnicy i powiesz ze "Nortonowskie" to lipa. A Norton Quantum jest super i robiony w Polsce.

G
sklep metalowy 2013-09-06 10:03

tarcze

Popieram zakupy tarcz produkowanych w Polsce jak zreszta wszystkiego innego, dajmy sami sobie prace a nie chinczykom , bierzmy przyklad z Niemcow , ktorzy w wiekszosci kupuja produkty rodzime a tylko posilkuja sie zagranicznymi z importu , co do Nortona jest ok ale dla mnie za drogi, jade na takich malych marzach , ze na Niortonie nie wyrobie co do Celmy to chyba raz mialem ta tarcze ale faktycznie kiepska a cena nie niska , nie sprzedawala sie , klient raz kupil i chcial inna.

G
seba 2014-06-27 10:29

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

Jezeli tarcze mc2 sa ok to czemu znikly z rynku ?

G
n.cz 2014-07-11 14:10

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

UNIFAMU juz nie ma ,jest 3M a co do jakosci TECHNIFLEX-dawne INO to sa rozne opinie , podobno kiedys byly lepsze ale teraz wiadomo jak jest kazdy oszczedza na komponentach jak moze zeby stosunek ceny do jakosci utrzymac.

G
Ślusarz 2014-10-20 23:09

Re: TARCZĘ DO CIĘCIA

Macie racje, że tarcze Nortona są najlepsze. Ja kupuję te tarcze w firmi Elmet Tools z Lubania. wysyłają na telefon 24h osobiście uzywam NPRTON VULCAN

1 2