Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych.

G
Bel-ami 2014-01-08 17:57

Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych.

Jakie polecacie tarcze diamentowe do szlifierek kątowych 125mm. Zastosowanie uniwersalne, do materiałów budowlanych, zdecydowanie z możliwością cięcia betonu zbrojonego. Dodam, że do tej pory używałem i używam głównie Irwina Turbo, Milwaukee DUH i Boscha, jednak tego ostatniego nie pamiętam modelu (ale też jakaś turbo tylko z niższych modeli). I w sumie wszystkie spisywały się dobrze, Bosch i Irwin na podobnym poziomie i jakościowo i cenowo, a najlepiej MIlwaukee, ale najgorzej cenowo, droga, ale skuteczna i wytrzymała. Czego sami używacie, co polecacie. W sumie z Milwaukee jestem zadowolony, ale może ktoś zna jeszcze lepsze tarcze w cenie około 100zł/szt. Może warto dołożyć parę złotych i kupić coś jeszcze lepszego? Ktoś z forumowiczów pracuje tarczami Marcrist albo Dr. Schulze? Warte swoich cen?

G
Mike 2014-01-08 20:36

Re: Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych.

Kiedyś kupiłem dwie tarcze Dr Schulze All Cut 125 i 230 mm. Absolutne cudowne, tną WSZYSTKO jak ta lala. Cena powala ale moim zdaniem warte tych pieniędzy. Starczą ci na długo i są ciche w porównaniu do tańszych. A metal tną chyba lepiej niż korundowe. No ale tyle kasy na jedną tarcze... 5 stów za 230 chyba dałem...

G
PawTherm 2014-01-09 00:23

Re: Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych.

zobacz baier lewico złote full i niebieskie troche słabsze ale obie tna żelbet

G
Jarek 2014-08-28 09:15

Re: Tarcze diamentowe do szlifierek kątowych.

mój ojciec od lat tnie wszystko swoją starą kątówką bez nazwy z tarczami proline i wchodzi jak w masło, więc śmiało Ci moge je polecić

1