Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

G
Maro 2007-05-20 00:00

Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

Witam wszystkich! Chcę kupić szlifierkę stołową z przeznaczeniem do ostrzenia noży do kosiarki rotacyjnej-ciągnikowej. Wstępnie wybałem Eurotec 1450Wat i Einhell DSC 201, 400Wat. Są stosunkowo tanie. Czy kotś może mi doradzić, którą kupić? Może ktoś z osób na forum użytkuje jedną z tych szlifierek i może coś powiedzieć o nich. SKusiłbym się na Einhell ale nie wiem czy 400W to nie za mało? Z góry dziękuję za doradztwo.

G
pierścionek 2007-05-23 00:00

Re:Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

zakupilem tego euroteka na allegro za 105 zl, nie mialem okazji go przetestowac w ciezkich warunkach ale jak na taki pobor mocy to raczej nie jest rewelacja, po wlaczeniu kilka sekund trwa zanim sie "rozpedzi" ale na twoje potrzeby bedzie spoko, na pewno wygodniejsz od tego einhella bo bo ma duza tarcze,gwarancji chyba i to i to ma po roku;)

G
Argus 2008-12-15 00:00

Re:Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

według mnie eurotec to jedna wielka kicha (ale czego można się spodziewać za te pieniądze). ja osobiście do domowegu użytku polecam einhella ma kilka narzędzi tej firmy i jak dotąd nie narzekam, ewentualnie za trochę większą kasę możemy kupić B&D według mnie jest to naprawdę porządna firma( oczywiście nie tak jak Bosch czy Makita) ale do domowego użytku wystarczy na długie lata
Pozdrawiam

G
almanach 2013-08-25 19:18

Re: Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

sam osobiście posiadam szlifierkę stołową eurotek 1700w kamień fi 200mm
i jak naradzie nie-narzekam używam jej głównie do ostrzenia noży kosiarki rotacyjnej
siekier przecinaków itp. Jak kolega w wcześniej zauważył wolno się rozpędza .jest z funkcją łagodnego rozruchu . Większość dużych silników ma tą funkcje a by nie przeciążać sieci podczas rozruchu

c
cytrolexus 2013-09-29 14:30

Re: Szlifierka stołowa Eurotec czy EINHELL?

Szlifierka stołowa o rozmiarze tarczy 200mm i mocy przy tym 1700W....?????? Ludzie nie wierzcie w te bzdury. Jeżeli ona by miała 1700W to w czasie pracy fruwałaby nad stołem. Polecam Einhella.

c
Hans 2016-05-11 12:16

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1