szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

G
robotnik 2011-07-01 23:09

szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

panowie co myślicie o takiej szlifierce http://aldi-bn.aldi.be/aldi_vanaf_zaterdag_02072011_48_338_3889_5.html czy popracuje trochę , w sumie to na użytek domowy ale 80zł to trochę dużo dla mnie więc zastanawiam się czy watro

G
digi 2011-07-02 17:45

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

aldik to chyba taki spożywczak nie ? Szlifierka ze spożywczaka ? Jestem na nie. Z tym, że ja jestem "na dorobku" i nie stać mnie na takie narzędzia.
Stopa ma standardowe wymiary ? dokupisz do tego potem jakiś papier ?

może Ryobi ECS 1214 N pytaj Agroma Pruszków.

G
robotnik 2011-07-02 20:41

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

też jestem na dorobku dlatego kupuję w "spożywczaku" narzędzia. Szlifierka kupiona i powiem tak, nie ma tragedii nawet szlifuje, rozmiar stopy standardowy bo pytałem w sklepie typu GS :). mała poręczna a użyje ją pewnie, jak mikołaj - raz do roku. dokładnie to chcę przeszlifować ławy w saunie. 78zł to niezła cena w stosunku do jakości, w zestawie dostałem 10 listków papieru. i uwaga (co najważniejsze) 3 lata gwarancji ;-))) ale to nie pieniądz za taką zabawkę kolego a przyda się. pozdrawiam

G
JK. 2011-07-03 17:05

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

3 Lata gwarancji, pod warunkiem posiadania paragonu zakupu(nie faktury) ;)

G
robotnik 2011-07-03 17:14

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

JK czytaj ze zrozumieniem, to jest aluzja do tej 3 letniej gwarancji! mam ją gdzieś , zatrzymałem paragon i co z tego , użyję tą szlifierkę raz na rok i napewno nie będę leciał na gwarancję jak się zepsuje.

G
stolarz 2011-07-05 18:39

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

jak na użytek domowy to warto, cena przystępna, jak na użytek firmowy polecam Dewalt, robią dobre narzędzia do obróbki drewna pozdrawiam

G
eryk7 2011-07-05 21:09

Re: szlifierka oscylacyjna typy "muszka"

mam podobną maszynkę firmy parkside jest ok. też używam ją bardzo sporadycznie, papier standard dostaniesz w każdym sklepie z narzędziami. pozdrawiam

1