szlifierka oscylacyjna Powerfix

G
eldo 2013-08-14 03:00

szlifierka oscylacyjna Powerfix

kupiłem szlifierkę oscylacyjną w lidlu za chyba niecałe 80 zł i szczerze naprawdę fajnie to pracuje. Nie stać mnie na sprzęt za tyś złotych więc zaryzykowałem i zaryzykuję ponownie bo szlifierka już się zwróciła. Mała, poręczna, mocna (160W to chyba moc oddana a nie pobrana jak u większości producentów) i jak chciałem "trójkątna" żeby docierała do trudnych miejsc. Nie wiem jak Wam ale mi to narzędzie zrobiło trochę roboty i ani się nie zagrzało ani nie padło, wibracje na przyzwoitym poziomie i generalnie do przodu. Teraz puszczają taśmówkę i też kupię bo Skil Masters o mocy 650 W kosztuje 330 zł o lidl puści za 140 - dla mnie czyli gościa który niemalże z gówna bat uplecie to duża różnica i dlatego zamierzam zakupić ten sprzęt ponownie. Jeśli się nie sprawdzi to oddam go w przeciągu 7 dni zgodnie z prawem i już ale po ostatnim zakupie raczej wątpię w jego klęskę.. pzdr

G
Bel-ami 2013-08-14 15:11

Re: szlifierka oscylacyjna Powerfix

Ale nie porównuj tych narzędzi do Skil'a serii Masters. Do Skila może jeszcze, ale Masters jest poza zasięgiem jakiegokolwiek Powerfixa. Wiem bo z Mastersem mam styczność i pracują u mnie te narzędzia tyle czasu bezawaryjnie, a dość intensywnie, że jestem w stanie określić iż biją na łeb swoją trwałością wszelkiej maści zielone Bosche czy B&D, a już DIY ze spożywczaka to na 1000%.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2013-08-19 15:24

Re: szlifierka oscylacyjna Powerfix

Eldo - do domowego zastosowania w ograniczonym zakresie ok. Ale do innych narzędzi z segmentu DIY Powerfixowi daleko. Popatrz na zdjęcia i poczytaj: http://panfleks.blogspot.com/2011/10/parkside-elektronarzedzia-z-marketu.html

1