szlifierka kontowa 125mm

G
picior76 2013-09-01 20:06

szlifierka kontowa 125mm

Witam jestem dekarzem szukam bardzo profesjonalnej i bardzo wytrzymałej na kurz szlifierki kontowej.Pomóżcie i doradzcie co powinienem kupić na takie ekstremalne warunki ponieważ do cięcia dachówek coś takiego potrzebuje.Brdpiotras@wp.pl tel.696435919

P
Paweł Sando 2013-09-01 20:32

Re: szlifierka kontowa 125mm

popatrz na szlifierki kątowe metabo bardzo dobra jakośćm sam mam takie w firmie model 150 mm używałem do nacinania bruzd w zamkniętych pomieszczeniach bez odkurzacza i wytrzymuje 3 rok jakość bardzo dobra 3 lata gwarancji cena znośna ma zabezpieczenia przeciwpyłowe

G
Mike 2013-09-02 00:11

Re: szlifierka kontowa 125mm

Kolega powyżej dobrze prawi - Metabo robi znakomite małe szlifierki, także Bosch(oczywiście niebieski) oraz Milwaukee.

Zastanów się nad tymi modelami:
Metabo WE 14-125 VS
Milwaukee AGV 15-125 XE
Bosch Professional GWS 15-125 CIE

Mam w firmie wszystkie 3 modele i dobrze pracują. Którego nie weźmiesz będziesz zadowolony. Wcześniej miałem szlifierki Kress i Perles i tych nie polecam. Ciągle się psuły a Perles przy okazji się strasznie grzały.

G
Bel-ami 2013-09-22 23:04

Re: szlifierka kontowa 125mm

Hilti chwalą w głównej mierze pracownicy firm państwowych gdzie sprzęt kupuje się za pieniądze podatników po układzie z handlowcem. Oraz bananowe biznesmeny za tatusiowe pieniądze.

Stać mnie, stać. Niech cię o to głowa nie boli. Tylko w odróżnieniu od co niektórych to mam rozum i nie dam się wyrolować firmie handlowej na parę tysięcy na narzędziu tylko po to żeby zabłysnąć. Kupuj dalej Hilti, będziesz w zimę w kapciach śmigał. Ale przynajmniej będziesz największym przyjacielem handlowców którzy napasą się na marżach za sprzęt wart kilka razy mniej.

PS Nie nazywaj nikogo idiotą bo sam prezentujesz poziom inteligencji co najwyżej lewego buta średnio inteligentnego obywatela. Jakbyś umiał czytać i był już przynajmniej na poziomie gimnazjum to zauważyłbyś i zrozumiał znaczenie cudzysłowu który zastosowałem. To Ty wszystko nazywasz "gównem" poza Hilti. Ale może do ciebie nie dociera lub o tym nie wiesz, że Hilti nie produkuje samo nawet jednego narzędzia, wszystko to są produkty marek w/w opakowane i sprzedane z odpowiednią marżą pod marką Hilti.

G
Bel-ami 2013-09-22 23:05

Re: szlifierka kontowa 125mm

Kto pisze o Einhall'u. Zwyczajnie od złodziejskiego Hilti i zbrandzlowanego używanego złomu wole takie marki jak nowe Metabo, Milwaukee, DeWalt, Fein czy Bosch.

G
o hilti 2013-09-23 20:17

Re: szlifierka kontowa 125mm

chyba człowieku nie robiłeś narzędziami hilti że tak piszesz cena to jedno jakość to drugie ale twoja firemka kupuje narzędzia w tesco,biedronka,castorama na paragon najtańszy szajs a jak się zepsuje to lecisz wymieniać bo niby jesteś osobą prywatną-widać jak cenisz narzędziami siebie i pracowników których masz w dupie niech się meczom sprzętem amatorskim a ty tylko kasa do siebie nędzny pseudo prywaciarzu

G
wole gówno 2013-09-23 23:14

Re: szlifierka kontowa 125mm

jak ty nie na widzisz hilti chyba masz kompleksy

G
i co bucu belami 2013-09-24 19:51

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
hilti to hilti 2013-09-25 22:16

Re: szlifierka kontowa 125mm

masz racje nie trzymali tego sprzętu nie rozumie dlaczego buc jedzie na hilti robi czym robi ale on ma kompleksy na temat hilti od razu wyskakuje że drogo to nie klasa średnia narzędzi tak jak np makita ,metabo itp

G
Mike 2013-09-26 11:26

Re: szlifierka kontowa 125mm

Hilti to taka sama klasa jak Makita czy Metabo. Klasa wyższa to Protool, Fein, Mafell. Porównaj wyrzynarki Hilti do Protool`a, pilarki tarczowe Hilti do Mafell`a, albo wiertarki Hilti do wiertarek Fein`a. I koniec dyskusji.

PS. Mafell też kiedyś robił pilarki tarczowe dla Hilti ale sie pokłócili bo Hilti chciało najlepsze modele od Mafell`a, a Mafell jak każdy nie da tego co ma najlepsze konkurencji. Teraz pilarki tarczowe dla Hilti robi m.in. Makita. Czyli Hilti to klasa średnia.

G
Mike 2013-09-26 11:36

Re: szlifierka kontowa 125mm

A propo szlifierek kątowych - duże szlifierki Hilti są faktycznie niezłe. Mam wersje 2600W i OK. Ale to stara wersja szlifierek Bosch. Hilti wyraźnie zażądało jedynie Constant Electronic czyli Smart Power jak to Hilti nazywa. Bosch się zgodził bo dzięki temu opracował sobie moduł CE do swoich nowych szlifierek. I teraz wypusicł nową linie a w niej GWS 26 LVI, który właśnie ma CE. Też go mam i jest o wiele lepszy, lepiej wyważony niż Hilti i tak nie przysiada na obrotach jak przecinasz - w sowim nowym modelu Bosch musiał dać lepszą wersje Constant Electronic. Hilti tego na pewno nie sprzeda bo nie jest głupi - Hilti to przecież największy konkurent Bosch. Nie zbroi się konkurencji.
Tak samo małe szlifierki kątowe Hilti. Taka jedną też miałem - przepiecie ja spaliło kompletnie. To stare modele Boscha, z innymi obudowami. Bebechy takie same. Hilti by pewnie chciało najnowsze modele ale Bosch im z wiadomych powodów nie sprzeda. Bo to ich konkurent.
Teraz kapujesz dlaczego Hilti to klasa średnia. Bo jak sami czegoś nie wyprodukują to nikt im tego co ma najlepsze nie sprzeda. A już na pewno nie potentaci co walczą o panowanie na rynku.

1