Szlifierka kątowa do 1000 zł

Do ostatniej strony »
G
brati 2005-07-19 00:00

Szlifierka kątowa do 1000 zł

Planuje zakup szlifierki 230mm do cięcia stali. Co polecicie do 1000 zł ?
pzdr.
Darek

G
rafał 2005-07-22 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Zobacz oferte metabo mają silniki nie do zajechania
poz.
rafi

G
chris70 2005-07-25 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Racja Metabo maja super sprzęt ale z apoznaj się jeszcze z ofertą Bosch i Perles. Myślę ze cenowo i jakościowo będa Ci one odpowiadać. Pozdrowienia.

G
bratek 2005-08-07 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

kup 3 szlifierki duże BLAUCRAFT - za trzy dni bedziesz miał klopot, bo te trzy sztuki będa zajechane na ŚMIERĆ.
Wtedy kupisz coś dobrego w rosądnej cenie..........

G
brati 2005-08-07 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Powiedz mi kolego czemu ma służyć twój post. Czy uważasz że 1000 zł to mało ? Więc ile 2000 może 3000 zł.
Szlifierkę już kupiłem, Metabo i jestem zadowolony

G
Arko 2005-11-08 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Planuje zakup szlifierki 230mm do cięcia stali. Co polecicie do 1000 zł ?
pzdr.
Darek
Witam. proponuje ci zakup firmy Prootol.Duże szlifierki mają bardzo wytrzymałe bo z małymi jest troche gorzej,a cenowo napewno się zmieścisz do1000zł.Jest to firma współpracująca z Festool.

G
Romano 2005-11-08 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

W ZYCIU nie kupiłbym Protoola poniewaz jest to sprzęt jak sama nazwa producenta wskazuje produkowany w ceskiej Lipie.Sprzęt moze dobry ale serwis maja strasznie do Bani......nie wiem jak oni jeszcze potrafia sie utrzymac na rynku ! Serwis mieszczący sie w Warszawie jest tragiczny.Ale co do narzędzi to ok Panie Arko

G
Arko 2005-11-09 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

W ZYCIU nie kupiłbym Protoola poniewaz jest to sprzęt jak sama nazwa producenta wskazuje produkowany w ceskiej Lipie.Sprzęt moze dobry ale serwis maja strasznie do Bani......nie wiem jak oni jeszcze potrafia sie utrzymac na rynku ! Serwis mieszczący sie w Warszawie jest tragiczny.Ale co do narzędzi to ok Panie Arko
MACIE PANIE ROMANO STARE INFORMACJE. MOŻE NA POCZĄTU RZECZYWIŚCIE NIE CIEKAWIE WYGLĄDAŁ SERWIS GWARANCYJNY ALE JUŻ JEST LEPIEJ I CAŁKIEM DOBRZE IM TO IDZIE.

G
korjan 2005-11-28 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

proponuje Ci jakiegos DeWALTA zainteresuje sie nowa szlifierka D28415 230mm 2200W poziom wibracji ma najlepszy wsrod konkurencji < 2,1 m/s2. Ci co duo pracuja katowkami tak duzymi wiedza zapewne co to znaczy pracowac kilka godzin dziennie taka katowka. Naprawde jest roznica. dewalt wymyslil pewne lozysko ktore samo wywaza maszyne i eliminuje (prawie ) wibracje. cool maszynka, droga ale warta swojej ceny, maja tez w dewalcie inne modele i sporo tansze

G
Adamanto 2006-01-10 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

kup 3 szlifierki duże BLAUCRAFT - za trzy dni bedziesz miał klopot, bo te trzy sztuki będa zajechane na ŚMIERĆ.
Wtedy kupisz coś dobrego w rosądnej cenie..........
Dajcie już spokój z tum BLAUCRAFT bo to się nudne robi.
co wy dzieci jesteście czy dorośli

G
gostek 2006-01-10 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

kup 3 szlifierki duże BLAUCRAFT - za trzy dni bedziesz miał klopot, bo te trzy sztuki będa zajechane na ŚMIERĆ.
Wtedy kupisz coś dobrego w rosądnej cenie..........
Dajcie już spokój z tum BLAUCRAFT bo to się nudne robi.
co wy dzieci jesteście czy dorośli
TO NIECH SIE BLAUCRAFT NIE RZUCA I NIE ROBI SCIEMY POROWNUJAC SIE DO BOSCHA.
JEDYNYM PODOBIENSTWEM TO JEST TO, ZE OBIE MARKI ZACZYNAJA SIE NA "b", WSZYSTKO INNE ICH DZIELI.
taka jest smutna prawda..BLAUCRAFT = BOSH NAIWNYCH !!!

G
Krzysiek 2006-03-12 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Polecam Boscha niebieskiego GPO cos tam (kosztuje około 1000 zł) mam takie w firmie są nie do zajechania, mimo że pracuja praktycznie na okrągło na budowach - montuje i wykonuje konstruckję stalowe. 1000 zł to dużo dla szlifierki i w tej cenie kupisz bardzo dobry sprzęt.

G
Wiesław 2006-03-21 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

Powiedzmy sobie szczerze, że jak mamy porównywać Boscha do Blaucrafta 6to najpierw należy podnieść cenę Blaucrafta do ceny Boscha to wtedy pogadamy. Miałem różny sprzęt w tym Boscha i na Blaucrafta także trafiłem. To, co mogę powiedzieć to, że Bosch nie wszystkie np. młotowiertarki posiada takie super jak się myśli a sporo kosztują...
Co się okazało, że znacznie tańsza zupełnie nie w tej klasnie narzędzi okazała się równie sprawna młotowiertarka Blaucrafta. Przy tej cenie jest to sprzęt dla mnie do zaakceptowania. A jak każdy, kto używa narzędzi trochę dłużej wie, iż każdy sprzęt można dosłownie zajechać jak się nie wie jak należy go używać i nieważne wtedy, jaką firmę kupiliśmy.
Jeśli chodzi o szlifierkę to ta Blaucrafta profesjonalna jest kilka razy tańsza i nie powiem abym musiał narzekać.

G
adam 2006-09-07 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

kup 3 szlifierki duże BLAUCRAFT - za trzy dni bedziesz miał klopot, bo te trzy sztuki będa zajechane na ŚMIERĆ.
Wtedy kupisz coś dobrego w rosądnej cenie..........
Dajcie już spokój z tum BLAUCRAFT bo to się nudne robi.
co wy dzieci jesteście czy dorośli
to niech blauszmelc da wreszcie spokoj w posce, ktora to agresywnie azsmieca swoimi bublami @

G
doctor 2006-10-01 00:00

Re:Szlifierka kątowa do 1000 zł

najlepiej to sobie kup Makitę do 1000 zl to napewno znajdziesz dobrą maszynę i serwisem nie będzi problemu
ja mam 9069 sf z łagodnym rozruchem i pracuje w ciężkich warunkach
pozdrawiam

1 2

Kategorie :