Szlifierka do gipsów ded7748

G
dom-bud 2011-01-11 12:08

Szlifierka do gipsów ded7748

Witam.
Ostatnio wykonuje dużo gładzi i zastanawiam się na kupnem takiego sprzętu.
Festool ? Flex ? Dedra ?
model ?
Czy szlifowanie takim sprzętem szkodzi na jakości gładzi ? (zwłaszcza ostrych krawędzi )
Mam odkurzacz Makita 447l

a może mam oszczędzić kasę i kupić dedre ded7748

Czekam na wypowiedzi korzystający z takiego sprzętu

G
nowy 2011-01-20 21:48

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

Też jestem zainteresowany ded7748.trzymałem ja w ręce w Castoramie i wyglądała całkiem przyzwoicie.sprzedawca powiedział mi że jest to "następca" ded7749,mocniejsza a mimo to lżejsza i posiadająca lepszej jakości linkę napędową. dzisiaj napisałem do dedry maila z pytaniem czy to prawda, bo w sieci opinii na temat tego modelu jak na razie nie ma zbyt wiele.

G
nowy 2011-01-21 10:05

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

dzisiaj dostałem maila z DEDRY
"DED7748 można nazwać następcą DED7749, gdyż ta druga została wycofana z oferty, a na jej miejsce został wprowadzony nowy produkt."

niestety linka napędowa jest taka sama a to był podobno największy minus żyraf dedry, przynajmniej w razie zerwania nowa kosztuje tylko 50 zł.

Czy ktoś z was ma nową DED7748? jak się sprawuje na co dzień.

G
gosc 2011-02-13 21:40

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

ostatnio uzywalem dedry z silnikiem blizej krązka i powiem wam ze jest w miare lekka ale nie polecam bo trzeba dzwigac ten silnik, strasznie męczace, pozbylem sie jej po pierwszej robocie. teraz kupiłem najnowsza dedre i jest bardzo poreczna, cos jak flex, zobaczymy tylko jak z wytrzymaloscia linki. nie polecam kupna innych modeli bo maja grube rury i zle sie trzyma, ta nowa dedra ma jajowata rure tak ze sie nie obkreca w dloni.

G
Damian 2016-02-17 12:25

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

Witam wszystkich lubiących dużo oszczędzać nie koniecznie tracąc dużo na jakości sprzętu. Po dobrym zakupie i inwestycji w przecinarke DEDRY DED7827 zakupiłem żyrafe ded7748 i odkurzacz dedry -jestem mega zadowolony .

G
Mike 2016-02-19 11:28

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

Chłopie zawsze oszczędzając dużo tracisz dużo na jakości sprzętu - jakość musi kosztować. Popracował byś szlifierką Flex`a albo Festool`a to nie chciał byś wrócić do tej chińskiej zabaweczki dedry. To trzeba przetestować żeby zobaczyć że nie ma porównania do chińskiego złomu.

G
wesley 2016-02-25 00:35

Re: Szlifierka do gipsów ded7748

Pamiętajcie o odpowiednim odkurzaczu bo gips wdychany w płuca jest gorszy od palenia paczki fajek dziennie.
Pamietam, ze dawniej protool mial swietne odkurzacze... teraz produkuje je bodajże festool.

1

Producenci :