Spawarka elektryczna

Do ostatniej strony »
G
Jarek 2009-08-28 00:00

Spawarka elektryczna

Mam spawarkę elektryczną, która z niewiadomych powodów padła.Nie mam firmy czy warsztatu sam jedynie potrzebowałem mieć w domu jakąś spawarkę dla potrzeb majsterkowania.Przez ok. 6 lat była urzywana może 8-10 razy /nadmienie,że to jest 160A/220,symbolu nie pamietam/.Dwa dni temu chciałem odnowić grill,wyciąłem spód i bez problemu wspawałem punktowo, wziąłem się za boki i tu niespodzinka.Po przerwie na obiad i prubie uruchomienia głucha cisza.Przy punktowym spawaniu nie mogłem jej zajechać, tym bardziej, że szanowałem ją bo kupiłem za ciężko zarobione pieniądze i wlokłem ze sobą 4000 kilometrów/z południa Hiszpanii/.Więc nie mam dobrej opini o tej marce, bo tak jak wspomniałem na tyle pracy co nią wykonałem,wygląda jak nowa, nie powinno być najmniejszych problemów z jej urzytkowaniem.Nie jest to profesjonal, ale do drobnych prac domowych typu ramka,rurka,kątownik raz na rok czy żadziej, powinna mi posłurzyć do śmierci,a tu kicha.Muszę też zaznaczyć,że ma wbudowany termostat przeciążeniowy i nie było fizycznej możliwości jej zajechania.

G
Jarek 2009-08-28 00:00

Re:Spawarka elektryczna

Mam spawarkę elektryczną, która z niewiadomych powodów padła.Nie mam firmy czy warsztatu sam jedynie potrzebowałem mieć w domu jakąś spawarkę dla potrzeb majsterkowania.Przez ok. 6 lat była urzywana może 8-10 razy /nadmienie,że to jest 160A/220,symbolu nie pamietam/.Dwa dni temu chciałem odnowić grill,wyciąłem spód i bez problemu wspawałem punktowo, wziąłem się za boki i tu niespodzinka.Po przerwie na obiad i prubie uruchomienia głucha cisza.Przy punktowym spawaniu nie mogłem jej zajechać, tym bardziej, że szanowałem ją bo kupiłem za ciężko zarobione pieniądze i wlokłem ze sobą 4000 kilometrów/z południa Hiszpanii/.Więc nie mam dobrej opini o tej marce, bo tak jak wspomniałem na tyle pracy co nią wykonałem,wygląda jak nowa, nie powinno być najmniejszych problemów z jej urzytkowaniem.Nie jest to profesjonal, ale do drobnych prac domowych typu ramka,rurka,kątownik raz na rok czy żadziej, powinna mi posłurzyć do śmierci,a tu kicha.Muszę też zaznaczyć,że ma wbudowany termostat przeciążeniowy i nie było fizycznej możliwości jej zajechania.
Jeśli ktoś może mi pomóc z tą spawarką będę wdzięczny, mój adres to duszek12@gmail.com

G
sebo 2009-08-28 00:00

Re:Spawarka elektryczna

Zalecam zdjąć obudowę, obejrzeć w środku oczywiście bez napięcia i sprawdzić wszelkie połączenia przewodów. Ja w ten sposób uratowałem żelazko i 2 elektronarzędzia.

G
spawarek 2013-03-18 08:28

Re: Spawarka elektryczna

a tak na marginesie.. moge ci wyslac nowa...mailem :))

G
master 2013-03-18 08:31

Re: Spawarka elektryczna

drogi duszku
masz powazny problem
ale nie ze spawarka
tylko z mozgiem
opowiedziales kawal zycia i jestem zaintrygowany twoja opowiescia
poprosze o wiecej

G
master (kac) 2013-03-18 10:18

Re: Spawarka elektryczna

Przepraszam, wygłupiłem się, przecież w tym temacie minęło już niemal 3,5 roku. Nie zauważyłem, kolega wyżej mnie podpuścił.
Ale miałem dobre intencje i jestem taki życzliwy.

G
kac2 2013-03-20 11:28

Re: Spawarka elektryczna

zyczliwosc dla spawarek to niezwylke pozadana cecha

G
kac2 2013-03-20 11:31

Re: Spawarka elektryczna

a na marginesie
co u spawarki?

G
kac2 2013-03-20 11:34

Re: Spawarka elektryczna

wlokłem ze sobą 4000 kilometrów/z południa Hiszpanii/


ile trwala podroz?

G
lady spawarka 2013-03-20 17:09

Re: Spawarka elektryczna

hej
skad klikacie?

G
mechanik od spawarek 2013-03-20 17:15

Re: Spawarka elektryczna

wiem czemu nie dziala !!
nie trzeba jej bylo wlec
to dlatego

G
WS-50 2013-03-20 18:01

Re: Spawarka elektryczna

Zamiast klepać (nieudolnie zresztą) w klawiaturę, przyznaj się 'miszczu o wielu imionach', że bierzesz leki na schizofrenię i Parkinsona, a twoja walka jaźni z rzeczywistością to walka o dzień jutrzejszy. Szkoda, że akurat dzisiaj, ale dla ciebie jutro to już dzisiaj. Wnuki tobie chociaż trochę pomagają (jak im setkę odpalisz), bo emeryturę pewnie jeszcze masz i masz ten, no jak mu tam - INTERNET.
Siejesz zamęt, dziadku, ale INTERNETA masz, to fakt!

P.S. Weź używaj może jednej nazwy własnej, np. "Leśny dziadek", wszyscy będą wiedzieli z kim mają do czynienia.

G
lesny dziadedk 2013-03-20 18:55

Re: Spawarka elektryczna

to ja o wielu imonach
pisze do cie z interneta
dobra zes mi powiedzial cvom za jeden bom nie wiedzial
a skad kilkasz?

G
lesny dziadedk 2013-03-20 18:57

Re: Spawarka elektryczna

bom zapomnial
jak spojrzalem tera bez okno tom kogos widzial
to ty?

G
lesny dziadedk 2013-03-20 18:57

Re: Spawarka elektryczna

bom zapomnial
miszczu:))

1 2