Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Do ostatniej strony »
G
Jonoforeza 2013-02-28 16:07

Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Potrzebuję pomocy w wyborze ręcznej pilarki tarczowej. Będzie służyć do drobnych prac w domu, głównie cięcia desek (boazeryjnych, tarasowych), płyt osb, kantówki. Ważne żeby miała jakieś mechanizmy ułatwiające równe prowadzenie wzdłuż prostej linii. Nie mam żadnych wymagań ani uprzedzeń jeśli chodzi o markę, zresztą wydaje się, że kwestii pilarek nie jest to aż tak ważne. Chciałbym wydać nie więcej niż 300 zł. Jaką moc powinno mieć takie urządzenie? Na co zwrócić uwagę? możecie polecić jakieś warte zainteresowania modele? Czy są takie rozwiązania, żeby taką pilarkę zamienić w pilarkę stołową albo ukośnice?

G
Jarett 2013-02-28 16:12

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Chętnie podłączę się do tematu - wprawdzie szukam wyrzynarki w podobnej cenie, ale taka opcja tez jest warta rozważenia...

P
Pan-wierlło 2013-03-12 10:49

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

polecam dołożyć i kupić makię albo Bosch GKS

Zdjęcia

G
mariusz 2013-03-12 13:07

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

polecam nowość Metabo KS 55, ostatnio miałem możliwość ją testować i jest fajna, poręczna a cena ok.520zł

Zdjęcia

G
adam 2013-03-15 15:28

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Ja korzystam z pilarki stayer CP 190, tnie w porządku, nie mam z nią problemów.

G
maro64 2013-03-15 15:36

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

A co to jest za firma Stayer? Pierwsze o niej słysze

g
gandw 2013-03-16 12:47

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Jest to firma reklamowana przez tego gościa pod różnymi nickami, zaraz pojawi się też pewnie w innych tematach. Na elektrodzie też zaczął intensywnie 'atakować'. Na mnie takie marne próby pseudoreklamy działają wręcz odwrotnie, podobnie jak była ta akcja z Bahco.

G
Kris 2013-03-16 22:19

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Ja wszedłem na ich stronę, bo przyznaję, że wcześniej o tej firmie nie słyszałem. Doczytałem, że to jest hiszpańska firma, od 2010 wchodzi na polski rynek. W znanych mi sklepach jeszcze jej nie ma...

G
Władek 2013-03-16 23:00

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

nie ma co odrazu spisywać na strarty jakiejś firmy tylko dlatego, że jest nowa, Panowie...

G
red 2013-03-16 23:39

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

wygląda na to, że Stayer zatrudnił kogoś do promowania marki w necie.
Mam nadzieje, że to nie ten sam marketer, który obsługiwał Bahco :D :D :D

G
majster 2013-03-18 12:32

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Też uważam że nie ma co spisywać na straty. A ty RED przypadkiem nie jesteś z konkurencji, że tak piszesz? Bo już przy kilku postach Cię widzę jak negujesz te firmę, może zalezy Ci żeby kazdy tak myslal ze to jakies niecne dzialania i nie kupowal.
Ja osobiście ze stayerem się nie spotkałem

G
red 2013-03-18 14:01

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

majster - geniuszu wysnuwania logicznych wniosków.
Napisałem o swoich podejrzeniach. Niczego nie zanegowałem. Chyba, że o czymś nie wiem ;-) Naprawdę nie wystarczy wypowiedzieć się pod nickiem "majster", żeby zyskać autorytet. Szczególnie na forum, gdzie nie ma jawnych numerów IP.

Twoj post utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś marketingowcem. Więc zawczasu prześledź posty o Bahco i zastanów się, czy potencjalny zleceniodawca będzie zadowolony z takiego sposobu prowadzenia działań PR ;-)

G
Marek 2013-03-21 23:51

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Witam! Ja się spotkałem z narzędziami stayera, pracowałem na nich na budowach/remontach w Hiszpanii, całkiem przyzwoite.

G
red 2013-03-22 13:09

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

napisz coś więcej - jakie to były narzędzia, jakie mają wady, zalety...

G
Kubax 2013-03-25 18:14

Re: Solidna niedroga tarczowa pilarka ręczna

Chyba trochę zmienił się temat tej dyskusji, Ale jesli o czymś mowa, to wiadomo, że coś się dzieje :P Mam nadzieję, że Stayer, jeśli stanie się bardziej (?) dostępny na polskim rynku, pozytywnie nas zaskoczy.

1 2