SERWIS AEG I MILWAUKEE

Do ostatniej strony »
G
Marian 2008-03-11 00:00

SERWIS AEG I MILWAUKEE

Witam wszystkich użytkowników danych marek. Moje pytania odnośnie NICH jest takie:
Jak wyglądają te firmy od strony serwisowej? Czy są jakieś problemy odnośnie gwarancji, czasu realizacji naprawy, ceny?
Pozdrawiam i czekam na posty.

G
Marian 2008-03-17 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

nikt tego nie kupuje??

G
użytkownik 2008-03-21 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

Witam wszystkich korzystających z forum.Od niedawna jestem użytkownikiem wkrętarki AEG BS 14X.Postaram się krótko opowiedzieć o moich wrażeniach z serwisowania.Serwis door-to-door - wielki plus firmy.Powód wysłania do serwisu:luzy na "futerku" oraz głośna praca urządzenia na niskich obrotach.Ale...I tutaj zaczynają się schody.Po dwóch tygodniach dowiaduję się,że będę czekał na części kolejne 4 tygodnie. Po kilkunastu telefonach naprawa przyspieszona.I kolejny zonk;-((((.Urządzenie wraca z serwisu.Zmieniony uchwyt szybkozaciskowy na używany ze śladami korozji.Głośna praca jaka była taka jest a nawet jeszcze gorzej.Po kilku telefonach dowiaduję się ,że tak ma być i niema się czym przejmowac!!!??? Szanowni Koledzy jeśli chcecie mieć dobre narzędzia i dobry serwis :kupcie BOSCHA.Naprawdę!!!Sprawdzone!!Serwis dobry szybki konkretny również door-to-door!!Pozdrawiam

G
mexyk 2008-03-26 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

Z jakiego serwisu korzystałeś? W Warszawie czy Wrocławiu? Ten we Wrocławiu jest bardziej "profesjonalny". Co do Mariana i jego wypowiedzi, że nikt nie kupuje AEG i Milwaukee to nie prawda. Sam handluję Milwaukee i powiem szczerze, jest spore zainteresowanie tą marką z racji tego, że ten sprzęt jest praktycznie nie do zajechania.

G
Michał 2008-03-26 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

jasne. nie do zajechania. nie ma takich rzeczy.
w elektropnematykach od 5 kg amoryzowana rękojeść na zawiasach.
jedno pytanie:
czy Marian nie dał na końcu zdania znaku zapytania??
pozdro

G
Przemek Mazur 2008-03-27 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

Nie zauważyłem znaku zapytania. Co do wytrzymałości to sugeruję się opinią moich klientów, którzy przeważnie szukają sprzętu bardzo dobrego. Nie są to firmy kogucik tylko wielkie zakłady np. fabryki kotłów przemysłowych, fabryki produkcji urządzeń dla górnictwa. Zazwyczaj te firmy korzystały już z wielu marek, które sprawdzały się raz lepiej raz gorzej. Prawda jest taka, że póki co nie miałem żadnych narzekań na Milwaukee, ostatnio nawet przeskoczone zostało Hilti z ich cudną umową i włażeniem w tyłek. Tak naprawde mogę pisać i zachwalać, lecz najbardziej obiektywny będzie człowiek, który ma w ręku takowe narzędzie i nim pracuje.

G
Michał 2008-03-27 00:00

Re:SERWIS AEG I MILWAUKEE

z ostatnim zdaniem się zgodze. ten który pracuje wie najlepiej:)
pozdro

G
20kolo 2010-04-11 16:27

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Witam wszystkich zgadzam sie z tym iż marka milwaukee jest naprawde dobra pracuje w jednym z zakładów KGHM gdzie kupowany jest tylko markowy sprzet i zrezygnowali z BOSCHA na zecz milwaukee jako elektryk pracowałem na PLH 26QEX w pracy a osobiscie w domu prywatnie swiadcze usługi instalacyjne posiadam kango 545s oraz PFH25QEX i powiem ze sprzet jest rewelacyjny kango jest nie do zatrzymania !!! wiercił nim juz kazdy materiał nawet łupke granitową w piwnicach starych bloków mam tez kilka narzedzi boscha i niepowiem ze to bubel bo to nie prawda ale osobiscie wybieram MILWAUKEE lepiej mi pasuje pod względemmocy wagi konstrukcji i redukcji wibracji poprostu POLECAM wrazie pytań mozna napisac chetnie sie podziele wrazeniami 20kolo@wp.pl

G
20kolo 2010-04-29 22:48

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

witam powiekszyłem swoje wyposazenie o kolejny sprzet milwaukee 2 kolejne wiertarki 24 oraz 30 i jak wyzej potrzymuje swoje zdanie 24 jest w kategori wagowej boscha 2-26 dfr który tez posiadam ale to wogule jezeli chodzi o osiągi to jakies nieporozumienie moze to wina tego ze boscha mam juz 3-4 lata ale pod kotfy fi 12mm scigałem sie z kolegą i na boschu przegrałem o 2 szt na 14 otworów oczyms to swiadczy zobacze po dłuzszym uzytkowaniu ale na razie nie mam zadnych podstaw zeby zle mówic o marce milwaukee w pracy tez na nich pracujemy i wszyscy są zadowoleni

G
JK. 2010-05-01 20:28

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Ale mówisz o PH 26 chyba? poza tym jeśli to Ph26 to jest znacznie lżejszy niż wspomniany bosch. Jeśli mowa o PPH 24 to nie ma co porównywać, to maszynka 2 biegowa, ona zawsze bedzie szybsza niż jednobiegowa, nawet przy ciut mniejszym udarze.

G
tato34 2011-02-23 19:25

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Pozdrawiam MILWAUKEE może dawać i 100 lat gwarancji. GWARANCJI podlegają ukryte wady fabryczne,wycena w serwisie+kurier jest płatna.

G
WIKAR 2011-04-05 23:49

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE - ODRADZAM

Do d.... z taką gwarancją i Wrocławskim serwisem, nie kupię już nigdy elektronarzędzi MILWAUKEE ze względu na wrocławski serwis. Narzędzie z 3 letnią gwarancą używane dość często ale nie na codzień po 1,5 roku według serwisu "jest zużyte" i nie podlega gwarancji - uszkodzenia wewnątrz urządzenia, przekładnia i coś tam jeszcze. W urządzeniu nie zużył się nawet jeden komplet szczotek za cały okres użytkowania! Po odpłatnej naprawie używane narzędzie przez około 2 miesiące i znów ta sama awaria - i znów nie podlega gwarancji bo sprzęt się zużył !!!!!! Masakra a ceny za serwis z kosmosu, nowe urządzenia z konkurencyjnych firm są tańsze niż naprawa śmiecia z MILWAUKEE. A przez pierwsze półtora roku byłem tak zadowolony z zakupu... niestety serwis okropny i tylko dlatego odradzam zakup. Pozdrawiam ekipę z serwisu, obym nigdy nie miał z wami styczności.
Ps. Narzędzie oddałem do serwisu z odklejającą się gumką na rękojeści, pomimo odpłatnego serwisu nikt nie pofatygował się użyć kropelki kleju kropelka aby to przykleić, koszty praktycznie zerowe a wizerunek fachowości serwisu okropny, radziłbym udać się na szkolenie do niemieckiego serwisu KARCHER, moje półtoraroczne urządzenie naprawiane za darmo w ramach gwarancji z serwisu dostałem wyczyszczone jak nówka i z nowymi naklejkami - myślałem że wymienili mi obudowę na nową :) i to jest wizerunek serwisu w oczach klienta :) a do tego zero komplikacji przy naprawie

G
JK. 2011-04-06 02:10

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Wikar niestety jesteś doskonałym przykładem na to co ludzie rozmieją pod słowem gwarancja. Wielu podchodzi to tej sprawy następująco: skoro dają 3 lata gwarancji to znaczy że jest wytrzymałe! - guzik prawda. Nauczcie się czytać instrukcję obsługi i warunki gwarancji, bedzie mniej problemów i nerwów dla was, sprzedawców i Serwisów.
Poza tym co to znaczy uczyć się od serwisu Karchera? To że ktos kiedyś darmowo wyczyścił ci maszynę, nie oznacza, że każdy serwis ma to robić za Ciebie. Juz tyle razy było wspominane tutaj, że wszyscy myslą że jak jest długa gwarancja to wszystko będzie naprawiane bezpłatnie. Po roku czasu wiekszość narzędzi w pracy jest zużytych na tyle, że mało co po tym okresie jest na gwarancji. Gwarancji podlegają TYLKO i wyłącznie wady materiałowe i konstrukcyjne.
A gdybym miał tutaj przytoczyć swoją opinię na temat Karchera, to móglbym ci napisać że 80% napraw na 2 roku gwarancji, dla ludzi którzy korzystali w domu jest płatnych!! Wiekszość z nich tyczy albo uszkodzonej pompy od kamienia, albo uszkodzonych silników w myjkach z silnikiem komutatorowym.
Poza tym jak juz ktoś zauwazył jest tzw: Kryzys, wszędzie liczą sie oszczędności. Ludzie nie mają pracy na etat, nie płacą podatków itp....każdy orze jak może. Rosną ceny wszystkiego, narzedzi i serwisu też!

G
Gość 2011-04-06 22:43

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Niestety, jest to kolejna bardzo niepochlebna opinia nt. serwisu tych firm oraz samych narzędzi. O odklejającym się uchwycie ktoś już wcześniej pisał. O nadmiernym zużyciu narzędzia też. Ciekawe, że producent narzędzi heavy duty potrafi odmówić naprawy ze względu na zużycie...

Wielu podchodzi to tej sprawy następująco: skoro dają 3 lata gwarancji to znaczy że jest wytrzymałe! - guzik prawda.


Zobacz JK, to widzisz to zupełnie inaczej niż samo Milwaukee (cytat ze strony: http://www.milwaukeetools.pl/int/pl/pl_customers.nsf/vwPages/met-warranty?OpenDocument&nav1=ps):

"Każde elektronarzędzie Milwaukee przed opuszczeniem fabryki jest sprawdzane zgodnie z wymagającym programem certyfikacji i otrzymuje gwarancję kwalifikacji Nothing-But-Heavy-Duty. W Milwaukee jesteśmy bardzo dumni z wyrobów i serwisu jaki oferujemy naszym profesjonalnym klientom. Mając to na uwadze, mamy przyjemność zaoferować wydłużenie gwarancji do 3 lat."

Coś tu ewidentnie nie gra....

G
JK. 2011-04-07 03:36

Re: SERWIS AEG I MILWAUKEE

Ale co ty mi zacytowałeś? Slogan reklamowy który stosuje każda marka? A co on ma do serwisu i zuzwania się narzędzi?! A który producent obiecuje, że w czasie gwarancji narzędzie nie ulegnie awarii z powodu złej eksploatacji, lub zużycia niektorych podzespołów?? Jeśli jest taki to go tutaj podaj, jesli nie znasz takiego to znajdź lepszy powód do narzekań.
Nienajlepiej świadczy o narzędziach? Bredzisz, spójrz i poczytaj ile mają pozytywnych opini, zwłaszcza pewnien Młotek produkowany w 3 kolorach;)

Ludzie! o czym tutaj mowa? 2-3 osoby na rok zgłaszają swoje pretensje do serwisu AEG/Milwaukee? Popatrzcie na ilość odrzucanych reklamacji w Hilti, które jest jeszcze droższe w zakupie i serwisie!!! Albo Boscha ile jest reklamacji, Husqvarny? A Stihla? Co chwile ktoś pisze o problemie z naprawą.
Poza tym bądźmy szczerzy jak kogoś stać na Milwaukee to musi byc go stać na drogą naprawe jesli zajdzie taka potrzeba! A jak kogoś nie stać na to nie kupi sobie Boscha, jest tańszy, serwis też jest tańszy. PROSTE.

1 2 ... 3

Producenci :