Profecjonalna opalarka - jaką wybrać

G
Osuń 2014-10-01 09:00

Profecjonalna opalarka - jaką wybrać

Witam, czy ktoś może rozwinąc temat zakupu opalarki? jaka marka ? na co zrwócić uwagę - z góry dziekuję

G
Henryk 2014-10-01 10:56

Re: Profecjonalna opalarka - jaką wybrać

Najlepszy producent opalarek i wszedzie kazdy CI to powie to STEINEL. Z tego co mi wiadomo jak narazie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o najlepszą jakośc i wydajność. POza tym na pewno znane marki jak bosch, black&decer czy makita. W kazdym razie przy zakupie takiego sprzetu musimy zwrocci uwagę na jego moc. Im bedzie wiejsza tym wuzsza temperatura powietrza ktorym bedziemy ogrzewac. Do tego ciekawym wynalazkie m sa opalarki z wyswietlaczami LCD, dzieki nim mozemy kontrolowac temperature i sam nadmuch. No ale takie bajery to juz nzajdziesz raczej w rych drozszych. No i wazne sa tez dysze. W zaleznosci do czego bedziesz uzywal, taki zestaw akcesroiow powinienies sobie wybrac. Z mojej strony jeszcze jedno - marketowych nie oplaca sie kupowac, raz dwa padną, a potem bedzie problem.

G
Tadeusz 2014-10-03 14:42

Re: Profecjonalna opalarka - jaką wybrać

Ja ze swojej strony polecam BOSCH GHG 660. Wykorzystuje ją głównie do odpalania farby z drewna i brak jakichkolwiek problemów. Jak wyżej bardzo się przydaje ekran LCD, bardzo praktyczny i czytelny, szczególnie na początku użytkowania. Dodatkowo w zestawie jest walizka do transportu więc jak trzeba ją gdzieś zabrać w teren to sprawdza się idealnie.

G
Tadeusz 2014-10-03 14:42

Re: Profecjonalna opalarka - jaką wybrać

Ja ze swojej strony polecam BOSCH GHG 660. Wykorzystuje ją głównie do odpalania farby z drewna i brak jakichkolwiek problemów. Jak wyżej bardzo się przydaje ekran LCD, bardzo praktyczny i czytelny, szczególnie na początku użytkowania. Dodatkowo w zestawie jest walizka do transportu więc jak trzeba ją gdzieś zabrać w teren to sprawdza się idealnie.

1