Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Do ostatniej strony »
G
Klaudiusz 2005-09-27 00:00

Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam!
Co warte są pneumatyki Einhella? Ich cena na Allegro jest bardzo atrakcyjna. Ale czy to idzie w parze z jakością. Jestem absolutnym amatorem. Mam mały remont w bloku i potrzebuje dobrego udaru do wiercenia w betonie. A może ktoś mi coś poleci innego w rozsądnej cenie?
Dzięki

G
waldi 2005-09-28 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Wiertarki z udarem pneumatycznym SDS przeznaczone są dla większych robót.Radzę kupić zwykłą wiertarkę z udarem mechanicznym i tradycyjnym uchwytem mniejszej mocy{np Bosch,Makita}.Cena będzie zbliżona, przydatność szersza i dłuższa, a oprzyrządowanie tańsze i wszyscy takie mają
{można coś pożyczyć).Co do firmy:ile gwarancji-tyle narzędzia i to z reklamacjami(zawsze uznawanymi).

G
chris70 2005-09-28 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam.
Co do pneumatyka to trafiłeś w dyszke:)Wygoda i niemęcząca praca takim sprzętem nie podlegają dyskusji...Jeśli chodzi o młotowiertarki Einhell to nie są one za dobre, a poza tym dość ciężkie( szczególnie te z pionowym silnikiem).
Nie wiem jaka cena jest dla Ciebie przystępna, ale może warto kupić jeden i pożądny sprzęt...Polecam młotowiertarkę Kress PH 500, u mnie spisuje się wspaniale, jest trwała i ma dobry udar.Do tego można dokupić uchwyt wiertarski i łącznik SDS z gwintem 1/2"20UNF ( gwint jest znormalizowany).Wtedy zakres prac młotowiertarki znacznie się poszerzy. Wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.

G
Klaudiusz 2005-09-29 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Dzięki za pomoc! Jeśli chodzi o wiertarki z udarem mechaniczmym to raczej nie dają sobie rady z betonem w blokach. Sam mam zielonego Boscha i nieststy - "lipa". Chyba jednak lepiej będzie dołożyć troszkę kasy i kupić coś porządniejszego z udarem pneumatycznym.
Ostatnio na Allegro pojawiły się nieieskie młoty Boscha GBH 2-24 DSR w bardzo niskiej (podpadającej) cenie. Może orientujecie się co to za towar (podróba czy kradzione)- nie ma oczywiście na to gwarancji, ale wygląd i cena (300 zł) jest zachęcająca. Sprzedawcy kręcą, że towar jest sprowadzany z Niemiec innymi kanałami itd.
Pozdrawiam

G
chris70 2005-09-29 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witaj ponownie.
Lepiej nie ryzykuj kupna sprzętu na allegro, bo potem mogą być kłopoty np z serwisem. Kress PH 500 o którym wspomniałem kosztuje 348 PLN do nabycia w Castoramie. Pomyśl dobrze zanim kupisz, bo tam już nie jeden się naciął na podróby i nietylko... A cena jest bardziej niż podpadająca poprostu mówi sama za siebie... Pozdrawiam.

G
adamanto 2005-09-30 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witaj ponownie.
Lepiej nie ryzykuj kupna sprzętu na allegro, bo potem mogą być kłopoty np z serwisem. Kress PH 500 o którym wspomniałem kosztuje 348 PLN do nabycia w Castoramie. Pomyśl dobrze zanim kupisz, bo tam już nie jeden się naciął na podróby i nietylko... A cena jest bardziej niż podpadająca poprostu mówi sama za siebie... Pozdrawiam.
szukałem tego w castoramie i nie mogłem znaleść a juz napewno nie za 348,-

G
chris70 2005-09-30 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Zmienił się dystrybutor, zmieniła się pewnie i cena....

G
Jacuś_72 2005-10-05 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witaj ponownie.
Lepiej nie ryzykuj kupna sprzętu na allegro, bo potem mogą być kłopoty np z serwisem. Kress PH 500 o którym wspomniałem kosztuje 348 PLN do nabycia w Castoramie. Pomyśl dobrze zanim kupisz, bo tam już nie jeden się naciął na podróby i nietylko... A cena jest bardziej niż podpadająca poprostu mówi sama za siebie... Pozdrawiam.
szukałem tego w castoramie i nie mogłem znaleść a juz napewno nie za 348,-
A ja kupiłem to w sklepie internetowym na tej stronie i miałem frezarkę dnia następnego ... nówka nierdzewna .... aż się zdziwiłem bo w parę godzin po zamówieniu znałem już numer listu DHL.... już nie trzeba latać po tych marketach gdzie jest wiecznie tłok :D:D:DD:

G
Frankowski 2005-10-12 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Dzięki za pomoc! Jeśli chodzi o wiertarki z udarem mechaniczmym to raczej nie dają sobie rady z betonem w blokach. Sam mam zielonego Boscha i nieststy - lipa. Chyba jednak lepiej będzie dołożyć troszkę kasy i kupić coś porządniejszego z udarem pneumatycznym.
Ostatnio na Allegro pojawiły się nieieskie młoty Boscha GBH 2-24 DSR w bardzo niskiej (podpadającej) cenie. Może orientujecie się co to za towar (podróba czy kradzione)- nie ma oczywiście na to gwarancji, ale wygląd i cena (300 zł) jest zachęcająca. Sprzedawcy kręcą, że towar jest sprowadzany z Niemiec innymi kanałami itd.
Pozdrawiam
Te młotkowiertarki "GBH 2-24" trafiają do nas do serwisu, to jest dobra podróba Boscha made in CHINA,albo gdzieś tam na pewno nie bosch. A Einhell, ja zawsze mówie "dobry sprzęt jednorazowy" brak części, czyli okres gwarancji i śmietnik. Reasumując nie polecam ani jednego ani drugiego.

G
Def 2005-10-20 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

bosch gbh 2-24 dsr podróba ( podróbka <- google search ).
Dzwoniłem do firmy zajmującej się serwisem między innymi tego modelu. Podróbę można poznać po dodatkowym pokrętle na włączniku ( regulator obrotów ), nie stosowany od pewnego czasu ( ! ale niektóe modele podorbione już tego nie mają ! ), a już na pewno nie w 2005, oraz po nieprzezroczystości nalepki na boku urządzenia. Generalnie powinno to dawać taki sam kolor jak urządzenie, jeśli nalepka jest z kolorem, to widać, że się różni.

G
romeo 2005-10-26 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

CO do nalepek na boku urządzenia to wybacz ale kazdy Gbh 2-24 dsr ma niebieska w kolorze obudowy a nie jak podajesz przezroczysta przezroczysta jest tylko z dołu tam gdzie tabliczka znamionowa.Jezli ktos ma wiecej pytan jak rozpoznac podrobę boscha to prosze o zadawanie pytan....

G
Jakub 2006-01-02 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

jeżeli potrzebujesz aby tylko wyremontowac mieszkanko to jak najbardziej polecam i wiem ze z Twoim betonem świetnie sobie poradzi więc cgyba nie warto przepłacać popatrz na takie modele: bh-g1000 lub ja sie zastanawiam nad nim e-bh950. Sam potrzebuje Młoto wiartarke i nie wiem co wybrac tylko ze ja potrzebuje do prac zarobkowych więc cos porządniejszego ale nie drogiego.

G
Radek 2006-05-13 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam
Na allegro, od dluzszego czasu pojawia sie MLOTEK BOSCHa GBH 2-24 DSR. Na forum wyczytalem ze sa to podrobki. Ktos napisal ze na googlach jest o tym mowa....szukalem i nic. Ktos napisal ze ten mlotek jest PNEUMATYCZNY...szukalem jakiegos opisu... i nic. CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC LUB DORADZIC NA TEN TEMAT, bo cena na allegro jest atrakcyjna (bardzo).

G
Janusz Bajek 2007-02-24 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam!!!
Mam pytanie do romeo. Pod adresem na allegro http://www.allegro.pl/item168775239_mlot_udarowo_obrotowy_bosch_nowy.html#photo
jest do kupienia w b.atrakcyjnej cenie młotek Boscha. Czy to orginał czy podróba oraz czy jeśli to podróba to czy warto kupic w tej cenie?

G
Aviator 2007-02-27 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam serdecznie. Potrzebuje części do szlifierki kątowej 2300 W WS-PG 2300 / 230 firmy Einhell. Nie moge znależdź na rzadnym serwisie internetowym informacji na ten temat. Jeśli ktos dysponuje sprawną przekładnią do tejże szlifierki to prosze o kontakt 8614903. Z góry dziekuje!

1 2

Producenci :