piła taśmowa makita

G
gość 2011-10-26 09:12

piła taśmowa makita

Zastanawiam się nad kupnem nowej piły stołowej taśmowej Makity LB1200F. Co myslicie o tym wyborze? Proszę o radę

pozdrawiam

G
janusz 2011-11-03 09:00

Re: piła taśmowa makita

Makita to dobra marka, ale akurat tego modelu nie znam.

G
gość 2011-11-14 15:11

Re: piła taśmowa makita

Wygląda na to, że nikt tego urządzenia nie ma, bo w całym necie nie znalazłem żadnej opinii.

G
snake 2012-02-05 13:09

Re: piła taśmowa makita

Pilarka taśmowa od niedawna na rynku. Dlatego nie ma opinii. Ale po co opinie? trzeba porównać parametry maszyny i cenę z innymi markami.

G
1001narzedzi_pl 2012-06-19 15:14

Re: piła taśmowa makita

Jeżrli zastanawiasz sie na d kupnem,to moim zdaniem ja k najbardziej warto, Makita to bardzo dobra firma, w naszym sklepie także mamy ich narzędzia i opinie są pozytywne.

G
JAN 2012-08-12 20:47

Re: piła taśmowa makita

kUPIŁEM TĄ PIŁĘ TAŚMOWĄ LB1 120F .MAJĄ MI PRZYWIEŻĆ WE WTOREK 12.08
MUSZĘ JĄ PRZETESTOWAĆ. JAK KTOŚ BĘDZIE MIAŁ JAKIEŚ PYTANIA TO CHĘTNIE ODPOWIEM

G
kruk 2012-08-14 18:04

Re: piła taśmowa makita

a ile za nią dałeś, jeśli można spytać? na nokaucie piszą 2105 zl? czytałem na mancie, że makita nie zła, pisano o niej w temacie "grubościówko-wyrównywarki", ale felder też tam był pozytywnie widziany...a wiem, że jest jednak dużo przeciwników tych maszyn, chociaż nadal nie rozumię dlaczego. Dlatego myślę, że dobrze zrobiłeś kupując ją. Teraz ciekawy jestem twojej opini! Pozdrowienia!

M
Mietek 2012-09-10 15:48

Re: piła taśmowa makita

marka jest dobra ale tak jak napisal snake, przy kupnie takiej maszyny trzeba napoczatku sprawdzic parametry i porownac ceny z innymi firmami

G
JAN 2012-09-30 22:08

Re: piła taśmowa makita

Ę TASMOWĄ MAKITA LB1200F DAŁEM 2200ZŁ. PO PRZEMYŚLENIU, KUPIŁEM JĄ W SKLEPIE, GDZIE ZARAZEM JEST SERWIS , A NIE PRZEZ INTERNET . DLATEGO ŻE SKLEP SPROWADZIŁ JĄ ZŁOŻYŁ I SPRAWDZIŁ ( PONOĆ JEST ONA W CZĘŚCIACH- PACZKACH) I PRZYWIÓZŁ DO MNIE DO DOMU ( ODBIERAJĄC JĄ MOGŁEM JĄ WŁĄCZYĆ , SPRAWDZIĆ CZY WSZYSTKO JEST OK! Z KOLEI PRZEZ INTERNET MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ 100-150 ZŁ ALE NIE MAM PEWNOŚCI CZY JEST WSZYSTKO OK .GDY CHODZI O PRACĘ ,JAK NA RAZIE JESTEM B.ZADOWOLONY.MASZYNA JEST SOLIDNA.PRACA NA NIEJ JEST PRZYJEMNA! JEŚLI CHODZI O MINUSY TO NP.Prowadnica kątowa PRZY PROWADZENIU MA MAŁY LUZ ( DZIAŁA NA ZASADZIE SLIZGU )ALE MYŚLĘ ŻE PRZY PRAWIDŁOWYM PROWADZENIU NIE POWINNO NIKOMU SPRAWIAĆ JAKIEGOŚ KŁOPOTU! DRUGI MAŁY PROBLEM MIAŁEM GDY CHODZI O USZTYWNIENIE Prowadnicy równoległej W TYLNEJ CZĘŚCI STOŁU MOGŁO TO BYĆ LEPIEJ ROZWIĄZANE- JEST TO ODDZIELNE MAŁE URZĄDZENIE DZIAŁAJĄCE NA ZASADZIE ŚCISKU( PRZEKRĘCIŁ MI SIĘ GWINT I MUSIAŁEM DOSPAWAĆ NAKRĘTKĘ)ALE ZAZNACZĘ ŻE JEST TO MAŁY PROBLEM. GDY CHODZI O MECHANIZM PODNOSZENIA WYSOKOŚCI CIĘCIA ,CZASAMI COŚ MI SIĘ ZACINA , ALE BYĆ MOŻE JEST TO KWESTIA DOPRACOWANIA SIĘ TEGO MECHANIZMU.OGÓLNIE MÓWIĄC NIE ŻAŁUJE ŻE JĄ KUPIŁEM, JESTEM B.ZADOWOLONY,MASZYNA JEST CICHA SOLIDNA I MOCNA

G
niko 2017-07-11 14:13

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1