pila szablasta akumulatorowa

G
pppg 2014-10-22 01:00

pila szablasta akumulatorowa

widze ze pily akumulatorowe sprzedawane sa bez akumulatorow i ladowarek.Moje pytanie jest komu potrzebna jest taka pila bez zrodla zasilania?Jestem kompletnie zaskoczony taka oferta poniewaz w moim kraju sprzedawane sa komplety nrzedzi a tu widze ze to jakas sciema albo jeszcze cos gorszego.Wybieram sie do kraju zrobic kilka projektow w moim domu i nie chce zabierac narzedzi stad ze wzgledu na koszt przesylki itd.ale widze ze chyba bede musial skoro w Posce sa inne standarty sprzedazy.Pozdrawiam zza wielkiej wody.Tak na marginesie ceny elektronarzedzi w Polsce sa kosmiczne!

G
Lulek 2014-10-22 09:46

Re: pila szablasta akumulatorowa

Z tego co mi wiadomo wiele osób woli kupić narzędzie bez aku, bo już takie ma. W większości marek akumulatory są kompatybilne i można je sobie wymieniać wśród urządzeń, ja mam np kilka sprzętów hitachi i sobie podmieniam ako jak padnie, więc zupełnie nie rozumiem teog wywodu bo nie chciałbym kupować drozszego sprzetu z czyms co juz posiadam. No ale coż i wcale nie wydaje mi się że u NAS jest tak drogo..

G
Paw-Therm 2014-10-22 12:20

Re: pila szablasta akumulatorowa

dokładnie metabo np ma taki system ze oddzielnie dobierasz zestaw maszyn np wkrętarka wyzynarka piła szablasta czy młotowiertarka oddzielnie aku z ładowarka

G
Mike 2014-10-26 23:35

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
robot 2014-11-02 12:16

Re: pila szablasta akumulatorowa

kolega chyba z tych gastarbeiterów co po 2 latach wracają do ojczyzny i mówią 'u Was w tej Polsce to..." :]

G
chacha 2019-05-26 15:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1