PIŁA SPALINOWA PARTNER

Do ostatniej strony »
G
Bernardyn 2006-12-15 00:00

PIŁA SPALINOWA PARTNER

Kupiłe 3 lata temu piłę spalinową firmy PARTNER będącej w grupie HUSKWARNA. Pracowała przez ten czas w sumie nie więcej niż 1 godzinę. Mogło się uszkodzić wszystko. Ale żeby urwał się wał korbowy, a właściwie gwint sprzęgła tego-bym się nie spodziewał. TE PIŁY TO LIPA. Sasiad mniej markową używaną piłą pociął w zimie na opał 150 podładów kolejowych i do dzisiaj ma sprawną.

G
los Sandalos 2006-12-16 00:00

Re:PIŁA SPALINOWA PARTNER

Jeśli pękł wał w nowej pilarcew to oznacza to, że był nieodpowiednio zahartowany/odpuszczony. Takie wady mogą się zdażyć we wszyskich maszynach ale to nieczęsty przypadek.

G
wiktor 2009-07-04 00:00

Re:PIŁA SPALINOWA PARTNER

mam partnera 12 lat dopiero teraz coś się dzieje jak zimna pali a jak się nagrzeje przestaje pracować tzn po ok 15 min pracy no i może mi ktoś pomoże co to może być

G
--- 2009-07-26 00:00

Re:PIŁA SPALINOWA PARTNER

to jest rozszczelnienie wału korbowego

G
xblock 2009-08-07 00:00

Re:PIŁA SPALINOWA PARTNER

A tak wogóle może ktoś wie gdzie w Warszawie moge znaleźc serwis dla Partnera - nie musi być autoryzowany;)

G
bird2 2010-05-06 18:23

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

ja mam partnera 370 juz od 97 roku, wymieniam tylko prowadnice, ostrze łancuch i w droge! po tylu latach uzytkowania,pierwszy raz zawiozłem ja do Husqvarny na regulacje.Ta piła to rewelacja. co raku tne ok 5-8 m3 wałków drzewa opałowego sosna raz poraz pare dąbkow. POLECAM

G
Partnerowiec 2010-08-07 18:53

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

Do bird7

Też mam 370 tylko że z 1999r. wymienilem prowadnice i lancuch no i linka gazu juz byla wyrobiona i kupilem nowa zalozylem i rżnie jak szalona ;d pracowalem z nia w lesie na wycince i nic to chyba najlepsza pila na świecieXd

pzdr

G
myślocy 2010-08-12 21:36

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

witam mam problem z piłom partnera a mianowicie niemogę jej odpalić jak wyciągne ssanie to zapala i gaśnie tak jagby niedostawała paliwa może ktoś mi pomoże rozwiozać tem problem .

G
Slawek1 2010-08-13 21:37

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

Jak Ci na ssaniu "warknie", to następne musisz już robić bez ssania bo zalejesz świecę...
pozdrawiam slawek

G
mario 2010-08-26 06:57

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

WYciagnij ssanie ale nie do konca, tylko do polowy - zapali i bedzie warczec wtedy spokojnie wcisniej gaz = ssa nie schowa sie automatycznie

G
Armandos 2010-08-27 09:41

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

czesc mam pytanie kupiłem piłe elektryczna jak tne to blokuje mi sie łancuch a duzo siły nacisku nie uzywam co moze byc przyczyną tych blokad

G
Slawek1 2010-08-27 22:09

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

1. brak smarowania łańcucha,
2. zbyt mocno napięty łańcuch.
3. zatarta gwiazda zwrotna w prowadnicy,
Sprawdź również stan mechanizmu piły...
pozdrawiam Slawek

G
stan 2010-11-01 18:09

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

nie oddaj do serwisu bo mnie oszukali chcieli za naprawe 350 zl a gosc naprawil za 25 zl i chodzi do tej pory

G
FABIO 2011-02-18 06:23

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

WITAM . MAM PYTANIE . OTÓŻ MAM PARTNERA SPALINOWĄ , UŻYWAM JEJ OD 2 LAT , NIE MIAŁEM Z NIĄ ŻADNEGO PROBLEMU AŻ DO WYMIANY ŁAŃCUCHA . PO WYMIANIE , POCIĄŁEM JAKIEŚ 10 M 2 DREWNA BUKOWEGO NA OPAŁ I ZACZĘŁY SIĘ PROBLEMY . KIEDY NACIĄGNĘ ODPOWIEDNIO ŁAŃCUCH , ON SAM SIĘ ALBO LUZUJE ALBO NAPINA JESZCZE BARDZIEJ , ŚRUBA DO NACIĄGU JEST W PORZĄDKU . ŁAŃCUCH ZMIENIA SIŁĘ NACIĄGU NAWET PODCZAS RĘCZNEGO POSUWANIA GO PO PROWADNICY , NA ZĘBATCE SĄ NIEWIELKIE WGNIECENIA PO ŁAŃCUCHU , KIEDY CHCIAŁEM JĄ WYMIENIĆ , W SKLEPIE POWIEDZIANO MI ŻE JEST DOBRA . CO MOŻE BYĆ ZA PRZYCZYNA ? , ZA ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ .

G
fiszrek 2011-02-21 18:06

Re: PIŁA SPALINOWA PARTNER

Witam, też mam ten problem i obstawiam na zębatkę, po prostu robią się na niej wcięcia od łańcucha i w zależności od tego czy ustawiasz ją na wcięciach czy wtedy gdy jest poza tymi wcięciami po przesunięciu łańcuch wpada albo wypada z tych wcięć i zmienia się naciąg łańcucha. Zastanawiam się teraz nad zakupem bębna z zębatką pływającą bo zobaczyłem że są dwa rodzaje albo stała zębatka albo pływająca. I tu moje pytanie może ktoś zna odpowiedz czy jak bym chciał zmienić na zębatkę pływającą to muszę mieć dłuższy łańcuch czy będzie pasował ten co używałem na zębatce stałej??? I czy szybciej się zużywają pływające czy te stałe ??? Ja mam partnera 351 i nie wymieniałem jej od nowości a przepaliłem na niej ok 50l paliwa.

1 2 ... 3