Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Do ostatniej strony »
G
GOŚĆ 2011-01-01 12:05

piła spalinowa nac 2/45

Ja kupiłem rok temu taką samą piłe jak ty i dotej pory wyciełem w sadzie jakieś 700 sztuk jabłonek grubości 25cm. i 12 m/3 na kawałki i nie zauważyłem jakiejś usterki ,byłem na ustawianiu obrotów bo trochę były za wysokie i serwisant mi powiedział że 1:25 mieszanka jest za bogata na oleju T2 i żebym zastosował 1:40 piła lepiej się odpalała i pracowała i nie było nagaru na końcówce świecy ale przed tą zmianą to musiałem czyścić świecę szczodką drucianą żeby pozbyć się nagaru.

G
miki 2011-01-01 12:16

Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Ja kupiłem rok temu taką samą piłe jak ty i dotej pory wyciełem w sadzie jakieś 700 sztuk jabłonek grubości 25cm. i 12 m/3 na kawałki i nie zauważyłem jakiejś usterki ,byłem na ustawianiu obrotów bo trochę były za wysokie i serwisant mi powiedział że 1:25 mieszanka jest za bogata na oleju T2 i żebym zastosował 1:40 piła lepiej się odpalała i pracowała i nie było nagaru na końcówce świecy ale przed tą zmianą to musiałem czyścić świecę szczodką drucianą żeby pozbyć się nagaru.

G
bodzio 2011-01-21 19:37

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

moze to nie ta sma filma ale zasada regulacji jest identyczna, przede wzsystkim ma byc odpowiednia mieszanka, olej i dobra iskara areszta jest tu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=7371329#7371329

G
meti 2011-01-22 21:50

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Wiesz mam taką samą piłę kupiłem właśnie od Bułgara.Wszystko ok. tylko jak potniesz 15min. daj jej drugie 15 żeby sobie odpoczeła bo jak sie zagrzeje to nie idzie jej odpalić.Chińskie jaja.

G
BAMBERAS 2011-01-26 22:21

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam wszystkich. Mam piłę NAC sps 01-52 walbro. Od czerwca do dziś pocięła bez mała 40kubików. Zero jakichkolwiek awarii ani nieplanowanych przestojów. Tnę nią głównie konary starych drzew (lipa, topola) których średnica często przekracza 1metr. Na prowadnicy 52cm radzi sobie wyśmienicie. Regulacja gażnika banalnie prosta, a jak sie dobrze ustawi to łapie na 15cm linki. Praca bez przerw nawet po kilka godzin i nic zlego sie nie dzieje.
I co z tego że chińska? JEŚLI CHODZI O TĘ PIŁĘ TO Z DOLNEJ PÓŁKI NIC LEPSZEGO NIE ZNAJDZIECIE.
Małe minusiki: troszke za mocno przenosi wibracje i ten cieknący olej na który jest sposób (wyregulować ilość podawanego oleju, odtłuścić okolicę śruby regulacyjnej i zaciągnąć ją silikonem wysokotemperaturowym).
Pozdrawiam

G
plum 2011-02-04 00:05

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

ja mam sp 02-45 z walbro chodzi jak zegarek cztery drzewa zciente i pociente co do tego oleju to raczej ze smarowania ale z piły to nic niekapie
a co do mocy to jak na 2,5 konia i 45cm i się nie buczy jak sthil na 35cm to chyba niejest źle -drzewo orzech włoski -polecam warto silnik naprawde dobry dotego olej do husqvarny, kupićliter żeby niemieszać lać jak piszą 1:25 na początek potem 1:30 też możebyć pilnik oregon4,5 i tnie jedyny mankament to masa ale do domu to nie jest chyba problem. Dobrze dotrzeć tzn nie postawić i niech chodzi tylko nagrzać chwile ciąć nie grube po 10min przystudzić 5-10min żeby mocno nieostygła i tak z 3litry potem grubsze potem to wiadomo wyczyścic filterek trociny i odstawić do następnej roboty. ps jak nowa z pudełka to sprawdzić czy filterek jest szczelnie założony -równo.

G
haa 2011-02-04 00:49

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Ha ha chyba konkurencja "w chełmie nie było serwisu naca "a chcesz wizytwkę jak wiesz gdzie jest rejowiecka 37 telefon (82) 5634752 kupowałem filter i uszczelkę do kosiarki NACA za 3dni jest jak nie mają na stanie wiec albo naucz się czytać albo wysyłka do serwisu. Tam jest serwis Bosch makita sthil husquarna mają autoryzacię na 100% na NACa a części można zamuwić też tam gdzie sprzedzią naca. trzeba tylko model maszyny.
naca polecam mam piłe i podkaszarke działają obie i palą bez zarzutu.

G
Slawek1 2011-02-04 10:31

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

haa
Czytaj dokładnie ." .... nie było....."
Właśnie dlatego , że wiem gdzie jest Rejowiecka i umiem czytać to tam bylem... .
W tym czasie kiedy Ty się właśnie uczyłeś czytać ( umiesz? no jeżeli piszesz to umiesz....) to tam serwisu Nac nie prowadzili , a w książce serwisowej ich adres był wyszczególniony, więc Nac w żywe oczy oszukiwał klientów ( przynajmniej w tym czasie)!!!!!
Sławek

G
JARSKI 2011-02-07 10:37

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Super piła jak za tą cene,posiadam Nac SPS 02-45 mam ją od niedawna i jestem zadowolony,po dobrej regulacji idzie jak trzeba.

G
deathvader1990 2011-02-17 16:19

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Wymieniłem w pile prowadnice na oregona 40cł i łańcuch stihla... Tnie, że strach się bać, ciąłem podkłady kolejowe twarde jak beton i na tej podstawie mogę stwierdzic że jakościowo przewyższa cene za jaka jest sprzedawana. W lesie to ona "leci" przez drzewa:)

G
klaczkers 2011-02-19 17:46

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

piła daje rade ?! ale jak na dwu dniowy staz i ciecie okolo 2 godzin mam juz z nia maly problem .... linka od odpalania sie nie chowa i zawiodla mnie mam nadzieje ze serwis ja szybko naprawi

G
Jachu 2011-02-20 12:53

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Mam pytanko o NAC'a. Na wszystkich fotkach w necie pilarki Nac-a mają obudowę w kolorze pomarańczowym. W mojej Castoramie są dwa modele SPS 01-45 i drugi jeszcze mniejszy od niej ale kolor obudowy jest zielony! Czy to jakaś istotna różnica? Modele w Cascie są produkcji z 2009 r. I jeszcze jedno: dużo jest plastyków w NAC SPS 01-45 (biorąc ją do ręki czuje się że wagę!!!) W sumie są zgrabne - zwarte sylwetki. Trochę tylko jest mało miejsca na dłoń do hamulca - jeśli ktoś ma większą "łapę" i jeszcze pracuje w rękawicy to właściwie już nie ma miejsca... Chyba że w większych modelach są inne proporcje(?)

G
Jachu 2011-02-21 16:35

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Mała korekta do mojej poprzedniej wypowiedzi! Po zdaniu "I jeszcze jedno: dużo jest plastyków w NAC SPS 01-45" brakuje oczywiście znaku zapytania (?)!!!!!!! Sorki! Oczywiście było to / miało być pytanie!!!

G
czarny 2011-02-23 17:47

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

WITAM JAK NAJBARDZIEJ POLECAM FIRME NAC MAM PIŁE SPS01-45 JEDNĄ MAN DWA LATA I BEZ ZARZUTU BYŁA URZYWANA PRZY WYCINCE DRZEWA W LESIE DAWAŁA SOBIE RADE JAK ZA TE PIENIĄDZE 400ZŁ A NA ALLEGRO TO CHŁAM SPRZEDAJA I WYPISÓJĄ BAJKI O MOCY I KONICH POLECAM JAK NAJBARDZIEJ NACA WŁAŚNIE KUPŁEM DRÓGĄ TAKĄ SAMĄ POZDRAWIAMN

G
TOMCIO 2011-02-23 17:51

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

WITAM ZE SA POMARANCZOWE TO 99%PODRÓBKI BO PIŁY NACA SĄ ZIELONE

1 ... 6 7 8 ... 18

Kategorie :