Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Do ostatniej strony »
G
michalj90 2010-09-23 12:49

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam,
Również mam problem z cieknącym olejem (SPS01-45). Piła nowa. Oddałem do serwisu w Raszynie. Wymienili: ślimacznicę od regulatora poziomu smarowania, "gęsią szyję" (czy jakoś tak) oraz sprzęgło, bo podobno nie zawsze odbijało. Powiedzieli, że cieknąć nadal będzie, bo tak piła jest skonstruowana, ale nie tak bardzo jak wcześniej. Czy to prawda?

G
gegan 2010-09-29 21:32

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

jak masz z boku dwie dziurki nad jedna jest literka L na druga h -to jest srubka do regulacji obrotów pracy L do reguklacji biegu jałowego

G
robert 2010-10-03 13:40

spalinowa pilarka łancuchowa Nac SPS01-45

panowie mam pilarke nac sps01-45 MAM TAKI PROBLEM ŻE MA CAŁY ZBIORNIK PALIWA ZUŻYWA PÓŁ ZBIORNIKA OLEJU

G
Piotr 2010-10-03 20:48

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

To lejesz za gęsty olej albo na pompce oleju masz przekręcone na min.
W instrukcji obsługi jest jak zwiększyć przepływ oleju.

G
fafiko 2010-10-10 13:56

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

koledzy ja se chwale tom piłe bo ja tne niom w pracy take klocki średnicy 56 cm to idzie jak burza

G
lolek 2010-10-14 19:21

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam
mam problem z zapalaniem piły spalinowej nac sps 01-45 mam ją od 5 miesięcy i nie wiem co jest zaczęła sprawiać problemy tydzień temu ale jak tak sprawowała się dobrze.Jak ktoś może wie jaka jest przyczyna to proszę napisać.Z góry dziękuje

G
kiler 2010-10-25 12:04

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

kupiłem piłe sps 145 trzy razy była w serwisie i nic piłe odesłali mi zatartom i powiedzieli że koszt naprawy bendzie kosztował 200 zł a piła na gwarancji piła jest cieżka nie przeciełem nią metra drzewa złom totalny dołurz 200 złoty i kup sobie sztila bendziesz miał spokuj !!

G
kiler 2010-10-25 12:12

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

nie morzesz osiągnać mocy bo piła się zaciera bendzie coraz gożej straci wolne obroty a potem sie zatrze a serwis powie że to wina mieszanki ale to nie prawda te piły są wykonane z beznadziejnych materiałów

G
wito 2010-10-31 23:02

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam, posiadam pilarkę NAC 2,45 bodajrze, póki co przeciąłem nią około 24 m drewna ( buk, dąb - świerze), o średniej grubości podobnej do uda, zawsze staram się ciąć z przerwami ok 15 min cięcia i trochę przerwy, chociaż czasem zdażało mi się trzymać na wysokich obrotach i przez pół godziny. Pewnego dnia zachodząc do garażu zobaczyłem plamę oleju na podłodze i pomyślałem że szlag ją trafił. Nie oddawałem jak na razie na gwarancje, może z czasem jak ktoś napisze co i jak to spróbuje naprawić we własnym zakresie, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Pilarkę jak dotychczas mogę tylko POLECIĆ zapłaciłem za nią 345 zł, kupując ją zdawałem sobie sprawe że jest tandetna i może szybko paść, wiedziałem również, że na pewno nie pali tak mało jak husqarna. Przyjmuje że pali wszystkiego około 1,5 - 2 x więcej niż pilarki firmowe nawet sądząc po mieszance 1:25 gdzie husq 1:50 ale na moje cięcie raz do roku 13 m jest mi to obojętne. Raz nie chciala mi odpalić za żadne skarby po tym jak skończyło mi się paliwo, jednak domowym sposobem - strzykawka, trochę paliwa pod świece i zaraz załapała. Pozdrawiam

G
norbert 2010-11-05 21:07

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Widzę, że z tym cieknącym olejem to "ten typ tak ma". Moja też cieknie musze kombinować podkładać jakieś szmaty albo kartony żeby pułki w garażu nie zasyfcić. Jeśli ktoś będzie miał jakiś sposób żeby to naprawić to proszę tu opisać.

G
maniek1983 2010-11-10 19:23

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

baranie masz NACA a dzwonisz do konkurencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanów się tempaku

G
reni 2010-11-13 19:01

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

witam wszystkich serdecznie mam pytanko czy ktos ma piłe topsun T4116 2 km bo zamiaruje ja kupic kosztuje ona 500zł ale ta topsun lekko pali nie trzeba tak szarpac ale nac byłby 3.5km w tej samej cenie tylko duzo mocniejszy

G
Slawek1 2010-11-14 08:13

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Bez względu co kupisz poza wiodącymi markami pilarek to będzie to produkowane w Szanghaju. Nac, Husar, Magnum, Topsun, Eurotec, i wiele innych pięknych nazw- Zastanawiasz się: ta za 500 to lepsza od tej za 250!!!! To ta sama piła!!!!!!. Wybierz tą na która będziesz miał gwarancję i która będzie kupowana u pewnego sprzedawcy!!!!!! Daj 500 ale z gwarancją, daj 250 ale z gwarancją naprawy w ciągu roku i gwarancja korzystania z niezgodności towaru z umową w ciągu 2lat.
Jeżeli to te same produkty to dlaczego Topsun za 500 , a nie Eurotec za 250???

Slawek

G
kunta kinte 2010-11-14 19:06

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

używam pilę spalinową stihl Ms 390 przez 6 lat , ścięte zostało 100 kubików drzewa opałowego dębu -bezawaryjnej pracy , taka piła jest używana do pracy nie do zabawy

G
kunta kinte 2010-11-14 19:19

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

piły spalinowe dobiera się do potrzeb czyli pytanie ile godzin ma pracować ?, jakie warunki pracy ?, jak działa serwis tej firmy? .Jak dla kogoś wyręb lasu jest jedynym utrzymaniem to kupuje mercedesa kl S w śród pilarek i ma dwie na zmiane

1 ... 4 5 6 ... 18

Kategorie :