Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Do ostatniej strony »
G
Maariusz 2010-08-07 17:16

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Oddaj do serwisu bo chyba jakaś gwarancja na nią jest.. Chińczyk miał zły dzień jak ją montował i przez to tak się dzieje.

G
papal 2010-08-13 12:41

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

U mnie też cieknie olej, była już raz w serwisie niby coś wymienili. Jedak nadal cieknie trochę mniej ale jednak nie do przyjęcia - wielka plama pod pilarka po kilku dniach nie używania. Może była jakaś seria wadliwa. Co prawda jest gwarancja, ale ciagle odsyłac piłę do serwisu to nic przyjemnego.

G
smaile27 2010-08-22 10:11

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Kuzajtt nie patrz na pogode i aure i odciagnij na maxa ssanie, papal w moim nacu tez troche cieknie

G
Rafał 2010-09-09 13:00

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

koledzy ja mam 3,5 konnego naca i bardzo sobie chwale ten sprzet. Jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym mial z ta pila jakies problemy, jedyne co do tej pory zmienilem to łańcuch i świece, a uzywam jej juz 2 lata. Co prawda jest dosc ciezka, ale 3,5 KM robi swoje.

G
darek 2010-09-10 10:10

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Nie polecam produktów tej marki choć cena atrakcyjna. Problemy z gaźnikiem i co gorsza nie chcą tego uznawać na gwarancji.

G
grzegorz 2010-09-10 19:38

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Także nie polecam wyrobów tej firmy, produkty do bani. Bardzo przejechałem się na tej firmie odradzam.

G
obywatel 2010-09-12 00:05

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Np. Sthil weś to jest szmelc ms180 w rok czasu 3 razy w serwisie barany nawet śrubek nie podokręcały dobrze a mam podkaszarkę NAC i 4 lata nawet świeca niewykręcana. a i serwis jaki w sthilu po 2tygodnie jeszcze im zawieś tu zabierają i przywożą door to door najlepsza gwarancja. Piłę bendę kupował NAC też bo silniki są mocne tylko tżeba umieiętnie dotrzeć nie przegrzać na początek po 10 min i piła będzie śmigać lepiej jak ten shtil oklepany. Pozatym dodam że ma papierowy filter o dużej powierzchni i szeroki łańcuch to podstawa bo piła się niedławi. -im szerszy śniad łańcucha tym lżej zwłaszcza w mokrym drzewie to widać.

G
Maariusz 2010-09-13 19:57

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Po co kupować Nac-a kiedy za mniejsze pieniądze na każdym wiejskim targu można kupić Eurotec-a. Sprzęt pewnie z tej samej fabryki co NAC. Osobiście wolę swojego WoodShark-a bo to dalej HQ i jest dostęp do swrwisu i części.

G
nemo 2010-09-17 11:16

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Panowie, wiadomo coś o tym wyciekaniu oleju z pilarek NAC.
Moja raz była na serwisie ale nadal z niej cieknie. Kiedy ostatnio zadzwoniłem do serwisu to zaczął gosciu gadać że one tak maja itd. i jak bardzo się upieram to mogę przysłac ale pewnie niewiele to da. Przyznam że się wqr...łem. Mam jeszcze 1,5 roku gwarancji to ja potestuje ale ten olej cieknący mnie denerwuje.
Poza tym cieknącym olejem spisuję się dobrze tnie drzewo tak grube jak prowadnica bez więkrzych problemów.

G
Slawek1 2010-09-17 15:34

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Z pilarek często olej wycieka z nieszczelnego korka- wyprowadzenia przewodu oleju do pompki. Nalepy po prostu po wyczyszczeniu otworu i korka wkleić tenże korek np. butaprenem i sprawa załatwiona.
pozdrawiam Slawek

G
waldi 2010-09-20 10:18

Re: Piła spalinowa łańcuchowa Makita

Nie dawno kupiłem sobie piłe spalinowa firmy makita i nie nie zanm sie na pilach i mam pytanie czy z ta pila jest cos nie tak bo szybko sie nagrzewa silnik i prowanica po ok. 10min ciecia czy jest z nia cos nie tak czy moze kupilem jakas lewa pile?Proszę o pomoc od kogos kto sie zna

G
Slawek1 2010-09-20 21:16

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Waldi!
Piszesz " makita" należy dopisać symbole. bo ważny jest również model pilarki.
Jeżeli szybko się nagrzewa to źle- silnik będzie gorący -to pewne , ale prowadnica nie .
Sprawdź wg. instrukcji prawidłowość smarowania łańcucha i wykonaj wszystkie czynności aby łańcuch był smarowany.
Jeżeli będzie brak smarowania łańcucha to przy plastikowym karterze uszkodzisz pilarkę!!!!!!
Sławek

G
waldi 2010-09-20 21:27

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

typ pilarki: Makita DCS46-10-35 Moc 2,3KM
A olej do łańcucha dolewam i sprawdzam za kazdym razem zeby byl w baku takze olej zawsze jest

G
Slawek1 2010-09-21 20:46

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Waldi! Prowadnica nie powinna się rozgrzewać do tego stopnia ,że będzie to objaw niepokojący!. Sprawdź więc jeszcze raz czy ten olej jest podawany na łańcuch. Jeżeli w czasie pracy skierujesz prowadnicę na klocek, lub jakąś płaszczyznę to wyraźnie zauważysz na nim na przeciw prowadnicy rozbryzgi oleju.
pozdrawiam Sławek

G
03apan 2010-09-21 22:00

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Widzę tu sporo pozytywnych komentarzy, proszę więc o podpowiedź dlaczego nie mogę osiągnąć pełnej mocy na pile NAC. Czy to mieszanka, czy inna przyczyna, a może tylko brak regulacji po przepracowaniu kilkunastu godzin?

1 ... 3 4 5 ... 18

Kategorie :