piła spalinowa eurotec

Do ostatniej strony »
G
Karol 2010-01-06 18:38

piła spalinowa eurotec

Witam.Mam zamiar kupić piłę spalinową i w oko wpadła mi pilarka eurotec bo jest za rozsądną cenę i obiecująca duża moc. co sądzicie?

G
tom7722 2010-04-15 20:07

Re: piła spalinowa eurotec

nie kupuj tego!!!! złom jakich mało , ja kupiłem ponad pół roku temu , a gwarancje miałem na 6 miesięcy. W sumie pracowała może ze 20 godzin
i na końcu pękło zabezpieczenie na sworzniu tłoka w efekcie czego został uszkodzony tłok i cylinder- naprawa nieopłacalna pomijam fakt, że cały czas się się jej działo , szkoda gadać.

G
Sławek 1 2010-04-15 21:21

Re: piła spalinowa eurotec

Jet to tania pilarka dostępna na większości targowisk w cenach 250-300zł. Te same konstrukcje ale pod innymi nazwami można spotkać również w w marketach ale cena znacznie wyższa.
Podobno kosy spalinowe euroteca są dość udane ale piły? Należy wierzyć koledze jak wyżej. Ja chyba nie kupiłbym.... jeżeli mało pieniążków to wolałbym używana dobrej firmy.
pozdrawiam Sławek

G
lipa 2011-01-30 17:08

Re: piła spalinowa eurotec

witam posiadam pilarke spalinowa eurotec to znaczy posiadalem bo nie dawno sie zepsula uzywalem jej od czasu do czasu no i niestety poszlo lozysko igielkowe na KORBOWODZIE niszczac przy tym tlok no i po zawodach pila lekka dobra do domowych robotek ale niestety slabo wytrzymala teraz mam zgryz gdzie dostac taki tloczek

G
Slawek1 2011-01-30 19:14

Re: piła spalinowa eurotec

Tam gdzie kopiłeś, sprzedawca tej pilarki b.problemu skombinuje Ci tłok i ewentualnie cylinder.
Na allegro tego pełno, ale musisz wiedzieć co chcesz kopić- średnice tłoka .
Sławek

G
Roman 2012-04-20 10:34

Re: piła spalinowa eurotec

Nie znam tej firmy więc się nie mogę za bardzo wypowiedzieć, ale jak chcesz mieć dobra piłę może poszukaj w ofercie alko, mają dobry i mocny sprzęt, uchwyt ręczny z tłumieniem drgań, bezpieczne i lekkie.

G
addam 2012-08-22 07:28

Re: piła spalinowa eurotec

Ja w piłe. Eurotec o mocy 4,5KM uszkodziłem korpus. Może twój by się nadał to bym go odkupił
Pozdrawiam
Adam

G
gordon 2013-07-20 16:17

Re: piła spalinowa eurotec

witam kupiłem
PIŁA SPALINOWA EUROTEC 2,6KW(4.5KM) 45CM czy ktoś może mi powiedzieć coś na jej temat tzn.czy popracuję nią czy od razu mogę oddać ją złomairzą?

G
krz kam 14 2013-08-09 15:35

Re: piła spalinowa eurotec

Jak chcesz oddac piłe na złom to daj wał karbowy bo takie kolekcjonuje

G
nieNIEnie 2014-03-11 11:50

Re: piła spalinowa eurotec

Przepraszam że odkopuje ale się może komuś przyda.

Nie kupować piły od eurotec'a! Miałem tę z 4,9KM, "motylek" na korku od oleju ułamał się w palcach, po zakupie praktycznie wszystkie śrubki na silniku dokręcałem bo luźno latały, iskry z prowadnicy i szlifowanie jej pomimo dobrego napięcia, chlapała olejem i dosłownie olej z niej wyciekał jakby zbiornik był dziurawy a przy próbie rozłożenia jej i obczajenia co się stało 3-m śrubkom uwaliło łebki. To wszystko w pierwszym dniu po zakupie. Nie była to moja pierwsza piła, wiedziałem jak i co. Dałem za nią 200zł więc żalu dużego nie miałem, wyjąłem z niej co było przydatnego, resztę polałem benzyną i zjarałem. Po czym pojechałem kupić Stihl'a.
Mam wiertarko-wkrętarke 18v od euroteca i pomimo że ma jeden bieg to sobie ją chwale, za taką cene jest ok i się jeszcze (rok) nie z*ebała. Pozdrawiam

G
drzewiec 2014-03-26 19:40

Re: piła spalinowa eurotec

A mam piłe firmy eurotec i naciełem pociełem tyle że głowa boli wystarczy troche zadbac o sprzet i tyle niby tania to zła ale jakoś tne tne i tne w lesie szykowałem dała rade zrzyny ciełem dała rade drewno z rozbiórki tez dała rade i daje dalej i gwarancje mam na rok i powiem że drzewo cały czas tne

G
krzysztof 2014-05-05 09:22

Re: piła spalinowa eurotec

bardzo dobra piła; ścinałem drzewa, 3kW idzie jak burza... teraz coś nie chce mi odpalać więc kupuję drugą a tą rozkręcę i spróbuję naprawić, za 200 zł to nie pieniądze.

G
darwin 2014-05-05 14:57

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Radek25 2014-11-30 14:48

Re: piła spalinowa eurotec

Ludzie ja kupiłem pile euro tec i dajcie spokój lipa straszna pociełem nią półtora miesiąca kupiłem nówkę sztukę i pęk zbiornik oleju a po za tym wszystko w niej lata i chyba zaraz się rozpadnie na części pierwsze :D i w taki oto sposób zostałem bez piły i bez drzewa na zimę daje tej pile ocenę końcową -3/10 LIPA i DZIADOSTWO PO ZA TYM MIAŁ BYĆ TO PRODUKT NIEMIECKI A PO DOSTARCZENIU MI TEGO BADZIEWIA W INSTRUKCJI PISZE MADE IN JAPAN Z GÓRY POZDRAWIAM I NIE POLECAM NIKOMU TEJ PIŁY

G
eurotec4/9 2015-01-16 19:59

Re: piła spalinowa eurotec

Nie radze to jest totalny szmelc ,rozlatuje sie wszystko >pare groszy wiecej i spoko /
mam to badziwie .

1 2