Piła NAC

G
Marek 2008-07-08 00:00

Piła NAC

Mam podobne pytanie co do tej piły o nazwie NAC którą można kupić w Makro , wykorzystana by była w przydomowych pracach , typ.ogród , drobne prace ciesielskie , cięcie drewna do kominka , czy jest to wystarczający sprzęt do tego typu prac,może ktoś wie jaka jest trwałość tej piły , i co ogólnie jest warta ,czy produkt o tej nazwie może jest trzaskany w Chinach co większość produktów tego typu jest tamtego pochodzenia .

G
zyga13 2008-10-26 00:00

Re:Piła NAC

Producentem tej piły jest chińska firma/spółka/z amerykańskim kapitałem NAC/New American Concept/,posiadam kosę ich produkcji,spalinową o wiekszej mocy zakupioną w Makro i jestem zadowolony,dlatego zamierzam zakupić ich piłę a powód jest jeden;niezła jakość i atrakcyjna cena.Za te pieniądze to można jedynie kupić jakiś używany rupieć lub inną całkowitą nową tandetę.Ahoj!

G
MCC 2010-06-29 17:42

Re: Piła NAC

A mnie sie Makrowa (NAC) kosa rozpadla przed dokonczeniem dzialki - niezly badziew. Na razie silnik zyje, ale juz raczki i laczenie walu nie :(

G
yogurt 2010-07-03 00:49

Re: Piła NAC

Mi podkaszarka NAC działała 15 minut. Później wypadła linka od gazu i wypada do dziś. Nie pomaga regulacja. W serwisie powiedzieli, że mam szczęście, że padł tylko taki drobiazg. Na hakach wisiało 10 podkaszarek do naprawy. Pytam o jakość sprzętu tej firmy. Szef serwisu mówi, że mają również autoryzację Stihl i Makita oraz silników B&S. Zadaje mi retoryczne pytanie - ile widzi pan wiszących Makit i Stihl'ów? Mówię, że zero. Sam sobie pan sobie odpowiedział na pytanie o jakość. Piłę kupiłem Stihl. Jeszcze jedno! Ostrze trójkątne, które dostałem w komplecie wyszczerbiło się podczas cięcia pokrzyw!!!

G
gosc 2011-04-24 13:56

Re: Piła NAC

dziadowska piła

G
gosc 2011-04-24 13:58

Re: Piła NAC

najlepiej kup sobie niemiecka dział mi 4 lata

G
niemiec 2012-09-04 17:41

Re: Piła NAC

a jakiej marki ma być ta niemiecka piła?

G
Mati80 2017-12-06 16:50

Re: Piła NAC

Niemcy puszczają najwięcej chinszczyzny pod swoją marka wiec jaka różnica czy polski chińczyk czy niemiecki co niektórym została nalecialosc z czasów komuny. Zeby była niezawodna to musi swoje kosztować i tyle. nawet markowe niższe modele to tez chinczyki badziewne

1