piła łańcuchowa Mac Allister problemik

G
kukisek 2008-11-27 00:00

piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Witam wszystkich mam problem z elektryczną piłą łańcuchową mianowicie podczas ciecia drewna napotkałem gwóźdź i łańcuch się zatrzymał a piła zaczęła wydawać dziwny dzwięk. Po ponownym jej uruchomieniu silnik pracuje a łańcuch stoi próbowałem go poruszyć i czasem załapuje i tnie lecz po kolejnej próbie uruchomienia dalej stoi no i ten dziwny dzwięk podczas wyłanczania (chrobotania?)
proszę o pomoc piła była w zasadzie nowa.

G
adamcx 2009-01-19 00:00

Re:piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Sprawa jest prosta - koło zębate (plastikowe:)) przenoszące napęd z silnika elektrycznego na łańcuch przestało być kołem zębatym - połamane zostały zęby i stąd to chrobotanie.
Mam ten sam problem - tylko piła już jest rok po gwarancji i nie wiem czy/gdzie można dokupić tą część.
Ogólnie sprzęt MacAllister jest w porządku ale do prac ogrodowych:)...do "ciężkich" prac się nie nadaje.

G
kukisek 2009-01-20 00:00

Re:piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Oddałem piłe na gwarancje i po naprawie okazało sie że poszło sprzęgło w czasie naprawy dano mi inna piłe o mniejszej mocy ta nawet gwoździe cieła :D nie pamiętam niestety firmy. Naszczęście castorama naprawia bez gadania :P

G
dober 2011-09-02 08:56

Re: piła łańcuchowa Mac Allister problemik

no to masz kolego problem. fakt, urządzenie jest ok jako amatorskie do profesjonalnych prac nie polecam. Namierzyłem sewis i mogę podać nr. to się dogadacie. prawdopodobnie będziesz mógł ją wysłać lub jeśli chcesz prześlą Ci część. To drugie polecam jeśli masz jakie kolwiek pojęcie jak ta piła działa. Pomyłki kosztują, a to boli kieszeń.
Pozdrawiam

G
macio 2012-03-27 22:53

Re: piła łańcuchowa Mac Allister problemik

mógłbyś mi podac namiary na te częśći bo u mnie w pile poszło koło zębate a już nie mam gwarancji :(

G
jacekgo5 2017-03-21 17:06

Re: piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Witam, ja rownież poprosze o numer telefonu bo mam ten sam problem.POZDRAWIAM jacekgo5

G
kinga_kk2 2018-03-23 20:36

Re: piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Witam też proszę o namiar na części do tej piły łańcuchowej.

G
Mario 2019-04-26 08:49

Re: piła łańcuchowa Mac Allister problemik

Witam, ja również poproszę o namiar na serwis lub sklep z częściami do pilarek MacAllister.
Potrzebuję śrubę z obudowa do naciągu łańcucha do modelu Mac2000TEL

1