PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
sebo 2010-06-25 20:51

Re: PRAKSIDE

Co sadzicie o wkretakach 3.6 wolta z aku li jon.Ktore beda w czwartek w LIDLU orientuje sie ktos po wygladzie jaki producent .Oferta ciekawa za ta kase

G
nick 2010-06-29 08:27

Re: PRAKSIDE

Ostatnio kupilem wkretarke 2 biegowa 10.5 v li-ion za ok 130 zl i powiem ze jak na tak mala zabawke to mocy ma sporo, troche denerwujacy jest system hamowania, podczas uzywania tarczy z papierem sciernym niestey tarcza sie rozkreca :(
Wczoraj kupilem wyrzynarke tej samej firmy i tu jestem troche zawiedziony, Jest strasznie ciezka i nieporeczna oraz ma przekrzywione gniazdo na brzeszczot.

Moze orientuje sie ktos gdzie mozna zobaczyc cala oferte marki parkside?? moze macie jakies namiary na strone producenta badz importera tej marki??

G
aku 2010-06-29 14:48

Re: PRAKSIDE

Bardzo podobny model ma w swojej ofercie einhell

G
macklife 2010-06-29 22:40

Re: PRAKSIDE

liczyłem na podpowiedz typu używam i jest do d... lub super a nie gdybania, w dużej mierze ludzi którzy tego sprzętu nie widzieli.
Markowy sprzęt to 80% chińszczyzna kiedyś było 10-20%. Moim zdaniem granice się zacierają używalem Makit które też się psuly Bosch wysiadł po 3 miesiącach przeciętnej pracy- teraz czytajcie
Tani sprzęt jest wart swej ceny kiedy widzicie markowy i cena jest wyższa liczycie poświadomie na lepszą jakość, i taka jest, ale już nie warta ceny.

G
sebo 2010-07-01 22:29

Re: PRAKSIDE

KUPILEM DZIS WKRETARKE 3,6 V LI JON O POJEMNOSCI 1500 mAh I JESTEM ZADOWOLONY KRECI WKRETY 60 W DREWNO WIEC DOSC SILNA JEDYNA WADA TO GLOSNA PRACA .POLECAM ZA TA KASE

G
mgolabek 2010-07-01 23:09

Re: PRAKSIDE

Ta wkrętarka to kolejny efekt współpracy LIDLa z Einhelem. Podobnie ostatnia wiertarko-młot kujący z SDS-em.
Sprzęt całkiem całkiem!
Oczywiście też nabyłem.

G
dario 2010-07-03 19:34

Re: PRAKSIDE

A ja wam odradzam zakup tego sprzetu tz"parkside" w sklepach lidl.Dlaczego- juz odpowiadam skusiłem sie i kupiłem wyzej wymieniony sprzet a dokladnie wkretarke 18V super szybkie ładowanie baterii itd. skonczyło sie tym ze po zakupie miałem zamiar skrecic biurko- miałem bo wkretarka nie wytrzymała 10 min pracy w warunkach naprawde żadnych praktycznie bez obciążenia, ale mimio to staneła i nie miała zamiaru ruszyc.Odniosłem do sklepu troche wściekły z zamiarem odzyskania pieniedzy(mineły około 2 tygodnie)ale kierownik nie mógł mi oddac bo oni maja swoje praktyki i sprzet naprawiaja(myśle sobie to przepadło moje 149pln bo tyle ten szajs kosztował).Ale po co naprwiac cos co jest takim bublem ale nie miałem wyjscia, wiec czekam tydzień-nic,czekam drugi-nic,trzeci,czwaty i dalej nic(dwa tygodnie w domu,10 min pracy cztery tygodnie w serwisie) serwis nis odpowiada a ty sobie czekaj. Nie miałem wyjscia zrobiłem awanture i wyszarpałem te piniądze przyznam ze z ulgą bo naprawde nie chciałem tego szajsu. Wykonanie słabe,awaryjnosc, serwis żaden.Odradzam każdemu.

ja czekam na naprawe gwarancyjna juz ponad 6 tygodni i zadnej info ze strony Lidla czy producenta

G
aku 2010-07-04 14:43

Re: PRAKSIDE

Mam taką wkrętarkę od trzech lat i sprawuje sie bez zastrzeżeń.

G
Szczecin 2010-07-06 16:04

PARKSIDE :)

Na całą stronę jestes jedynym przykładem niezadowolonego klient PARKSIDE. Zdaża się nawet i u Mercedesa. Oglądałem tą wkretarę dziś w LIDLU - 3,6V lit-jon. Wykonania nie powstydziłba się sama HITACHI. Serio! Jutro kupuję po porównaniu cen na necie. 79 złoty. Tyle to sam akumulator w niej jest wart!

G
Maciek 2010-07-16 21:06

Re: PRAKSIDE

1. remontowałem kotłownię z użyciem młotowiertarki parkside 1050W:
- wywierciłem obwód otworu w ścianie 1,8m/1,8m żeby wprowadzić piec z garażu do kotłowni, wierciłęm ok 50 otworów w ścianie z irysków grubej na 50cm + skuwanie progu - udało się
- wymieszałem wylewkę na posadzkę 4x4m około 20 wiader zaprawy - udało się
2. przeciekał brodzik młotowiertarka parkside 1050W + kątówka za 20pln 120mm
- wykułem w stropie ze zbrojonego betonu otwór 40x40x30 cm (zbrojenia ciąłem kątówką za 20 pln tą samą kątówką ciąłem płytki na podłogę w kotłowni) - udało się
3. poszerzałem otwór w drzwiach wejściowych z 70 na 90 czyli kucie w żelbecie - udało się
4. remont balustrad na balkonie i na schodach + renowacja stołu drewnianego i dwóch ławek ogrodowych szlifierka taśmowa parkside - udało się

po robocie odkurzyłem sprzęt odkurzaczem philips ;) 1200W, potem rozkręciłem, wyczyściłem, skręciłem wyczyściłem z wierzchu WD40 250ml i sprzęt nie różni się niczym od leżącego na półce w sklepie (ostrze do młota, mieszadło i wiertło się porysowało tylko)


G
eemm 2010-07-16 23:18

Re: PRAKSIDE

ja kupiłęm młotowiertarkę 1010w za 250,00 -- na budowę. przebijałem się nią przez fundamenty, płytę, kołkowałem ławy i ściany, mieszałem kleje i zaprawy i wiele innych. niestety padła po 2 latach i 8 miesiącach. zareklamowałem. lidl oddał 250 :) a przeszła bardzo dużo. naprawdę dobry sprzęt. w normalnym użytkowaniu długo będzie służył

G
nickt 2010-08-02 19:13

Re: PRAKSIDE

hehe, wiele osób tu się kłóci o ten cały ,,Parkside", a przedwczoraj oglądałem sobie wiertarkę dwubiegową w Lidlu tej firmy a jutro jadę ją kupić. Kosztuje chyba 179 PLN-ów a jest to toczka w toczkę sprzęt podobny do KRESSa i mówię tu o wszystkich elementach budowy od ,,spustu" po włącznik udaru i przełącznik kierunku obrotów. Nawet skrzynka ma takie same wymiary i zapięcia do łączenia ze skrzynkami z innymi elektronarzędziami, nawet naklejka widać że robiona przez tę samą maszynę bo ma ten sam druk i rozmiar i jest przyklejona w tym samym miejscu co Kress. Wrzeciono bezkluczowe TAKIE SAMO jak w Kressach , nawet kabel z końcówką do szybkiego przepinania- tutaj jednak jest tylko taka czarna końcówka ale funkcji niet :)- nie ma się jednak czym martwić bo i Kress ma niektóre modele które tylko mają takie końcówki przy uchwycie ale bez możliwości odpięcia :) Jeśli kogoś to przekona to powiem tylko tyle że od ponad dwóch lat sprzedaję narzędzia i elektronarzędzia a Kress to naprawdę dobra marka z gatunku stricte profi-ale niestety cholernie droga. A to że jakiś przedstawiciel zaprzecza że to ten sam produkt tylko że innego koloru i z inną naklejką to się wcale nie dziwię (sam na jego miejscu bym tego nie potwierdzał). Pozdrawiam...







G
Dan 2010-08-17 20:49

Re: PRAKSIDE

Witam kupiłem młotowiertarkę Parkside po klęsce Hitachi która super się sprawowała ale padła. Wykonując instalację elektryczne używam różnych marek nastawiłem się na test wytrzymałościowy wiertarki z Lidla używany do wiercenia w stropach i ścianach wykuwania oraz to co załatwiło moją starą wiertarkę wiercenie koronką do betonu, wiertła max 22mm powyżej do tego mam niebieskiego Bosha turbo.

Jeśli chcecie mieć fajny profesjonalny sprzęt który mało się psuje to kupcie sobie wiertarkę Hilti i zapłacicie 10 razy więcej co za taką wiertareczkę za 260 zł w moim przypadku jest tak jeden sprzęt pracuje ale niezawodna Hilta czaka jak by tamten się popsuł.

Lidloska wiertarka do użytku domowego długo będzie służyła.

Ciekawość ludzka niema granic kupiłem także wkrętarkę z udarem. Bardzo słaba bateria jak dla mnie ogólnie moc jest dobra 24v na żywotność 1,5 Ah to za mało. Moje porównanie jest do wkrętarki bo tylko z taką mam do czynienia i pewnie na tym się skończy najlepsza w klasie firma Protool (droga zabawka ale warta swojej ceny).

G
Wilq 2010-09-23 21:48

Parkside

Witam forumowiczów. Ostatnio w Lidl-u w ofercie była wiertarka dwubiegowa o oznaczeniu PSBM 850, w cenie 179zł. A dziś sobie chodzę pomiędzy półkami i co widzę? Przeceniona najpierw na 149zł (tyle było na opisce nad nią), a przy kasie okazało się że kosztuje jedyne 99zł! Nawet się nie zastanawiałem, bo i tak miałem jakąś kupić (miałem wcześniej starego Topex-a, ale niedawno spaliło się w niej uzwojenie silnika). Na moje przydomowe majsterkowanie nie szukałem sprzętu za 300zł, bo w końcu jak często używa się wiertarki w domu? Toteż zakupiłem powyższą wiertarkę i muszę powiedzieć, że za 99zł takiej jakości się nie znajdzie. W oczy rzuca się przede wszystkim długaśny kabel zasilający, mniej więcej 3m. Poza tym jest wyposażona w uchwyt samo mocujący firmy Röhm (podobno Made in Germany). Widać trochę podobieństw do Kress 850 SBLR-2 , ale nie wiem czy naprawdę Kress ją wyprodukował. Pracuje naprawdę bardzo fajnie i jestem z niej w pełni zadowolony. Tak samo jak z opalarki tej samej firmy i szlifierki kątowej 125 mm 1010W (która wg mnie sporą wadę- nie ma w niej przycisku włączającego na stałe, przy dłuższym cięciu zaczyna drętwieć palec który trzeba trzymać na wyłączniku). Co do obsługi gwarancyjnej- jeżeli miną dwa tygodnie a z Lidla się nie odzywają: trzeba samemu zadzwonić. Co ciekawe, serwisem elektronarzędzi zajmuje się Arka AGD z Radomia. Ogólnie rzecz biorąc Parkside jest lepszy niż Toya, Topex (chociaż ten stary dawał radę) i inne tanie wynalazki. Dla majsterkowiczów jak najbardziej wystarczy.

G
sebo 2010-10-01 17:37

Re: PRAKSIDE

Witam wczoraj w lidlu kupilem szlifierke tasmowa za 129 ,i kolejny raz jestem zadowolony z PARKSIDE .Maszynka jak Boszch PBS 7 A 600 wat taka sama moc i reszta danych .Po pierwszych testach szczerze polecam ,swietna dla majsterkowiczow.

1 ... 8 9 10 ... 62