PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
Seewolf 2015-03-09 11:40

Re: PARKSIDE

PARKSIDE do profesjonalnych zastosowań pewnie się nie nadaje, ze względu na serwis. Jeżeli idzie o zastosowania domowe, to sprawa wygląda trochę inaczej. Kupiłem jakiś czas temu myjkę ciśnieniową firmy Karcher. Model serii 2.xxx, bo do zastosowań "domowych" lepszy nie potrzebny. Wahałem się czy kupić Karchera za ponad 400 zł, czy lepiej tańszą myjkę typu PARKSIDE czy jeszcze inną tego typu. Pomyślałem, że "markowy" będzie lepszy i trwalszy. O myjkę dbałem najlepiej jak się da - filtry i inne cuda wianki. Po 2 latach, po gwarancji, pękła plastikowa głowica pompy. I co teraz? Głowica kosztuje ponad 200 zł, z usługą wymiany pewnie spokojnie ponad 300 zł... Po co mi taki oryginalny sprzęt z tak drogim serwisem? Kupiłem teraz myjkę PARKSIDE za 400 zł, z lepszymi parametrami i 3 letnią gwarancją. Tańszy, powinien pochodzić dłużej niż Karcher, a jak nie to jest gwarancja. Jak się skończy i sprzęt się zepsuje, to się kupi nowy... I tak wyjdzie taniej i lepiej niż "markowy".

G
yakuz 2015-03-12 16:30

Re: PARKSIDE

witam, w 2013 pod koniec listopada kupiłem wiertarkę z Lidla, oddałem po 2 tygodniach, pogieło sie to mocowanie które trzyma wiertło nie znam nazwy ale tam jest jakieś dziwne rozwiązanie, wierciłem blachę jak zakładałem kierunkowskazy i jeszce coś do motocykla, ogólnie nie polecam dla delikatnych robótek może i tak ale nic wiecej.paweł.j

G
firma 2015-03-20 14:18

Re: PARKSIDE

Po pierwsze nie robol,tylko pracownik,a po drugie fachowość oceniamy po jakości wykonanej pracy,a nie po użytym sprzęcie,bo nawet HILTI w rekach patałacha nic nie wskóra.

G
edi1507 2015-04-01 11:55

Re: PARKSIDE

Die meisten Geräte, die Lidl unter der Eigenmarke Parkside verkauft, kommen wohl aus China. Ob es sich hier um einen oder je nach Produkt um mehrere Hersteller handelt, können wir leider nicht sagen.
Auch wenn der Parkside-Bandschleifer einem Bosch-Bandschleifer ähnlich sah, muss er noch lange nicht von Bosch kommen. Die Chinesen kopieren gern deutsche Markenwerkzeuge. Die Billiggeräte verkaufen sich halt leichter, wenn Sie aussehen wie Geräte von Bosch oder Metabo, selbst wenn nur Schrott drin ist.


Większość urządzeń sprzedawanych przez Lidl pod własną marką Parkside, prawdopodobnie pochodzi z Chin. Czy to jest jeden lub kilka w zależności od producentów produktów, nie możemy powiedzieć, niestety.
Nawet jeśli Szlifierka Parkside wyglądał jak Bosch Szlifierka, że nie długo pochodzą z Bosch. Chińczycy lubią kopiować niemieckich narzędzi marki. Tanie urządzenia sprzedają po prostu łatwiej, jeśli wyglądają jak narzędzia firmy Bosch Metabo lub nawet jeśli tylko złom go.

G
kkk 2015-04-02 13:04

Re: PARKSIDE

No tak... teraz interciti będzie doświadczalnie wozić pasażerów drezynami i traktorami jako transportem zastępczym, bo pendolino podobno się psują. No ale grunt że ich kolejarze to prawdziwi fachowcy i nawet takimi narzędziami dowiozą nas do celu. No i taka jeszcze uwaga... pokaż mi swoje szlify, cięcia czy otwory, robiąc je swoim szajsem. A jak Ci zdechnie podczas pracy, to z zakupem nowego będziesz czekał do następnej gazetki ???

G
olo 2015-04-23 10:35

Re: PARKSIDE

Powiem krótko. Parkside to bardzo dobry sprzet relatywnie do ceny tych narzędzi. Fakt że jest gorszy od profesjonalnego sprzętu ale nieporównywalnie lepszy od szmelcu z marketów budowlanych typu toya, czy zielony bosh. Jeśli któos prowadzi firmę to fakt powinien mieć profesjonalne narzędzia jeśli zas kupuje narzędzia do własnego czy koleżeńskiego/sąsiedzkiego użytku - to parkside to rewelka. Gwarancja trzy lata - sam po dwóch latach dałem sprzęt do naprawy a sklep mi wymienił na nowy tyle że trwało to 2 tygodnie.

G
majsterkowicz 2015-05-01 07:38

Re: Re: PARKSIDE

Masz całkowitą rację , nawet dziwię się że chciałęś im to tak bardzo wytłumaczyć



Oczywiście że kupiłby nową obudowę, tylko czy to by mu się opłaciło??
Ja mam wiertarkę Metabo, niższy model, po 7 latach niezbyt intensywnego użytkowania spalił się wirnik, oczywiście jest dostępny bez problemu z tym że kosztuje ok 180 zł. Czy to się opłaca ??
Ja kupiłem młotowiertarkę Parkside za 199.

G
mirek 2015-05-13 09:58

Re: PARKSIDE

baju baju złom i tyle nawet szkoda sie rozpisywać !!! kabel zasilający nawet przerywał sie
TO ZŁOM!!!!!!

G
andy 2015-07-03 01:16

Re: PARKSIDE

Mam troche tego sprzetu niebieska wiertarka nie do zajechania zielona500watt nie do zajechania mam je kilka lat nic nie robilem duza szlifierka 230mm urwalo sie zabezpieczenie lozyska malo przekladni nie zmielilo mam mieszane uczucia co do niej eurotec rabal auta bez sciagania tapicerki padl kabel wtyczka ze 150tarcz oblecial dziala nadal .Szlifierka parkside 125mm ta dluga dziala ale jakos tak dziwnie .Strug elektryczny nie wiem lezy w pudelku 4rok pistolet do kleju dziala .lutownica to porazka nie kupilem kupilem polska lutole i jest super mam odkurzacz przemyslowy to wogole nie ciagnie i mam go dosyc strata pieniedzy .multi szlifierka ta malenka dziala dobrze ostatnio nie kupuje bo mam tone narzedzi lidl rozczarowuje tez bo flore wszedzie wciska ostatnio.z wiertarek jestem zadowolony ze szlifierek tak sobie

G
zeta 2015-07-09 14:27

Re: PARKSIDE

Wiertarki ok szlifierki dobrze wygladaja maja moc ale padaja cenny parkside nie sa juz wcale mile za hitachi 125 niewiele wiecej dalem a tnie jak szalona i ciezko ja zadusic😁 nie ze katuje sprzet ale chcialem zobaczyc😁 jest moc parkside jak sie trafi

G
mimikamil@wp.pl 2015-07-11 11:49

Re: PARKSIDE

powiem tak w pracach domowych rewelacja , uważam że wokół domu jak sie robi jakieś prace to nie ma sensu kupować markowych sprzętów , a jak ktoś prowadzi firme to se może pozwolić na markowy sprzęt bo ten sprzet se wliczy w koszta , a prywatnie to parside jest super sprzetem mi w pracach domowych wystarcza mam wiertarki szlifierki wyrzynarki sprzet pneumatyczny tej firmy i se je chwale.W pracach domowych polecam w 100 % a jak firme prowadzisz to se kup firmowy sprzet bo se wliczasz w koszta firmy te urządzenia .

G
beniamin papss 2015-08-23 19:00

Re: PARKSIDE

To tandeta ,pierwszy egzemplarz popracował po amatorsku 3 godziny i po złożeniu reklamacji w sklepie i oczekiwaniu około 2miesiecy otrzymałem nowy egzemplarz,którym wywierciłem w białych pustakach wiertłem fi 10 aż 27 otworów i koniec radości i teraz 2 tygodnie wstecz koniec gwarancji i taki profit z kupowania g....a!!!!!

G
zdzoki 2015-09-14 10:46

Re: PARKSIDE

a Pan to nie pracuje w Lidlu ??????

G
lukaszbts 2015-09-21 20:06

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
co tam 2015-09-26 12:36

Re: PARKSIDE

prowadze naprawy sprzętu przyszedł parksaid no i cóż się okazało brak jakich kolwiek części zamiennych czyli jednorazówka

1 ... 48 49 50 ... 62