PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
Kicha 2014-11-02 12:57

Re: Re: PARKSIDE

Ach fachowcy od narzekania.
Jest to niezły sprzęt za tanią kasę dla amatorów.

Kupiłem dziś gazetkowy pistolet do kleju. Oczywiście musiałem zaraz wymieniać, ponieważ najdłuższa dysza była źle nagwintowana i nie dawała się wkręcić. Poza tym wrażenia wizualne OK, jednak w walizce jest miejsce na laski 15cm, więc typowe się nie mieszczą. I co... ucinać ???... Po włączeniu i nagrzaniu pojawiają się problemy, ponieważ w spoczynku klej dosłownie leje strumieniem się bez końca, jak z kranu. Samo klejenie również jest bardzo utrudnione, bo również nie daje się zatrzymać potoku kleju. Być może jest to wina akumulacji ciepła dla funkcji pracy bezprzewodowej, no ale wyszła z tego lipa. Sama praca bezprzewodowa bezstresowo trwa ok. 3-4 minuty. Reasumując, za 40zł to można już kupić bezproblemowe urządzenie.
Więc się pytam, co to znaczy niezły sprzęt ? Jak się daje włączyć, to już jest niezły ?

G
gość 2014-11-16 14:10

Re: PARKSIDE

Za 40zł kupisz takie samo gu... jak to.Urządzenie spełniające twoje wymagania kosztuje 100.

G
DeVolt 2014-11-16 19:22

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
domin 2014-11-18 14:21

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
pja 2014-12-15 21:43

Re: PARKSIDE

Nieliczny się sprzęt tylko jakość wykonania

G
bsw 2015-01-17 16:50

Re: PARKSIDE

Ciekaw jestem ilu tych znawców miało do czynienia ze sprzętem o którym się tak szeroko rozpisują . Ja posiadam wiertarko-wkrętarkę PARKSIDE od 6 lat , kupiłem ją do majsterkowania w domu ale szybko okazało się że wykorzystuje ją często i intensywnie w pracy . Bez szacunku i dawania jej forów , mam do niej dwa akumulatory a więc mogę używać ją ciągle i nieprzerwanie przez cały dzień i nie raz tak się działo.Kilka razy spadła mi z wysokości , obudowa pękła a środek rozsypał się na drobne . Obudowę dałem do poklejenia środek złożyłem i dalej chodzi. Nie wiem jak z innymi produktami tej firmy ale wkrętarka jest naprawdę OK.Jeśli chodzi o sprzęt renomowanych firm jest oczywiście OK a wybór należy do kupującego.

G
Paw-Therm 2015-01-18 14:03

Re: PARKSIDE

zdziwiłbyś się jak dużo to właśnie znaczy ze Ty nigdy nie miałeś w reku markowej maszyny i nie masz porównania.

Chinole się nie opłacają chyba ze ktoś ma pracowników z pod sklepu co potrafią wszystko w godzine zajeździć, ni nie dbaja o nic lub jest sie Panem Zdzichem co za całość łazienki z elektryka hydrauliką i kaflami bierze 600zł

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2015-01-19 12:40

Re: PARKSIDE

Ja miałem wielokrotnie do czynienia z tą marką i uważam, że w 90% to słabe narzędzia.

Musisz mieć na uwadze, że narzędzia Parkside sprzed kilku, kilkunastu lat bardzo różnią się od dzisiejszych. Kiedyś nawet Topexowi pod własną marką niektóre modele się udawały. Kolejna różnica jest taka - baterie lub części zamienne do egzotycznych marek są dużo gorzej dostępne, niż do markowych produktów. Gdybyś miał popularny model, nie musiałbyś sklejać obudowy, tylko kupiłbyś nową. Podobnie z bateriami - zamiast regenerować, zamówiłbyś nowy, oryginalny.

G
Vlad palownik 2015-02-05 10:28

Re: PARKSIDE

Masz całkowitą rację , nawet dziwię się że chciałęś im to tak bardzo wytłumaczyć

G
olek10 2015-02-09 18:27

Re: PARKSIDE

pomagałem bratu kłaść blachę na garaż miałem trzymiesięczną wkrętarkę markową (700 zl prezent od małżonki) ,a brat kupił w lidlu 20 piw i za tyle samo wkrętarkę no i mnie zawstydził .a po 3 latach mam tylko ładną walizkę i kilka wierteł a wkrętarka nie nadaje się nawet do przewijania kaset magnetofonowych , a używałem ją tylko do wykończenia jednego domu jedno rodzinnego,nawet udaru nie wypróbowałem

G
cycu 2015-02-17 18:47

Re: PARKSIDE

I co się z nią stało ? wyparowała ?? Pisz jakoś do rzeczy i konkretnie, bo może wystarczyło uważnie instrukcję przeczytać i służyła by całe lata.

G
darek 2015-02-22 11:18

Re: PARKSIDE

Pneumatyczna dlatego ze w urzadzeniu jest tłok który tworzy poduszke powietrzną tak teraz działają urządzenia udarowe

G
marcin 2015-03-01 20:28

Re: PARKSIDE

Od pięciu lat posiadam wkrętarkę 18 vat Parskide i szlifierkę kątową 1000W, po dwóch latach kupiłem drugą szlifierkę na zapas. Niestety szlifierka ta do dzisiaj stoi nierozpakowana, ponieważ ta pierwsza nie chce się zepsuć. Jestem elektrykiem i cały czas te narzędzia używam. W tamtym roku kupiłem sobie młot 1500W i cały czas jest używany i pracuje super. Jestem bardzo zadowolony, z klasy i wytrwałości tych narzędzi i szukam co tydzień okazji aby powiększyć swój park maszynowy. Do tej pory pracowałem na Kressie, Aeg, Boschu niebieskim, Metabo i narzędzia Parkside są super. Mój brat posiada młotowiertarkę od 3 lat i jest do niezajechania, tak więc narzędzia te polecam i będę dalej używał. Na pewno nie dorównują Hilti lecz na moje potrzeby są wystarczające. Pozdrawiam innych użytkowników Parskide.

G
amon 2015-03-03 00:25

Re: PARKSIDE

Mój siostrzeniec, notabene inżynier budowlany twierdzi że lepszego sprzętu z tak małe pieniądze nie widział. Od kilku lat kupuje w Lidlu wszystkie narzędzia parkside. Od kluczy płaskich po cięższy sprzęt elektryczny.Podobno nic mu jeszcze nie odmówiło posłuszeństwa a używa często bo ciągle remontuje dom. Osobiście nie mam zaufania do marketowej chińszczyzny. ale jemu wierzę bo to chłopak logiczny i poukładany.

G
mirko 2015-03-05 16:10

Re: PARKSIDE

Parkside jest produktem einhela. więc jest gwarant w naszym kraju

1 ... 47 48 49 ... 62