PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
arab 2010-10-18 19:20

Re: PRAKSIDE

Praktycznie i sukcesywnie dokupuję w miarę możliwości maszynki tej firmy . Pracuję nimi b.często i nie widzę powodu do narzekania.Wiadomo ,że jest to niższa półka, ale za te pieniążki moim zdaniem OK. Ostatnio na wyprzedaży w Lidl-u kupiłem wiertarkę z udarem,2 biegi za 49 zł .Zasuwa jak ta lala .Moim zdaniem super sprzęcik dla domu i majsterkowiczów.

G
NO NAME 2010-10-24 23:20

Re: PRAKSIDE

I to jest przykład totalnego zboczenia z tematu...
Rozmowa na temat firmy parkside poszła w ch*j ;D

G
ddd 2010-10-25 00:45

Re: PRAKSIDE

smierdzi to reklamą !

G
mac 2010-11-09 20:22

Re: PRAKSIDE

dopuki jasne. Jak tak samo myślisz jak piszesz to super

G
oko 2010-11-15 18:48

Re: PRAKSIDE

Tak a propo marketowych narzędzi kupiłem pare lat temu pegasusa 500W wiertarkę, budowałem dom i potrzebowałem na szybko coś przewiercić katowałem przez całą budowę , mieszałem gips ,zaprawy klejowe, wierciłem nie raz aż śmierdziało uzwojenie i działa nadal jestem w szoku ale jest nie do zajechania , masę robót nią wykonałem jak się w końcu zepsuje to będzie stała w regale za szkłem na pamiątkę , 26 zł kosztowała.

Pozdrawiam.

G
niepawlak 2010-12-09 12:21

Re: PRAKSIDE

O jakości narzędzi PARKSIDE niech świadczy fakt ,że o 8 05 po otwarciu lidla nie było żadnego narzędzia nawet wiertła poszły. Dlatego też zatrudniłem zawodowych kolejkowiczów pamiętających komunę i kolejki po srajtaśmę i którzy o 7 30 byli pod sklepem i po wejściu kupili 4 komplet szlifierki i pilarki ze sklepu. Mądrość tzw.ludowa coś chyba znaczy. Pozdrawiam majsterkowiczów

G
Łukasz 2010-12-09 13:07

Re: PRAKSIDE

Posiadam wkrętakre Parside i pisze na niej ze to Einhell
Wiec chyba firma Einhell ma cos z tym wspulnego

pozdro. A tak przy okazji to sprzęt do domowego użytku wystarczający.I dość tani.

G
Marcin 2010-12-09 20:47

Re: Narzędzia z marketów a profesjonalne ze sklepów firmowych

Co do elektronarzędzi mam wieloletnie doświadczenie w swojej firmie na początku jej działania kupowałem tanie narzędzia z marketów, nawet miesiąca nie wytrzymywały a jeżeli chodzi o gwarancje to w moim przypadku nie miałem czasu czekać na reklamacje bo sprzęt był non stop potrzebny mam ich całą skrzynie i wszystko to złom a są tam prawie wszystkie firmy tych podróbek. Od kiedy zaczołem kupować sprzęt firmowy nie miałem do tej pory żadnych problemów a najstarsze narzędzia mają 6lat i pracują w ekstremalnych warunkach.Ok jeżeli chodzi o narzedzia do domowego użytku raz na jakiś czas bez przeciążania to idealne rozwiązanie z marketów bo tanie a robote też zrobi.Ale do pracy zawodowej to tylko firmowe i to nie z marketów typu Praktiker czy Castorama tylko kupywane w sklepach firmowych bo to też jest różnica, np. BOSCH idący na market jest produkowany na innej taśmie niż te na sklepy firmowe ale to też nie reguła firmy z wieloletnim doświadczeniem będą wiedziały o co chodzi.Ta sama wiertarka bosch kupiona w markecie a w sklepie firmowym bosch i to jet różnica w wykonaniu. POzdrawiam

G
boserwolf 2010-12-09 21:24

Re: PRAKSIDE

Witam
Czy ktoś używał pilarki tarczowej Parkside PHKS66 która była w tym tygodniu w LIDLu? Prosiłbym o opinię. Zauważyłem że praktycznie wszystkie elektronarzędzia Parkside są strasznie głośne. Mam szlifierkę kątową i bez ochronników słuchu nie da się wytrzymać (ktoś już o tym pisał na forum)

G
Juzek 2010-12-10 12:49

Re: PRAKSIDE

Ja mam model tylko ten "większy" co ma przedni uchwyt oddzielnie.
Co do wykonania byłem sceptyczny ale jak ustawisz na skali 4cm to tnie 4cm w głąb, jak na zderzaku 4 to jest 4 a nie 4 i trochę czyli dobrze wszystko spasowane.
To samo z "mieczem" za tarczą idzie środkiem a nie z boku czy jakieś inne cuda.

Części metalowe są dobrze połączone, tak po rusku "bolszo" wyglądają. No i piła jest przez to ciężka ale może to - a może +.
Plastiki za to są deko tandetne ale dają rade, puki co.
No i przekładnia lubi hałasować, pewnie 1 co padnie to właśnie ona no ale za 120zł to czego chcieć więcej.
Jętka 4cm na 14 na pół aż się miło cieło, wyrzynarką to bym się namordował sam i ją zajechał.
A tym gówienkiem wyszło jak heblowane i to moment.
Mocy ma na tyle i daje rade nawet z dużym kawałem dechy.

Jak za 120zł dobry zakup, te nowe to jak by "light" tej co mam bo mocowania na ręce są razem przy silniku, i ta cała metalowa obudowa jest deko "nowocześniejsza" ale reszta chyba praktycznie taka sama, jak za takie pieniądze to chyba nic lepszego się nie kupi.

Kupiłem tylko dodatkowe 2tarcze w tym komplecie, bo po co mi 2 piła.

G
aku 2010-12-10 15:53

Re: PRAKSIDE

Każda szlifierka jest głośna. Używam wielu narzędzi Parkside i nie zauważyłem by w istotny sposób odbiegały od innych pod względem decybeli. Posiadam pilarkę tarczową Parkside PHKS66 i znakomicie się spisuje. Jest bardzo podobna do niebieskiego Boscha GKS 55 CE .Oba modele mają bliźniaczo podobną regulację obrotów. Zapewne pilarka Parkside i Bosch wyszły z tej samej fabryki. Z tym że ten ostatni jest 5 razy droższy. Pilarka Parkside z trzyletnią gwarancją kosztuje179zł. Za najtańszą musimy zapłacić powyżej 100 zł. A porównanie jakości pilarki Parkside i najtańszych marek to przepaść.

G
zdzislaw 2011-01-06 15:57

Re: PRAKSIDE

używam tego sprzętu od ośmiu lat równocześnie pracowałem na boszu
ale wysiad parksid pracuje i oby tak dalej

G
Pol 2011-01-22 03:33

Re: PRAKSIDE

przeczytałem wszystkie posty i zauwżylem ze są pseldo fachowcy co polecaja tylko profesjonalne sprzety dla każdego i do kazdej roboty a zarazem zeby obchodzic sie z nim jak z jakiem bo drogi i zeby sie nie zepsul hehehe
Panowie na budowie sprzet ma pracowac bo od tego jest a nie lezec i zeby go podziwiac jeki to fajny sprzet. Z doswiadczenia moge powiedziec ze wszystkie sprzety sie psuja np mlotowiertarka bosch prof wytrzymala pol dnia ale u nas sprzet chodzi caly dzien wierci sie w zelbecie i tak prawie co dziennie.
Ale prawda jest taka ze markowe znacznie rzadziej sie psuja ale. Natomiast jest z 5 szt mlotowiertarek nie firmowych (marketowych) fakt 2 w sezonie padly(na gwarancji) ale biorac pod uwage intensywnosc pracy tych urzadzen to w warunkach domowych wytrzymaly by pare lat wiec jak sie kupi w miare dobry a malo sie urzywa w domowych warunkach to i bedzie sluzyl. A jak ktos urzywa sprzetu nom stop to profesjonal i juz

G
s0sna 2011-01-24 10:16

Re: PRAKSIDE

Posiadam piłę i odkurzacz przemysłowy parkside - piły używam rzadko, odkurzacz jednak spisuje się rewelacyjnie. Mam boscha, mam też jakąś marketówę - ale żaden nie daje rady tak jak parkside- odkurzałem nim wszystko - filtr zabity aż grubo - a on dalej ciągnie. Polecam za taką kasę - szok.

G
palel 2011-01-28 12:13

Re: PRAKSIDE

LIDL MADRY WYBOR

Parkside pzoadny sprzet myja sie lepsze marki nawet ja kupilem boscha i krew zalaja amkulator

1 ... 9 10 11 ... 62