Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
G
moje przeboje z parksidem 2013-06-05 18:47

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Nie zdarzylem jeszcze sprawdzic jaki to sprzet gdyz mialem fart lub niefart nabyc egzemplarz zdekompletowany najprawdopodobniej przez klientow. Brakowalo kolnierza mocujacego tarcze. Interesuja mnie opinie na temat tego sprzetu poniewaz mam w tej chwili opcje:obstawac przy zakupie czy tez zrwocic. Co do pierwszych wrazen, to: estetyka- bez zarzutu,cena- atrakcyjna, spory asortyment osprzetu w powalajacych cenach. Wszystko to wyglada pieknie, ale jak cos jest zbyt tanie to nie moze byc prawda. Fakt. Dalem sie skusic. Czy to blad, czy dobry wybor, czas pokaze,gdy zaczne uzywac na serio tego urzadzenia. Musze jednak przyznac , ze w Lidlu, w gazetkach i reklamie wszystko jest piekniejsze niz w rzeczywistoscii i tutaj nie proznuja. Jesli w parze z tym bedzie szla jakosc i satysfakcja z produktu wszystko bedzie o.k. Jesli nie rzeczywistosc okarze sie jak zwykle brutalna. To tyle na razie drogi czytelniku.

G
moje 2013-06-05 19:00

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

moje

G
moje 2013-06-05 19:03

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

moje

G
Ignorant 2013-06-05 19:33

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

To ja.Sorry za dziwne wpisy

G
bunclik 2013-08-20 18:24

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

witam
jestem wykonawca usług budowlano remontowych ,pracuje na narzędziach sprawnych rożnych firm ,makita wkrętarki ,wiertarka ,szlifierka kątowa duża ,metabo wkrętarka ,pila ,bosch kątówka z regulacją obrotów oraz poziomica laserowa i wiele innych .Jakis czas temu okradziono mnie z narzędzi i bylem zmuszony na szybko kupić parę klamotów .
Akurat bylem w Lidlu po wodę do picia i zobaczyłem wiertareczki takie male po 30 euro sztuka no to kupiłem jedna zawiozłem na budowę a ze robiliśmy adaptacje dachu na mieszkanie to wiadomo przyda się ,dałem chłopakom i heja do roboty na drugi dzień stwierdzili ze jest ok no to dokupiłem druga,pracują intensywnie już z 4 miesiące i około 8 tysięcy wkrętów wkręciły i nic stwierdzam ze jestem zadowolony bardzo te małe do płyt g-k perfekt i moc i waga .Tak ze praktycznie co tydzień idę sobie do Lidla sprawdzić co maja ciekawego i ewentualnie sobie kupuje ostatnio kupiłem wkrętarkę akumulatorowa za 80 euro z udarem fakt udar katastrofa tylko 1J ale za to moc ma bardzo dużą i po próbach lepiej wypadła niż Metabo którą używam do ciężkiego wkręcania .
Co do reklamacji zwróćcie uwagę ile tego sprzedają w jednym tygodniu w całej Polsce tysiące sztuk.
Mogę wiec śmiało powiedzieć ze będę kupował narzędzia w Lidlu .
A z innej beczki powiem tak, te narzędzia już się zwróciły i zarabiają na mnie a jeśli padną to tak jak inni tu pisali po prostu z utylizuje je i kupie następne .
Następna sprawa nie narzędzia mówią o fachowości tylko wykonana robota .Dobre zaplecze narzędziowe tylko przyspiesza wykonanie danej pracy .

G
edek 2013-08-20 22:51

Re: Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

kupiłem wkrętarkę akumulatorowa za 80 euro z udarem fakt udar katastrofa tylko 1J ale za to moc ma bardzo dużą i po próbach lepiej wypadła niż Metabo którą używam do ciężkiego wkręcania .


No, jeśli narzędzie z udarem elektropneumatycznym wykorzystujesz do wkręcania, to nic jak tylko się cieszyć, że wyjechałeś z kraju...

G
Dragi 2014-02-09 19:22

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Panowie a ja mam pytanie odnosnie kompresora ktory jest w lidlu.

Chcialbym sie dowiedziec czy on dobrze bedzie pracowal z dostepnymi rowniez w lidlu narzedziami pneumatycznymi.
Konkretnie:
- pistolet na zszywki
- szlifierka mimosrodowa
- pistolet do malowania

czy ten zbiornik 24l nie jest zbyt maly ?
chodzi o prace remontowe we wlasnym domu zadnych prac zarobkowych.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-02-10 10:51

Re: Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Chcialbym sie dowiedziec czy on dobrze bedzie pracowal z dostepnymi rowniez w lidlu narzedziami pneumatycznymi.
Konkretnie:
- pistolet na zszywki
- szlifierka mimosrodowa
- pistolet do malowania


Pistolet na zszywki - tak, przy założeniu, że jest to mały taker, a nie gwoździarka do budowy altanek ;-)
Szlifierka - zdecydowanie nie.
Pistolet - to zależy. Jeśli aerograf, to tak. Ale normalny, typowy pistolet raczej nie.
Wynika to z faktu, że wspomniane narzędzia mają bardzo duże zapotrzebowanie na powietrze.


czy ten zbiornik 24l nie jest zbyt maly ?


Zbiornik ma w przypadku tych prac drugorzędne znaczenie. Przy takich narzędziach ważniejsze są parametry samej sprężarki i jej wydajność. Nie znam dokładnych parametrów kompresora z LIDLA, ale zakładam, zakres zastosowań ograniczy się do naprawdę podstawowych prac - przedmuchanie narzędzi, taker, pompowanie kół w rowerze.

Tutaj masz kilka informacji na temat wyboru kompresora: http://panfleks.blogspot.com/2013/03/jaki-kompresor-wybrac-senco-pc1010-mini.html

G
Dragi 2014-02-11 19:58

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Czyli szukac kompresora z butla 100l
ok a jaka powinien miec wydajnosc abym mogl go uzywac do pistoletu lakierniczego i do piaskowania ?
i do szlifierki lub gwozdznicy ??
jaka wydajnosc powietrza ? czy 350l/min wystarczy ??

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-02-11 23:48

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

100 litrowa butla jest optymalna. 50 litrów sprawdzi się przy sprężarce dwutłokowej.
Wydajność najłatwiej policzyć tak - zapotrzebowanie narzędzia + 30-40% = wydajność kompresora. Dane o zapotrzebowaniu na powietrze znajdziesz w specyfikacji poszczególnych narzędzi.

Ja korzystam z dwutłokowej 50-tki. W zaprzyjaźnionym warsztacie mam 250 litrowego, wolnoobrotowego WANa. I dopiero ten pozwala w komfortowych warunkach lakierować. Do mniejszych prac sprawdza się 50-tka. To gwoździarek wystarcza mi nawet 8-mio litrowy RAWL, który opisywałem na blogu.

G
marek.kl 2014-02-20 20:22

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam. Chcem kupic multimastera parksaida z regulacja obrotow. Jest ktos kto urzywal tego urzadzenia? Cena jest dobra, chodzi mi najbardziej o to jak glosno chodzi.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-02-21 14:17

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

@Marek, ja miałem takie narzędzie. Aktualnie w ofercie jest chyba jakiś nowszy model (końcówka oznaczenia A2 - ja miałem A1). Nie jest to w żadnym wypadku profesjonalne narzędzie. Pracuje dość głośno, jak każde narzędzie oscylacyjne. W porównaniu z modelami innych marek nie m zbyt wielkiej różnicy w "hałaśliwości".
Zaznaczam, że ja kupiłem swój egzemplarz w 2011 roku i moja opinia dotyczy właśnie jego.

Mój egzemplarz dość mocno się grzał. Oprócz tego i szczegółów konstrukcyjnych (wygląda, jakby był składany przez ślepego montera na spółkę z pijanym konstruktorem) nie ma większych wad :) Końcówki z zestawu były kiepskiej jakości - na kilku korozja była już w momencie zakupu.

Tutaj masz informacje o moim egzemplarzu:

część 1: http://panfleks.blogspot.com/2011/10/parkside-elektronarzedzia-z-marketu.html
część 2: http://panfleks.blogspot.com/2011/10/parkside-pmfw-280a1-elektronarzedzia-z.html
część 3: http://panfleks.blogspot.com/2011/10/parkside-pmfw-280a1-elektronarzedzia-z_30.html

G
marek.kl 2014-02-21 19:08

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Dzieki za Twoje informacje, przydalo mi sie. Kupilem rok temu w biedrace multimastera i zarobil na siebie kilkanrazyb a paroside napewno zastapi go lepiej. Jak go troche pouzywam to napisze tu jak sie sprawuje. Pozdrawiam

G
jula444 2014-03-13 19:49

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

czy ktoś ma myjkę ciśnieniową ??chcę kupić ale nie wiem czy się opłaca !
prosze bodpowiedzcie

G
tom 2014-04-13 21:46

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Może i wierci dobrze ale skuć tym nic nie można i przełącznik trybu pracy popsuł się po paru zmianach położenia.

1 ... 7 8 9 ... 20