Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
G
marazm01 2012-02-07 20:52

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Takie oświadczenia podpisuje się w LIDL'u Polska. Jeżeli choć przez chwilę się zawahasz to Cię zwolnią pod byle pretekstem.

G
Wojtas 2012-02-27 21:48

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam,
wiosna idzie, coraz cieplej w garażu chciałem zabrać się za renowację 2 motocykli które kupiłem za bezcen. Mechanicznie są sprawne, pora zająć się alu. Mam pytanie co do sprzętu ile wat powinna mieć szlifierka precyzyjna alby poradzić sobie z nalotem na alu, rdzą elementów stalowych oraz resztkami powłoki chromu ?? Widziałem w lidlu.
nie mogę znalezc jaką toto ma moc
da rade ? czy lepiej kupić coś mocniejszego ? Nie chce rzucać się na wydatki bo nawet nie wiem czy starczy mi czasu/ochoty w dłubanie przy tych maszynach

G
Eryk7 2012-02-27 23:23

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam Panowie czy ktoś miał okazje pracować szlifierką z tarczą parkside? oraz czy ktoś używał ściski stolarskie? czy są warte ceny pozdrawiam

G
sebo 2012-03-14 12:30

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Sciski jedno reczne mam ok 5 lat kupione w LIDLU w Belgi fajna sprawa, lepsze od marketowych plastikow . Naprawde polecam mocne i soliddie wykonane

G
zorko 2012-03-22 18:55

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

witajcie.mam wkretarke parkside 18v od 6 lat i daje radekopilem ja kiedys z dodatkowym aku w zestawie od tej pory jade z nia jak z koksem.oby tak dalej.teraz mam wkretak do mniejszych prac i tez daje rade.pozdrawiam...

G
Kazimierak Grzegorz 2012-04-24 11:53

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam,
długo zajęła mi lektura forum :-) Prośba o opinie na temat młotowiertarki, która dostępna będzie od 4 maja 2012. (strona 24: http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=nhxAih). Jeśli ktoś używa jej niech się wypowie, gdyż muszę kupić młotowiertarkę, a na sprzęt z górnej półki nie mam teraz funduszy. Prośba o opinię, czy wiertło nie "bije" na boki, czy się komuś rozsypał ten sprzęt, czy ktoś rozbierał i patrzył co jest w środku. Tylko proszę niech się wypowiadają Ci co mają ten sprzęt!!!!!!! Zdjęcia możecie przesłać na sgsn.ggsn@gmail.com lub publikować na jakimś www w internecie.
Zajmuję się wykańczaniem mieszkań więc nie chcę wtopić kasy w totalny szrot. Może ktoś wie, co było protoplastą to tej młotowiertarki? Wcześniej używałem zielonego bosch-a był nawet ok, wytrzymał mi 3,5 roku.

Pozdrawiam,
Grzesiek

G
namor 2012-04-25 10:51

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Mam szlifierkę kątową 230 mm z lidla. Po 4 dniach cięcia betonu rozsypało sie łożysko silnika od strony przekładni, ponieważ paragon zgubiłem nie było szans na reklamację. Kupiłem komplet łożysk firmowych (o ile pamietam japońskie NGK, razem 4 szt.) i od tej pory szlifierka pracuje bez problemu, jedynie irytuje duży luz na przekładni kątowej (taki był od nowości). Jako ciekawostka świadcząca o jakości górne łożysko w przekładni katowej jest igiełkowe, Makita 230 mm którą właśnie naprawiam ma łożysko slizgowe (tuleję z bronzu). Natomiast tarcze do cięcia 230 mm sprzedawane w Lidlu w kompletach to beznadzieja! tylko palą się a nie tną stali.

G
PanFleks 2012-04-25 14:23

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Namor, kolejna opinia potwierdzająca moją tezę ;-)
Przy wyborze narzędzia należy pamiętać, że sam fakt występowania w maszynie łożysk tocznych nie świadczy jeszcze o ich jakości ;-) Warto mieć to na uwadze! ;-)

G
namor 2012-04-25 21:59

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Zapomniałem dodać, mam dużo ręcznych narzędzi z Lidla. Klucze płasko-oczkowe zestaw do 24, klucze oczkowe, uważam za bardzo dobre, amatorskie naprawy starych aut wytrzymują, nawet z użyciem "przedłużaczy" (rurka 1 m). Dobre dopasowanie do śrub, naprawdę warte swojej ceny. To samo różne szczypce czy też klucz do rur "żabka", demontowałem starą instalację wodną i ogrzewania z epoki Gierka, zardzewiałą, skręcana na pakuły i pokost a czubki zębówy "zabki" nawet się błyszczą, za ta cenę rewelka !

G
Kazimierak Grzegorz 2012-04-26 14:35

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Dzięki za odpowiedź. Analizowałem temat i makitę HP1640 można już kupić za 260 zł, więc nie widzę sensu kupować tego pseudo młotka z lidl-a. Będę jednak obserwował to forum, bo dużo ludzi wypowiada się i zawsze można przecedzić wartościową informację.
Co proponuję, kto ma parkside i uważa, że takie świetne są to narzędzia, to niech rozkręci zrobi zdjęcia i załączy na forum. Przecież to nie problem, kilka śrubek i wszystko jasne.

Czekam na posty, które wniosą w to forum wartość dodaną, jak uczynił to PanFlex.

G
PanFleks 2012-04-26 19:45

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

niech rozkręci zrobi zdjęcia i załączy na forum. Przecież to nie problem, kilka śrubek i wszystko jasne.



Nie wiem, czy się dokopałeś: http://panfleks.blogspot.com/2011/10/parkside-pmfw-280a1-elektronarzedzia-z.html

G
Kazimierak Grzegorz 2012-04-27 09:34

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Dokopałem się już wcześniej. O takie właśnie porównania chodzi.

Czekam na więcej i mam nadzieję, że ludzie wezmą sobie do serca i nagrają film jak sprzęt działa, czy też zrobią zdjęcia i wrzucą na forum. Tylko tym sposobem możemy sprawdzić co w trawie piszczy.

G
buders 2012-05-02 18:45

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

tez jestem ciekawy jak to dziala :-) bo nie ukrywam zastanawiam sie nad zakupem

G
Kroky 2012-05-04 09:54

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Ja zaryzykowałem i kupiłem tą młotowiertarkę PARKSIDE PBH 1100 A1. Jestem zawodowym elektrykiem. Wiercę i kuję s ścianach co tydzień. Mam Makitę i DeWalta i teraz właśnie Parkside. W ciągu nastepnych 2-3 miesięcy będę mógł napisać coś konkretnego.

Na razie tyle:

- wiertarka Parkside jest cieżka (ale ma 1050 W), do kucia w sufitach jednak będę używać Makitę która jest słabsza (780 W) ale lżejsza
- wiertarka Parkside bije wiertłem na strony, włożyłem wiertło pusciłem na obroty i zanim przyłożyłem do ściany już bije.

to tyle na sucho, zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce.

G
gutlak 2012-05-04 11:43

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

ciężka ? o_O toż to sam plastik jest. Wydmuszka taka.

1 ... 4 5 6 ... 20