Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
KubasonQ 2016-11-22 15:01

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

2016-11-23 21:15

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

janusz 2016-11-29 22:34

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

groszek 2016-12-01 22:20

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Fafor 2016-12-05 14:00

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Wielofunkcyjna wkrętarka 4 w 1 model 275627

lipa taka że aż mnie zatkało :
ogólnie jako wkrętarka jak dla mnie ma mało mocy, ale to w końcu 14,4V a nie 18V
jako szlifierka oscylacyjna jakoś mnie chyba nic nie zeszlifowało (może to ten papier ścierny słaby tak bardzo, że po przejechaniu po deseczce, już był gładki i nic nie ścierał)
Opcja brzeszczota no ok kilka gałązek ściołem, ale bez efektu WoW
Najbardziej zawiodła mnie wersja brzeszczota oscylacyjnego gdzie wycięcie kwadracika 3cmX3cm trwało wieki... i to w miekkim materiale (czyli panel scienny z chyba mdfu..) wkrętarka sie rozgrzała tak bardzo, że obydwie części się ze soba zespawały na gorąco (nie da się odblokować wymienialnej końcówki..)

tak wiec pierwsza próba domowego działania i poległa tak bardzo że idzie do serwisu....

OOOOOJJJ NIE POLECAM!

G
Fulaz 2016-12-09 03:12

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
gosc 2016-12-21 21:15

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Niemcy sa najwiekszym producentem tandety potem usa i chiny.wiec niema co sie sugerowac ze jak germany to jest super.

G
kecaj 2016-12-24 15:15

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
gort 2016-12-26 22:54

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
kowal 2016-12-28 16:36

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Tej o którą Ci chodzi akurat nie mam . Mam większą . Taką PSBS 24A1. Akumulator 24v 1500mAh , rękojeść zamknięta , chwyt dwuręczny , niekiepski udar , ( jak na sprzęt z akumulatora ) . System spindel stop , słowem cudeńko . Jeśli utrzymasz w łapach to urywa samowierty do fi 8 . W nastawie do wiercenia oczywiście . Dotąd same zalety . Teraz jedna , jedyna wada . Naładowany wieczorem akumulator , rano nadaje się do ładowania . O robocie nawet nie myśl . Włączaj ładowarkę i bierz się za piwo . Zanim się naładuje zaliczysz ze trzy lub cztery browarki i jest po zajęciach . Akumulatora możesz użyć do wybicia żonie z głowy pomysłów na remonty . A teraz poważnie . Jak firma nie daje drugiego akumulatora w zestawie , to należy jaj wyroby omijać szerokim łukiem . Mam sporo różnego sprzętu tej firmy i wszystko co jest zasilane kablem ze ściany jest godne polecenia i warte każdej wydanej złotówki na kupno . Dwóch rzeczy Parkside musi się jeszcze długo uczyć . Wyrobu akumulatorów , i tarcz tnących . Używając tych ostatnich (mówię tu o dużych średnicach typu 230 mm ) bardzo łatwo zniszczyć obrabiany przedmiot jak i wyrządzić krzywdę sobie , lub osobom postronnym . No i jeszcze te irytujące kable z igelitu . Mała pociecha , że na ogół długie . Ja natychmiast wymieniam na gumę . Na koniec jeszcze jeden duży plus . Parkside daje zawsze regulator obrotów lub system miękkiego startu , dzięki czemu klamot nie wydziera się człowiekowi z rąk . Pozdrawiam , a decyzję każdy musi podjąć sam .

G
KK 2016-12-29 16:35

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Montażysta Reklam 2017-01-07 18:44

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
janusz 2017-01-11 14:46

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

kolega pisze o aku NI-CD a ty piszesz o jonowym skto w godzine go ladujesz to niebo a ziemia te dwa akumulatrory niklowo kadmowy ma pamiec i nie ma mocy pod konec rozladowania litowo jonowe mają max mocy do samego konca i one laduja sie w godzine tamte wiele godzin i nie trzymaja tak pradu dlugo jak Lilion-pozdrawiam
co do momentu to 20 Nm to nie zawiele obecnie prawie kazda z nowych ma 30 i wiecej

G
janusz 2017-01-11 14:48

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

osobiscie nie kupil bym z tym akumulatorem jezeli juz to litowo jonowe Li-lion duzo wyzszy moment ma moc do konca aku i laduje sie w godzine co do momentu to Li-Lion maja zazwyczaj 30Nm i wiecej

G
Piotr 2017-01-15 19:44

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Nie polecam wkrętarki model PSA 12 A1 bateria padła po 2 miesiącach .W serwisie nie podlega gwarancji.Używana kilkanaście razy.

1 ... 12 13 14 ... 20