Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Do ostatniej strony »
G
mirek 2015-05-13 09:52

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

to sa bardzo liche elektronarzędzia one tylko ładnie wyglądają
wypadają z uchwytu wiertła dłuta ogólnie sprzęt bardzo niebezpieczny

TYLE W TEMACIE SZKODA PIENIĘDZY A DODAM ZE JESTEM MAJSTERKOWICZEM NIE MAM ŻADNEJ FIRMY

G
rudyodpeli 2015-05-14 22:39

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

zamiast opinin suche fakty nowiutka wiertarka 500w B3 parkside robiłem płotek w ogrodku mocujac sztachetki 25 mm grubosci wkretami do plyt gips.dł ok 70 mm do poziomych belek (sosnowe stemple) cztery wkrety na sztachetke udało sie przykrecic 8 sztachetek na 9 dym swad i ogien z kratki wentylacyjnej nad rekojescia pisze ogien bo iskrzenie to nie było dzis napisałem maila do niby servisu z instrukcji bo dodzwonic sie nie sposob ...to tyle wnioski sami wyciagnijcie ....nie omieszkam napisac o procedurach gwarancyjnych elektronarzedzi PARKSIDE z lidla

G
Zryty 2015-05-16 09:49

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam.
Przypadkiem trafiłem na temat i napiszę coś od siebie. Mianowicie posiadam kilka sprzętów Parkside: Młotowiertarka pneumatyczna PBH 1100 A1; Szlifierka kątowa 1200W oraz ręczna piła tarczowa jak w temacie. Nie leżą w szafie czy piwnicy bloku jako mebel tylko używam je cały czas na budowie. Młotowiertarkę bardzo dużo używam a bije o wiele lepiej niż podobnej wielkości BOSCH sąsiada za prawie tysiaka, miesza kleje, wierci jak w maśle. Szlifierka kątowa za 119 zeta z regulacją obrotów i tarczą 125 to chyba niema co marudzić a Piła ręczna tnie deseczki, listewki aż miło, nie szczypie, nie szarpie jak za 199 zeta dla mnie malina. Awaryjność -> owszem padają: młotowiertarka padła 2 razy, szlifierka też 2 razy, stanęła np. przy cięciu cegły a piła ręczna śmiga aż miło jakoś się nie chce psućSmile. Ale co z tego, że padają?? Kupując w Lidlu liczyłem się z tym tak samo jak i bym kupił w markecie budowlanym chinola. Ale tu gwarancja 3 LATKA i DOR TU DOR. Więc oddaje do sklepu bo wcześniej wiedziałem,że jak reklamuję u nich w placówce to się to długo ciągnie(w sklepie mi powiedziano) . Dlatego infolinia, rozmowa z miłą panią, za parę min naklejka dla kuriera UPS na urządzenie jest już na mailu, pakuję goły sprzęt bez osprzętu w czarny worek foliowy,owijam taśmą i naklejam wcześniej wydrukowaną naklejkę i po południu do domciu zajeżdża kurier UPS i po 4 do 6 dni nowiutki oryginalnie zapakowany jak z półki sprzęt mam w domu. Może i biedny człowiek powinien kupić markowy sprzęt wysokiej klasy ale kupi jedno urządzenie bo jest biedny człowiek. A tak to kupi kilka różnych. Mi to odpowiada i wystarcza do użytku prywatnego dlatego planuję jeszcze zakup Myjki ciśnieniowej, piłę tarczową ukośną oraz młot udarowy i kto wie co jeszcze. Oczywiście PARKSIDE z Lidla
Smile
Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów Smile

Zryty

G
yyy 2015-05-20 22:09

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Już nic nie kupię w lidlu z tej firmy!!!

G
MajsterKlepka 2015-07-28 16:33

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

D
Dardenk 2015-07-31 20:13

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

uzywam od 2.5r do lekkich prac wkretarki 10.8V PABSW 10.8 A1. Zalety: nawet nieuzywana miesiacami zawsze dziala, inne moje Li-On np 18V nie. Zdejmowane uchwyt, a pod spodem gniazdo na bit: zaleta nr1: w uchwycie masz wiertlo do nawiercania, zdejmujesz calosc bez wykrecania wiertla, nawiercasz, zdejmujesz i wkrecasz, zkladasz uchwyt i nawiercasz itd. Zaleta nr2: wkretarka bez uchwytu jest krotka i lepiej wywazona. Kolejna zaleta: 2 biegi mechaniczne (18V ma automatycznie przelaczane biegi, porazka). Zauwazona wada: do ciezszych prac za maly aku, przydalby sie drugi - ale da sie dokupic, produkcji Einhell. Z parkside mam tez mlotowiertarke PBH 1100 i wyrzynarke 18V, ale zadko uzywam

Zdjęcia

G
Kuba 2015-09-25 09:33

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl Piła pneumatyczna

Witam,z narzędzi korzystam bezustannie od 12 lat więc trochę sie znam na nich....metal,beton,wszystko mobilne jeżdzi ze mną w aucie ponieważ prowadzę serwis automatyki bramowej. 3 dni temu kupiłem sobie pneumatyczną piłę(właściwie to wyrzynarkę) trochę do kolekcji a trochę z ciekawości. Postanowiłem sobie że wytnę nią dno beczki stalowej więc blacha nie większa niż 1 mm. NIE DAŁEM RADY !!!! Zabezpieczenie trudne do wciśnięcia ale używałem dwóch rąk i dałem sobie z tym radę,piła..... otóż to ! czasami pomału cieła ,bardzo wolno,
a i tak stale sie zatrzymywała nie wiem czemu bo nic się nie kleszczyło,ciśnienie było znamionowe a zatrzymywała się i przy max ciśnieniu i przy średnim.... dzisiaj idę oddać !!!

G
elektryk 2015-10-06 12:20

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam ja zakupiłem młotowiertarkę za 199 zł model 1050 oraz szlifierke kątowa 230. jeśli chodzi o wiertarkę to wszystko dobrze wykułem nią bruzdę pod przewód o szerokości 5 cm głębokości 2 cm i długości około 40 m. Dodatkowo wywierciłem ze 200 otworów fi 6 pod kołki. Po tej pracy nie było żadnego zurzycua sprzętu. Następnie na kolejnej pracy kułem i wierciłem w żelbetonie i tu trochę poleciała mi główka miała odczuwalny luz ale po za tym radziła sobie swietnie. wykonałem nią kilka otworów w żelbetonie fi 27 o dł 40 cm. Czasami mnie denerwowało sprzęgło przeciążeniowe które przeszkadało w wywierceniu koronka otworu pod puszkę, ale tylko w twardym materiale. Na plus dla wiertarki to ;
-Długi gumowy przewód
-mocny udar
-w miare solidne wykonanie
-nawet głupi smar do sds w komplecie
-wytrzymałość
minusy to tylko jeden grzejący sie udar podczas kucia w żelbetonie ale cyba to moja wina bo za dużo nią kułem nadaje się do podkuwania a nie do całodziennego kucia. Ogólnie to działała bez zarzutu tylko ktoś na budowie staną mi na wtyczke i obłamał bolec. Odesłałem ją na serwis po tgodniu przysłali mi nową z tym że większą o mocy 1500 W więc zadowolony jestem.
Ze szlifirką to taki miałem problem że się sprawowała świetnie pociołem nią kupe desek i się nawet nie grzała. Zabrałem ją na budowe i tam ja mi spalił hydraulik podczas cięcia Zelbetonowej ściany. Na serwisie wymienili na nową wiec wszystk w porżądku. Ogólnie tanie narzędzia i przeliczyłem ze za te cene 3 lata muszą wytrzymać bo mam gwarancję więc opłaca się lepiej od innych marek drozszych. Bo za jedną droższą kupie 3 tanie a na 3 tane będe miał 9 lat gwarancji.

G
pawel 2015-12-13 21:28

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

szlifierka kątowa 1200 Wat-tak tylko pisze w rzeczywistości moja,którą nabyłem miała o połowę mniej a dokładnie 596 Wat.tak po za tym jeszcze jej dużo nie używałem więc nie mogę więcej się wypowiedzieć.

G
Niewiasta 2015-12-16 16:05

Re: Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

szlifierka kątowa 1200 Wat-tak tylko pisze w rzeczywistości moja,którą nabyłem miała o połowę mniej a dokładnie 596 Wat.tak po za tym jeszcze jej dużo nie używałem więc nie mogę więcej się wypowiedzieć.

Ot chińskie waty... nic nowego

G
Denver 2016-01-24 21:32

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Dzisiaj kupiłem fezarkę górnowrzecionową za 179 zł. W zestawie 6 frezów + standard. Wrażenia wizualne ok. Ciężar ok. Jakość plastików ok. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić po pierwszych oględzinach to prowadnica, bo mogła by być precyzyjniej wykonana. Więcej informacji wkrótce.

G
metabol 2016-01-27 03:12

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

tylko bosch i makita, i na okrętkę czy naprawdę ludzie sądzą że ten szmelc jest najlepszy na świecie,
przecież są jeszcze inne marki poza tym marketowym badziewiem.
może ktoś się wypowie o milwaukee, metabo, hilti, festool,

G
Macgajwer. 2016-01-29 12:41

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Neo 2016-03-01 23:05

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Witam. Jestem posiadaczem szlifierki kątowej tej firmy. Pracowałem nią zaledwie 10 minut a już zdążył mi się zepsuć regulator obrotów. Nie umrywwam, ze tą szlifierkę kupiłem głównie z tego względu, a że do tej pory nie mialem zastrzeżeń do tej marki ze wzgledu na dobrze sprawującą się pilarke tarczową wierzyłem, że będę zadowolony z tego zakupu. I tu się kończą marzenia o dobrym sprzęcie. Zaraz po uruchomieniu na niskich obrotach regulator przestał działać (szlifierka zrobiła doslownie 2 obroty na pierwszym stopniu regulatora). Przez dłuższą chwilę myślałem, że już się do niczego nie nadaje lecz dałem na maksymalne obroty i zaczęła działać. Zastrzeżenia mam również do twardości przewodu. Szkoda, że producent nie pomyślał o przestawianiu tylnej części obudowy-szlifierka byłaby wtedy wygodniejsza w użytkowaniu. Chciałbym was zapytać czy macie moze jakis namiar na serwis parkside? Chcialbym wymienic ten regulator a nie mogę znaleźć namiaru.

G
Agent Smith 2016-03-02 14:04

Re: Opinie o narzędziach firmy PARKSIDE z Lidl

Parkside nie ma serwisu - jak się zepsuje idziesz do Lidla dajesz sprzęt i oddają ci kasę.

1 ... 10 11 12 ... 20