Opinie na temat Black&Decker KD1001K

G
Piotr Karbownik 2007-11-29 00:00

Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Witam, mam zamiar zakupić Black&Decker KD1001K. Czy ktoś ma doświadczenia z tą młotowiertarką?? A może możecie mi doradzić coś o podobnych parametrach (mocy i ceny). Sprzęt potrzebny do remontu domku, małe kucie, wiercenie do ocieplenia scian i tego typu roboty.
Pozdrawiam

G
karbex 2007-12-04 00:00

Re:Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Hej, czy nikt nie pracuje na takim sprzęcie?? A może to podróba??

G
Michał 2007-12-05 00:00

Re:Opinie na temat Black&Decker KD1001K

nie jest podróbą. bardziej znanu jest model kd960

G
Terror 2007-12-06 00:00

Re:Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Polecam B&D KD 960 lub Boscha PBH 2200 (kolega używał tego Boscha przy remoncie domu...zero awarii, obecnie Bosch dalej zarabia na siebie :) dodaj do tych młoto wiertarek dobre wiertełko i napewno będziesz zadowolony!!!

G
Adam Kułacz 2008-11-16 00:00

Re:Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Mam pytanie do użytkowników KD1001k - czy ten młotek ma sprzęgło przeciążeniowe i lewe obroty, bo o obrotach są podawane rozbieżne informacje w ofertach że tak i że nie a o sprzęgle to nawet instrukcja producenta nic nie mówi a przy tej mocy silnika to chyba istotna cecha. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

G
snake 2008-11-18 00:00

Re:Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Witam,
Odradzam Black&Decker KD1001K . Młotek tylko wygląda na solidny sprzęt do ciężkich robót. Słaby środek, częste awarie sprzęgła. Stanowczo odradzam .
Proponuję udany młotek Z Black&Deckera którym jest Sprawdzona młotowiertarka KD650.
Do tego proponuję dokupić lepsze wiertła sds+. Ładny komplet godny uwagi >> Zestaw osprzętu wiertła i dłuta 17 szt firmy Makita
Z w/w zestawu nie jeden jest zadowolony. Oczywiście nie przesadzać z kuciem i duzymi średnicami wierteł. To w końcu sprzęt nie profesjonalny.
POZDR

G
3maja 2012-10-16 09:16

Re: Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Firma Black and Decker to syf. Kupiłem kilka ich produktów i wszystko okazało się śmieciem. Diaks i wkrętarka się spaliły. Wkrętarka padła po kilku tygodniach użytkowania, ale gwarancji mi nie uznali, bo ją "przeciążyłem" skręcając szafki kuchenne. Najbardziej rozwalił mnie kątownik z linijką, który nie miał kąta prostego, a podziałka z linijki zmyła się, jak przypadkiem zachlapałem ją wodą. Chcecie się wkurzyć to kupcie sobie noname - przynajmniej taniej wyjdzie.

G
Adam 2012-10-16 09:21

Re: Opinie na temat Black&Decker KD1001K

Moja rada dla wszystkich co chcą sobie kupić sprzęt z marketu, nie pytajcie się o opinie, kupcie sobie ten syf i cieszcie się jego bezawaryjnością, wydajnością. Napiszcie również że zarabia na siebie już tyle lat i jest lepszy od makity czy metabo. Good luck to everyone. Opuszczam to porąbane forum.

G
tomasz koszalin 2015-07-30 05:44

Re: Opinie na temat Black&Decker KD1001K

może się zdziwicie, ale mam flexa i wiertarkę dwuiegową kr1100 i nazywam ją killerem, pracuje już ponad 10lat i lekko nie ma i dalej bezawaryjnie działa, zmieniałem już 3 razy szczotki i nic poza tym. flex zrobił już dwa domy na wycinanie ścian pod wszystkie instalacje, całe chaty, szlifował i ciachał kupe stali, szczotki dwa razy i łożysko raz, teraz już złapał luzy na mechanizmie kątowym, ale i tak zrobił bardzo dużo. może miałem szczęście.

G
Paw-Therm 2015-07-30 21:15

Re: Opinie na temat Black&Decker KD1001K

bo masz flexa a nie black decker

1

Producenci :

Kategorie :