Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

G
Karolina 2014-10-31 13:19

Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

Hej, chcę kupić odśnieżarkę Faworyt QT 2000. Zna ktoś? Liczę na wasze opinie i pomoc.

G
Hors 2014-11-03 09:19

Re: Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

Ja tam mogę Ci polecić sprawdzoną i porządną firmę jeśli chodzi o taki sprzeet czyli oczywiscie Naca. Zblizone parametry do tej co Ty podales ma model YT6601-02. Uzywalem juz od nich kosriaki podkarzarki i odsniezarki ale innej nieco mniejszej. Takze zlego slowa powiedziec nie moge, jeszcze nie maialm wiekszych problemow z tym sprzetem, dziazla bezawaryjnie. JEsli chodzi o ten konkertny model duzym plusem jest mala waga i naprawdę mocny silnik.

G
rusek 2014-11-12 14:22

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
miłosz 2014-11-14 14:08

Re: Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

od bardzo dawno korzystam z firmy alko. Preferuję bardziej elektryczną - taką jak ta Odśnieżarka elektryczna Snow Line 46 E już mam 2 sezon i jestem z niej zadowolony. Nie narzekam na ten sprzet.

G
Edek 2014-11-14 14:17

Re: Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

słaba reklama alko... nikt na nią nie narzeka wszyscy zachwyceni a ppotem się okazuje, że to tylko handlowcy opisują a naprawdę sprzet jest ...

G
Walerian 2014-11-14 14:18

Re: Odśnieżarka - zna ktoś ten model?

Dokładnie, niech Cie nie kusi jakaś tania firma nie warta. Odsniezarka to sprzęt na lata.. ale ttrzeba kupis porzadna. Tylko sprawdzone marki z gwarancja jak bosch, makita itp

1