Narzędzia wielofunkcyjne (oscylacyjne)

G
Jacek 2015-03-03 11:17

Narzędzia wielofunkcyjne (oscylacyjne)

Przeglądam internety i trudno mi znaleźć opinie na temat urządzeń wielofunkcyjnych.

Jakie urządzenie dla prac domowych - mieszkanie, domek nad jeziorem - będzie najlepszym rozwiązaniem? Czy iść w stronę droższych urządzeń czy firma X z Lidla, hipermarketów wystarczy?

Najbliżej jestem zakupu BLACK&DECKER MT300KA 289 zł

G
Roman 2015-03-03 11:36

Re: Narzędzia wielofunkcyjne (oscylacyjne)

Zdarzyło mi się kiedyś pracować na makicie BTM40Z. Co prawda jest nieco drożdza od BD z tego co widzę, ale nie są to już takie duże różnice a mogę poelcić. Profesjonaliści powiedzą Ci, że nie ma urządzeń do wielu funkcji zeby jednocześnie były dobre. No ale do takich domowo-działkowych uzyc dają radę. Nie szedł bym w marketowe ixy bo to to juz na pewno dlugo nie popdziala. Z tańszych opcji a sprawdzonych u sąsiada mogę polecić jeszcze skila 1490MA. Jest wręcz taniutki a działa naprawdę dobrze, bardzo poręczny, widziałem nawet jak kobitka z tym sprzecikiem szaleje

c
cytrolexus 2015-04-04 17:19

Re: Narzędzia wielofunkcyjne (oscylacyjne)

Jak swiat stary wiadomo kupujemy maszyny takie na jakie nas stac. Przy wyborze zwroc jedynie uwage jak wyglada temat zamiennych pilek ktore wiadomo beda sie zuzywac i ktore to bedziesz musial z czasem wymienic. Bywa tak ze maszyna kosztuje 100-200zl a zamienna pilaka 50zl. I tutaj jest kwas. Nie do wszystkich marek pilki zamienne pasuja. Czasem kupujac dany model skazujesz sie do zakupu pilek tylko z tej firmy poniewaz nic innego nie pasuje. Sa marki kosmiczne do ktorych nic innego nie pasuje, sa marki barsziej ludzkie ktore maja system pasujacy do kilku innych marek gdsie pilka zamienna kosztuje np 20zl. Powodsenia w wyborze. Pozdrawiam.

1