Narzędzia AEG

Do ostatniej strony »
G
Kubabin 2012-02-07 16:21

Narzędzia AEG

Czy narzędzia tej firmy można porównywać np. z makitą, hiltachi czy niebieskim boschem?
Jakie wkrętarki polecacie tej marki z aku li-ion? Tak jestem troche upierdliwy z tym
tematem :-) Mam nadzieję, że ktoś odpisze :-)
Z góry dzięki!

G
346 2012-02-07 16:50

Re: Narzędzia AEG

Wybrałeś złe forum, tutaj zaraz pojawią się ludzie którzy będą ci wciskać "swoje" marki, twierdząc że AEG jest złe...choć w życiu na oczy nie widzieli lub nie pracowali tymi narzędziami.

Chcesz jednak czegoś się dowiedzieć, zapytaj konkretnie, typ...w jakiej canie chcesz się zmieścić itp...Inaczej kłótnia murowana.

G
Kubabin 2012-02-07 17:05

Re: Narzędzia AEG

Dwa aku li-ion, cena 700zl

G
JK. 2012-02-07 23:00

Re: Narzędzia AEG

Chodzi ci pewnie o BS 14C Li - bierz, bo w tej cenie ciężko bedzie ci znaleźć coś o porównywalnych parametrach i jakości. Jedynie Hitachi oferuje coś w podobnej cenie. Jednak BS 14C ma dwie techniczne przewagi, Przekładnia jest metalowa w całości, oraz ładowarka posiada własne chłodzenie. Oraz drobny plus, istnieje wieksza różnorodności narzędzi w AEG na jeden typ akumulatora, lub na odwrót. DO tego AEG kiedyś możesz dokupić akumulatory zarówno Li-Ion, Ni-Cd jak i NiMh. A zapomniałbym o jednej sprawie, w tej klasie wkretarek, AEG stosuje zawsze uchwyty wiertarskie jednoczęsciowe, bo każda wkrętarka ma blokade wrzeciona. Hitachi w tej cenie tego nie posiada.
http://www.narzedzia.com.pl/sklep/aeg-wiertarko-wkretarka-14-4v-1-4ah-bs-14c-li,33967.html - można ją dostać jeszcze taniej;)

Tu masz unowocześniony model BS14C li - http://allegro.pl/aeg-bs-14-c-li-pro-wiertarko-wkretarka-14-4v-i2105970387.html róznica jedynie w obudowie, poza tym w nowej baterii masz wkaźnik naładowania również przydatna rzecz.

G
Kubabin 2012-02-08 00:04

Re: Narzędzia AEG

Dzięki wielkie, nareszcie ktoś mi pięknie i przejrzyście wytłumaczył!

G
JK. 2012-02-08 14:20

Re: Narzędzia AEG

Tylko jedna rada, jeśli teraz chcesz kupować np: przez internet, poczekaj parę dni. Są duże mrozy, które szkodzą bateriom li-ion, a kurierzy czy poczta różnie wozi paczki. Ostatnio zamawiałem pewną rzecz i przyszła "lodowata" mimo że kurier wiózł ją w osobówce.

G
369 2012-02-08 20:51

Re: Narzędzia AEG

tylko nie AEGównio. tylko makita!

G
JK. 2012-02-09 21:06

Re: Narzędzia AEG

Masz rację Makita jest najlepsza, jest super, inne są do kitu;D

G
Kubabin 2012-02-10 01:26

Re: Narzędzia AEG

360 weź się namyśl zanim coś powiesz. Makita może jest dobra, ale kosztuje kupe kasy, a w AEG za tą samą kasę dostaniesz sprzęt z lepszymi parametrami i funkcjami :-)

G
Kubabin 2012-02-10 01:27

Re: Narzędzia AEG

369

G
JK. 2012-02-10 16:36

Re: Narzędzia AEG

Uprzedzałem. To forum dla dzieci które bawią się żołnierzykami w piaskownicy i przekrzykują się kto ma lepszą armię;) To forum zawistnych ludzi którzy osoby pracujące w handlu mają za śmieci, które nic nie wiedzą, tylko wciskają im badziewia które sie psują. Zero szacunku dla czyjeś pracy i wiedzy to podstawa forum. Wreszcie to forum na którym co drugi to ekspert, bo pracował lub pracuje robiąc jakieś remonty pare lat, a co dla niektórych zielony bosch jest super narzędziem i pewnie tylko takie narzedzia trzymali w ręce lub inną jedną markę...Było by dobrze jeszcze gdby takie osoby mówiły tylko o narzędziach które znają. Ale gdy ktoś inny, kto posiada jakąś większą wiedzę, lub doradza inną markę, która może być ciekawszą opcją, zaraz jest obrażany i wyzywany od "sprzedawcy" który promuje marke X bo mu za to tutaj płacą;) Owszem kiedyś na forum była tutaj spora grupa ludzi którzy znali się bardzo dobrze, i zawsze można było wyciągnąć jakieś obiektywne wnioski, z czysto subiektywnych opinii. Ale oni w zasadzie znikli, bo pojawiły się "dzieci" piaskownicy, które zmieniają nicki, podszywają się pod kogoś innego, obrażaj itp.....itd

G
Kubabin 2012-02-11 00:19

Re: Narzędzia AEG

Niestety taka ludzka natura :-) Dziś pełno takich !! dla, których z zielony bosch to
super sprzęt :-)

G
ddd 2012-02-11 16:57

Re: Narzędzia AEG

kolejne chore wynaturzenia chorego sprzedawcy narzędzi

G
Kubabin 2012-02-11 20:44

Re: Narzędzia AEG

Jeżeli mowiszo mnie to powiem tylko tyle, że nie sprzedaje rzadnych narzędzi !!!

G
JK. 2012-02-11 21:59

Re: Narzędzia AEG

Chore są takie przycinki ddd czy jak cię zwał... Prawda jest taka jaką widać. Jedyne na co stać pewnych oponentów to wyzwiska.

1 2

Producenci :